Autor Wątek: Anime +  (Przeczytany 7627 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kokos22wdh

Anime +
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 07, 2005, 11:59:58 am »
fajnie ze na naszym rynku znowu coś się pojawi na temat M&A i trzymam za nich kciuki ale za tą cene to chyba za dużo nie mozna sie duzo spodziewać
Szczęście nie zależy od liczby przyjaciół, ale od ich właściwego doboru"
"Gdyby się było zawsze szczęśliwym, nie sprawiałoby to żadnej przyjemnosci"

Offline szmergiell

Anime +
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 08, 2005, 10:03:11 pm »
Nowe info na glownej stronie Gildii dotyczace Anime+

Oto link:
http://www.manga.gildia.pl/nowosci/prasa/animeplus/zapowiedzi/zapowiedz2

Offline Sajuuk'

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 018
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • z'; DROP TABLE profile; --
    • sireliah.com
Anime +
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 09, 2005, 09:53:52 am »
Już w piątek? Zainteresowało mnie to, co napisali i chyba pofatyguję się do kiosku. Myśle, że warto zaryzykować te 8,90, a jeśli nie, to będę miał fajną, kolorową rozpałkę do kominka. :D
"Był to chłopak tak piękny, że nie musiał się nawet myć" - T. Konwicki, "Dziura w niebie"

grzybek

  • Gość
Anime +
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 09, 2005, 10:11:02 am »
Nie podoba mi sie nauka japonskiego. Traktuje ja teraz jako zapychacz. Pojawia sie ona juz od paru lat w roznych pismach i z roznym skutkiem. Fajnie jest sie pouczyc - nie powiem. Tylko czy nie lepiej na przyklad wydac ja na CD ? Prawda jest tylko taka, ze trzeba miec co wrzucic w gazete. Sadze, ze jak redakcja znajdzie juz jakis material to lekcja pojdzie sie bujac :P

Na ich miejscu to bym zrobil ankiete na WWW co i w jakim stopniu ocenia publicznosc tzn czytelnicy.

Widzialem juz gdzies opinie, ze ktos zamiast do szkoly pojdzie do Empiku poczytac :) Z takim podejsciem to na prawde nie bedzie kto mial wydawac gazet no bo za co :)

pozdrawiam
Grzybek

Offline szmergiell

Anime +
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 09, 2005, 10:21:33 am »
Cytat: "grzybek"
Nie podoba mi sie nauka japonskiego. Traktuje ja teraz jako zapychacz. Pojawia sie ona juz od paru lat w roznych pismach i z roznym skutkiem. Fajnie jest sie pouczyc - nie powiem. Tylko czy nie lepiej na przyklad wydac ja na CD ? Prawda jest tylko taka, ze trzeba miec co wrzucic w gazete. Sadze, ze jak redakcja znajdzie juz jakis material to lekcja pojdzie sie bujac :P

True, true. Odnosze podobne wrazenie. Z tego co pamietam, to zawsze byly dobre checi, ale w wiekszosci przypadkow nie dokonczyli lekcji :(
A gdyby tak wydali na CD - to przynajmniej byloby wszystko w jednym miejscu (i wtedy spadlyby obroty z zakupu czasopisma przez tych, co chca sie uczyc japonskiego :D).

Offline Puchiko0007

Anime +
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 09, 2005, 02:01:44 pm »
z rozkladowki jednak mozna sie domyslic ze wzieto do serca niektore uwagi czytelnikow bakaja i przylozono sie przynajmniej do strony wizualnej...

tresc to juz bedzie druga sprawa...

Offline raseku

Anime +
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 11, 2005, 06:22:51 pm »
widziałam,macałam i troche poczytałam (kupił mój chłop :-) )
Cóż  wizualnie inne niż inne gazety bo uboższe kolorem i dziewnie rozwiązana sprawa z mangą bo trzeba troche krecić gazetą...(albo nie obczaiłam systemu czytania)
o tresci nie mówie bo nie miałam czasu przeanalizować...

widziałam stare nazwiska...historia sie lubi powtarzac miejmy nadzieje ze tylko w kwestii redaktorów

Offline muffynka

Anime +
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 11, 2005, 11:27:32 pm »
Cytat: "raseku"
widziałam,macałam i troche poczytałam (kupił mój chłop :-) )
Cóż  wizualnie inne niż inne gazety bo uboższe kolorem i dziewnie rozwiązana sprawa z mangą bo trzeba troche krecić gazetą...(albo nie obczaiłam systemu czytania)
o tresci nie mówie bo nie miałam czasu przeanalizować...

widziałam stare nazwiska...historia sie lubi powtarzac miejmy nadzieje ze tylko w kwestii redaktorów


ja moze potruptam jutro do miasta i zaopatrze sie w jeden egzemplarz....

mzoe tym razem z gazeta bedzie inaczej? mzoe? w sumei wszytko zalezy od nas fanow:)
url=http://trandel.tr.funpic.de/forum/index.php][/url]

Offline Kokos22wdh

Anime +
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 12, 2005, 10:55:51 am »
To jest niefer w moim miescie nie doszło anime+ i szukałem we wszystkich kioskach  :(
Szczęście nie zależy od liczby przyjaciół, ale od ich właściwego doboru"
"Gdyby się było zawsze szczęśliwym, nie sprawiałoby to żadnej przyjemnosci"

Offline Soul Taker

Anime +
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 12, 2005, 09:40:27 pm »
Cytat: "Kokos22wdh"
To jest niefer w moim miescie nie doszło anime+ i szukałem we wszystkich kioskach  :(


U mnie to samo :(

Offline graves

Anime +
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 12, 2005, 09:46:11 pm »
Cytat: "Soul Taker"
Cytat: "Kokos22wdh"
To jest niefer w moim miescie nie doszło anime+ i szukałem we wszystkich kioskach  :(


U mnie to samo :(

ja znalazłem w jednym kiosku -ostatni już egzemplarz. Nigdzie poza tym nie widziałem -łącznie z Empikiem :roll:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

grzybek

  • Gość
Anime +
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 12, 2005, 10:06:56 pm »
Czyzby mniejszy naklad aby caly zszedl ?
Licze bardziej na to, ze naklad nie doszedl w calosci. Inaczej bede musial sobie kserowac :P

pozdrawiam
Grzybek

Offline Kokos22wdh

Anime +
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 14, 2005, 08:26:02 am »
graves ty znalazłeś ostatni egzemplaz ale u mnie nawet nikt niewiedział co to jest oprucz jednej pani w pewnym kiosku bo jej syn tez sie tym interesuje ale tam tez nie było  :(
Szczęście nie zależy od liczby przyjaciół, ale od ich właściwego doboru"
"Gdyby się było zawsze szczęśliwym, nie sprawiałoby to żadnej przyjemnosci"

Offline Morrigan

Anime +
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 14, 2005, 03:02:23 pm »
Anime+ chyba powędrowało jedynie do największych miast w Polsce. Szkoda :(  (u mnie też nie ma)
Czy gazeta ma już stronę internetową? Jeśli tak, to proszę o link.
o be forgotten is worse than death...
(Requiem for Mangazyn)

Offline muffynka

Anime +
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 14, 2005, 05:02:33 pm »
Cytat: "Morrigan"
Anime+ chyba powędrowało jedynie do największych miast w Polsce. Szkoda :(  (u mnie też nie ma)
.


mzoe sie przestracszyli i na poczatek woleli sprzedac wszystko?

 i wogoel to spawdzic jak przyjmie sie nowy produkt?
url=http://trandel.tr.funpic.de/forum/index.php][/url]

 

anything