Autor Wątek: "Czas Fantastyki"  (Przeczytany 3673 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mr.maras

"Czas Fantastyki"
« dnia: Luty 14, 2005, 07:40:33 pm »
Skoro "Czas Fantastyki" przestał być prawie nieosiągalny i stał się przez to ;) jakby mniej elitarny, a mówiąc wprost trafił do EMPIKÓW (ale zgodnie z reklamą nadal nie można go dostać w kioskach ;) ), wrzucamy go na tapetę. Ja dopiero dzisiaj zakupiłem dwa pierwsze numery ale czekam na opinie tych, którzy już przeczytali.
Spalić po przeczytaniu.

Offline andre

"Czas Fantastyki"
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 15, 2005, 07:39:13 am »
Jestem jak najbardziej na tak.Solidna porcja krytyki,artykuły jak Bóg przykazał na cztery strony a nie na pół,ciekawe felietono-recenzje JD,przegląd prasy zagranicznej.Ogólnie:to jest to czego brakowało w NF od lat.Polecam.

Offline Formaldehyd

"Czas Fantastyki"
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 15, 2005, 09:04:56 pm »
Dobra rzecz. O ile pierwszy numer sprawial wrazenie nieco jeszcze chaotycznego, tak drugi ukazuje "Czas Fantastyki" jako magazyn na poziomie pod kazdym wzgledem. Oczywiscie mozna stawiac zarzuty o tą "parowska" droge, ale generalnie dobra rzecz.
 am the son of a bitch and Edgar Allan Poe.

Offline bogow

"Czas Fantastyki"
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 04, 2005, 06:47:09 am »
Poza jedną ewidentną wpadką, jaką był artykuł "alterhistoryczny" w pierwszym numerze, jest bardzo dobrze. Niemal tak samo jak jeszcze kilka lat temu w NF. Jeśli jednak ktoś alergicznie (ale tak naprawdę alergicznie  ;)  ) reaguje na redaktora Parowskiego, to raczej nie będzie usatysfakcjonowany lekturą. To jednak przypadki nieuleczalne... ;)

Offline Piotr Rogoża

"Czas Fantastyki"
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 16, 2005, 11:19:53 am »
Od jakiegoś czasu jest już nowy numer. Na pokładzie m.in. świetny artykuł Szostaka o magii obrzędowej, sporo ciekawych artykułów... i moje opowiadanko :).
Czy może ktoś już przeczytał? Jakies opinie?
Gadam bzdury, każ mi się zamknąć!