trawa

Autor Wątek: Anime +  (Przeczytany 7550 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Puchiko0007

Anime +
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 14, 2005, 05:03:10 pm »
nie ryzykowali i wydali najmniejszy naklad z mozliwych? jutro z samego rana ide do kiosku przekonac sie o tym na wlasne oczy...
jest jeszcze druga mozliwosc - kioski (nie mowie o Empikach) nie kupowaly kota w worku (w tym wypadku mangi w worku)...

Offline graves

Anime +
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 14, 2005, 05:03:50 pm »
Cytat: "Kokos22wdh"
graves ty znalazłeś ostatni egzemplaz ale u mnie nawet nikt niewiedział co to jest oprucz jednej pani w pewnym kiosku bo jej syn tez sie tym interesuje ale tam tez nie było  :(

widziałem jeszcze dzisiaj dwa w Kolporterze.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

grzybek

  • Gość
Anime +
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 14, 2005, 05:22:08 pm »
Kioski nie kupuja- kioski dostaja i to wystawiaja

Grzybek

Offline Morrigan

Anime +
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 14, 2005, 07:01:00 pm »
Czyli z Anime+ jest jak z UFO - wszyscy o nim mówią, ale mało kto je widział :D
o be forgotten is worse than death...
(Requiem for Mangazyn)

Offline Qraq

Anime +
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 14, 2005, 10:29:54 pm »
eee tam ludzie :P
w Chojnicach(jak kupowalem dzisiaj) jeszcze 3 zostaly. i to w jednym kiosku!

Kilka moich uwag(ze spora dawka chaosu - ciagle mysle za szybko, a pisze zbyt wolno :P)

Koszmarna jakosc druku na stronach czarno-bialych (czarno-fioletowo-bialych:P). Lapy sobie pobrudzilem. Ale to detal. Nie podoba mi sie stosunkowo mala ilisc tekstu na stronach(np. recka GSgirls -  text to ok 1/3 calosci). A ja kupuje zeby poczytac a nie poogladac obrazki. Czcionka jakas taka za duza mi sie wydaje (to moze przez to, ze jestem stalym czytelnikiem PsxExtreme, a tam to prawie lupy trzeba uzywac - tyle tekstu wrzucaja). Recenzje dziwnie "puste" -prawie same podstawowe informacje(wstep, fabula, kreska, blabla, koniec)np. recka Wild Rock(nie jestem fanem yaoi) - dowiedzialem sie z niej niewiele wiecej niz z reklamy na 7 str A+. Ja chce czegos wiecej. Jako usieciowiony czytelnik, szukam dobrych, ciekawych tekstow. Info o anime to sobie moge z neta sciagnac; obrazki od razu tez dostane. Niech mi sie nie proboja tlumaczyc ze to pierwszy numer itd. Jest rok 2005 i to juz 3 pismo mangowe wiec mogli sie nauczyc. A wejscie na rynek powinno chyba byc glosne i z przytupem. IMHO wyszlo srednio. 2gi numer kupie by zobaczyc co poprawili. Na 3 juz beda musieli zasluzyc :badgrin:

Plusy: (zeby nie bylo ze tylko narzekam):
Czesc recek jest ok(glownie te czarno-biale). "Autostopem przez Japonie" - ciekawe i zabawne. Recenzje OSTów. hmmm ładna okladka(znaczenie marginalne). 7 samurajow: pomysl niby ok. ale wolalbym zeby wypowiadali sie na temat recenzowanych tytulow(tych glownych w numerze) - byloby ciekawiej.

no to chyba tyle :)

Offline raseku

Anime +
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 15, 2005, 07:23:08 am »
Cytat: "Morrigan"
Czy gazeta ma już stronę internetową? Jeśli tak, to proszę o link.

w stopce podają : www.animeplus.pl ale u mnie nie działa  :?
======

Dziwne ze narobili tyle szumu a potem sie nie pokazali w niektórych miastach...
Narobili też ochoty Starszym Fanom Do Których Miało Być Skierowane To Pismo i na narabianiu sie skonczyło.

Podobał mi sie autostop,
recenzje książek (ale bardziej przez fakt pokazania paluchem "to je ksiażka o japonii" i nie musze szukac w ksiegarni czegokolwiek)
siedmiu samurajów ciekawe spojrzenie na recenzje
i szkoda ze tylko tyle

teraz bedzie gorzej:
Cytat: "Qraq"

Koszmarna jakosc druku na stronach czarno-bialych (czarno-fioletowo-bialych:P). Lapy sobie pobrudzilem.

cóż od siebie dodam :
Wywiad z wydawcą wild rocka dla ludzi z żyłką detektywistyczną takich co lubią poszukac literek.  
Strony brudzą a osławiona manga naprawde zostawia na człowieku swój ślad bo czarna farba ze strony costaje na kciukach i innych cześciach ciała doskonale ścierając sie z gazety... no chyba ze to jest jakas zdrapka a ja o tym nie wiem  :p

Cytat: "Qraq"

Nie podoba mi sie stosunkowo mala ilisc tekstu na stronach(np. recka GSgirls -  text to ok 1/3 calosci). A ja kupuje zeby poczytac a nie poogladac obrazki. Czcionka jakas taka za duza mi sie wydaje (to moze przez to, ze jestem stalym czytelnikiem PsxExtreme, a tam to prawie lupy trzeba uzywac - tyle tekstu wrzucaja). Recenzje dziwnie "puste" -prawie same podstawowe informacje(wstep, fabula, kreska, blabla, koniec)np. recka Wild Rock(nie jestem fanem yaoi) - dowiedzialem sie z niej niewiele wiecej niz z reklamy na 7 str A+. Ja chce czegos wiecej. Jako usieciowiony czytelnik, szukam dobrych, ciekawych tekstow. Info o anime to sobie moge z neta sciagnac; obrazki od razu tez dostane.

zgadzam sie w 100%. Jak człowiek kupuje gazete to chce tekstuuu.
jak dla mnie recenzja gunslinger girl to bardziej reklama firmy Anime Virtual niz cokolwiek innego. A przy niektórych recenzjach to z podpisu pod obrazkiem dowiedziałam sie tyle samo co z całego tekstu

Ja bym moze łykneła to gadki o pierwszym numerze kazdy musi sie rozkrecić jakby nie to ze : jak pisał Qraq to już 3 gazeta o tej tematyce, po za tym to ci sami ludzie którzy tworzyli poprzednie 2 gazety.
i jakby nie te felietony... to by mnie krew nie zalała z rana. Nie powiem że nie chce byc czepialska bo chce byc
"ranma 1/2 czyli jest dobrze" o tym że ludzie nazekają na to co jest ze fani marudza a przeciez jest wspaniale. Tak jakby wciskali mi że ich gazeta przeciez jest super ekstra bo jest a kiedyś kiedyś nie było i macie sie cieszyć.
po za tym to juz mnie z różnowagi wyprowadził przypis :
do zelaznej kurtuny "sprawdźcie sobie w książkach historycznych co to ta kiego" rozumiem Starsi Fani Do Których Miało Być Skierowane To Pismo to tylko ci co przekroczyli magiczna 18 specjalnie po to zeby cycki móc legalnie oglądać i to nie ludzie którzy jakies pojecie o świecie mają. Sie poczułam jak jakis przygłup...

co dalej Michio Z Kawajowego To Już Było Słoika Więc Ze Szklanki
przyczepia sie on do słów jakiejś tam babeczki co recenzje o Usagi Yojimbo pisała ze niby ma wiecej japońskiego ducha od niektórych anime. Takie zdanie tej laski z fanzina w sieci. Michio sie czepia ze co ona moze wiedziec. No moze nic nie wiedzieć ale było nie było to zin z sieci a w sieci rózne rzeczy ludzie piszą... za to w gazetach nie powinni bo gazeta to cos powazniejszego i nie wiem dlaczego kiedy czytam Anime + mam rażeniejkbym czytała kolejną strone z cylu "KuLaŚnE rEcKi AnImÓf". Denerwuje mnie jak w gazecie niby na poziomie czytam " grejt ticzer" "mizajka" (to film miyazakiego) "maksymalnie spieprzyc" "ostro ocenzyrowany" "daje po gałach że hej" "j-ziomale" "japoński krejz"  
mnie to razi i jestem czepialska bo twórczy Anime + 2 razy robili gazety lepiej...a moze to Jedi robił...cholera ich wszystkich wie  


drugi numer pewnie kupie jak nie to przejrze jak nie to przynajmniej autostopa przeczytam

Offline Kokos22wdh

Anime +
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 15, 2005, 07:59:08 am »
Z tego co tu czytam to niewiem co mam mysleć o A+
pewnie musze pojechac do gdyni i tam kupic i sam ocenic 8)
jak uda mi sie to zrobic to wtedy napisze cos A+ mysle 8)
Szczęście nie zależy od liczby przyjaciół, ale od ich właściwego doboru"
"Gdyby się było zawsze szczęśliwym, nie sprawiałoby to żadnej przyjemnosci"

Offline Morrigan

Anime +
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 15, 2005, 07:14:52 pm »
Cytuj
A moze to Jedi to robił...cholera ich wszystkich wie


Nie... to nie jest dzieło Jediego - nie obrażajmy mistrza.
Kupiłam dzisiaj to COŚ (specjalnie się tłukłam do Katowic) i mam mieszane uczucia. Plusem jest chyba tylko PRIEST i artykuł na temat autostopu (no i może pojedyncze recenzje).
Od razu widać, że Michio maczał w tym palce i trochę mu wyszedł twór pośredni między MangaZynem a nowym bakajcem (raczej idący w stronę tego drugiego). Tylko czekać na pikachu... o zgrozo.
Jednym słowem zawiodłam się, bo tyle zachęcali a tu guzik (pasuje jak ulał artykuł o obietnicach wszelakich).
o be forgotten is worse than death...
(Requiem for Mangazyn)

Offline kingquest

Anime +
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 15, 2005, 07:37:26 pm »
no widziałem to A+ i sie zawodłem bardzo. Szkoda bo mieli potencjał , a może lepiej bedzie z następnymi numerami ????????

Offline raseku

Anime +
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 04, 2005, 01:02:00 pm »
Na tej stronie
http://anime.com.pl/news.php?id=vTydaxTZ
znajdziecie ankietę dzieki której mozemy przekazać redakcji Anime + co nam sie nie podobało :badgrin:

Offline Puchiko0007

Anime +
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 06, 2005, 05:54:31 am »
Cytat: "raseku"
Na tej stronie
http://anime.com.pl/news.php?id=vTydaxTZ
znajdziecie ankietę dzieki której mozemy przekazać redakcji Anime + co nam sie nie podobało :badgrin:

z pewnoscia bedziemy z nimi calkowicie szczerzy i napiszemy co nam leży na sercu :badgrin:
pytania sa nieco bez sensu i nie znalazlo sie w ankiecie bardziej szczegolowych pytan o redakcje : >