trawa

Autor Wątek: Anime +  (Przeczytany 7626 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Yuri

Anime +
« dnia: Luty 14, 2005, 05:49:29 pm »
Nowe czasopismo Anime+ , którego premiera wypada już za niecały miesiąc (zapowiadana data to 11 marca), będzie na początku kwartalnikiem. Kolejny numer planowany jest na koniec czerwca, wydawca nie wyklucza jednak zmiany częstotliwości ukazywania się pisma. Jesli Anime+ zostanie pozytywnie przyjęte przez czytelników, prawdopodobnie będzie wydawane co dwa miesiące.


Do podanych wczesniej informacji na temat zawartości pierwszego numeru czasopisma, moge dodać kolejną: wewnątrz znajdować się będzie publikowany po raz pierwszy w Polsce, popularny w dotychczas wydanych krajach, komiks koreański.


Pierwszy numer Anime+ będzie kosztował 8,90.


Ciekawe czy będzie trzymać pożadany przez większość poziom...

Offline Lessa

Anime +
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 14, 2005, 09:25:05 pm »
fajnie, ze bedzie wychodzic nowe pismo, ale biorac pod uwage polskich fanow to jakos czarno widze przyszlosc tego kwartalnika.
szystkim samobójcom mówimy stanowsze NIE

Offline Jezus

Anime +
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 14, 2005, 10:36:30 pm »
Mam tylko nadzieje, ze nie skonczy na Kawaii <sorki, to juz nie jest poziom>.
e is undead. He has long hair. No, he isn't a vampire. He is Jezus

Offline raseku

Anime +
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 15, 2005, 11:30:24 am »
z gildii komiksu :
Już 11 marca na rynek trafi nowy magazyn poświęcony mandze, anime i japońskiej popkulturze. "Anime+" będzie koncentrować się na recenzjach i analizach filmów i komiksów, których tematyka skierowana jest do starszej widowni.

W piśmie oprócz recenzji anime i mang znajdą się działy poświęcone kinematografii japońskiej i azjatyckiej, erotic corner, dwa plakaty, sekcja poświęcona muzyce (J-music, plytoteczka oraz gry muzyczne), ćwiczenia z japońskiego, felietony, listy czytelników, galeria, opowieści z Japonii, dział poświęcony gadżetom i jeszcze parę niespodzianek.
Napewno wśród autorów tekstów znajdziecie nazwiska, ktore mogą być Wam znane z wcześniejszych publikacji.

===============

zastanawiam sie co rozumieja przez filmy dla starszego odbiorcy i ten ich erotic corner :?

i co tam bedzie takiego czego nie bylo w mangazynie ze mangazyn padl a Anime+ sie nie obali...

Offline SquizzZ

Anime +
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 15, 2005, 12:39:14 pm »
Mówiąc o "filmach dla starszego odbiorcy" zapewne chcą się odciąć od pisania o serialach dla odbiocy młodszego, takich jak Pokemon, Dragon Ball czy inny Naruto... :)

Co do erotic korner to też nie wiem na co to. Od czasu obejrzenia Mezzo Forte jestem już uczulony na wszelkie hentaie. Jak można było taki fajny film akcji spi**... znaczy się - popsuć! :?

Pozdrawiam
i]Jeśli wydaje Ci się, że coś mogłoby umknąć uwadze niebieskiego piracika, to masz rację - wydaje Ci się :P[/i]

Offline Jezus

Anime +
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 15, 2005, 09:36:27 pm »
zgadzam sie, La Blue Girl raczej nie powinni opisywac, bo sie TVN przyczepi i dopiero bedzie  :p <Boku zreszta tez  :p >.
e is undead. He has long hair. No, he isn't a vampire. He is Jezus

Offline sivy

Anime +
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 17, 2005, 09:07:23 am »
Pożyjemy - zobaczymy. Moze nie pójdą  w ślady ś.p. Mangazynu i jakos sie utrzymaja na rynku. Moim zdaniem, to że są kwartalnikiem to dobre posunięcie
 Żyjemy w ciekawych czasach.
- Nie ufami rządowi, nie ufami systemowi warości, nie ufamy mediom i nie ufamy sobie nawzajem! Podkopaliśmy wszystkie autorytety, a razem z nimi, podstawy do nowych!
- "Interesujące" to łagodnie powiedziane.

Offline raseku

Anime +
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 17, 2005, 02:25:40 pm »
przynajmniej ludzie nei bed mogli powiedziec ze nie mieli czasu na uzbieranie kasy.

Swoja droga te 8,90 to pierwszy numer, nie bardzo chce mi sie wierzyc ze ta cena sie utrzyma

Offline muffynka

Anime +
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 23, 2005, 02:30:42 pm »
Hm.... milo czekac a potem przespacerowac sie do kiosku i przejrzec.... no i moze kupic, ale cena... no lepsza taka niz 14,90 (Mangazyn) i 9,90 (Kawaii)...

wlasnie ciekawe czy ta cena sie utrzyma?

ale nie oceniajmy, nie marudzmy... cieszmy sie ze bedzie i miejmy nadzieje, ze zaspokoi nasz glod :P
url=http://trandel.tr.funpic.de/forum/index.php][/url]

Offline Puchiko0007

Anime +
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 25, 2005, 06:28:00 pm »
jak na razie robia wokol siebie duzo halasu... chetnie dowiedzialabym sie kto bedzie w nowej redakcji i kto bedzie pisal artykuly... jak mozna sie bylo doczytac, ktos ze starej redakcji zostaje...

Offline kingquest

Anime +
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 26, 2005, 11:35:47 am »
Mam nadzieję że im się uda bo mimo iż nie jestem fanem M&A to chętnie kupię i poczytam ten nowyy kwartalnik.

Offline Puchiko0007

Anime +
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 06, 2005, 01:44:39 am »
do 11 marca moze starczy mi cierpliwosci, chociaz kto wie..
na konwencie kamikaze 3 w rybniku byla jakas przedstawicielka, czy ktos ogolnie zwiazany z tym czasopismem i chociaz trafilam na koncowke, dowiedzialam sie bradzo waznej rzeczy. nie beda przesadzac z kolorami i raczej bedzie utrzymane w czarno-bialej tonacji. brawo. :roll:

Offline szmergiell

Anime +
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 06, 2005, 11:10:49 am »
Wiem, ze to juz jest od kilku dni, ale jak do tej pory nie pojawilo sie na forum. Warto to umiescic, bo nie wszyscy czytaja inne serwisy.
To jest rozkladowka z A+:
http://www.gildia.pl/manga/main_obrazki/animeplus/*html/720

grzybek

  • Gość
Anime +
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 06, 2005, 04:26:30 pm »
o zywy Szmergiel :)

Z innej beczki. Jezeli pojawia sie te same nazwiska w nowym czasopismie co w starym Mangazynie to znow poleca te same komentarze, ze ktos jest do d... czy cos
Wystarczy przejrzec wiekszosc flame'ow z PL.REC.ANIME

Offline szmergiell

Anime +
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 07, 2005, 08:59:42 am »
Cytat: "grzybek"
o zywy Szmergiel :)

Tak, tak - jeszcze zyje :D Chociaz powoli sam zaczynam w to watpic. Spojrz na avatara - to moja wlasna twarzyczka :D

Cytat: "grzybek"
Z innej beczki. Jezeli pojawia sie te same nazwiska w nowym czasopismie co w starym Mangazynie to znow poleca te same komentarze, ze ktos jest do d... czy cos

Z tym tez trzeba sie liczyc. Jednak podejrzewam, ze trudno bedzie znalezc calkiem nowe osoby, ktore by chcialy cokolwiek pisac... Nie - zle to ujalem. Pewnie chetnych jest mnostwo, tylko problem rodzi sie w umiejetnosci pisania.

Jakby co, to i tak trzeba poczekac. Nie dzielmy skory na niedzwiedziu i nie spekulujmy co bedzie. Po prostu trzeba kupic i samemu zobaczyc, a nie sluchac znajomych i ich opinii. Pamietajcie - wyrabiajcie sobie wlasne zdanie, a nie zasluc**jcie co inni powiedza.

Pzdr.

 

anything