Autor Wątek: WH 40 - CSM 1800 przygotowania na "Wojnę Światów"  (Przeczytany 2451 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sokles

WH 40 - CSM 1800 przygotowania na "Wojnę Światów"
« dnia: Luty 15, 2005, 08:19:28 am »
Przymierzam się do wyprawy do Poznania i oto co wykminiłem:

IW 1800

Demon Prince (Stature, Speed, Aura, 2xCC Weapon, Teleport Homer)

2xObliterator
2xObliterator
2xObliterator

Zwyklaki - 5, laska, plasma, Rhino (extra armor, smoki)
Zwyklaki - 5, laska, plasma, Rhino (extra armor, smoki)

Biki - 4 zwykłe + Aspiring (Strengh, Mutacja, Dark Blade, Spiki Bits, Teleport Homer), Furius Charge, Mark of Chaos Undivided, 2x Plasma Gun    
Biki - 4 zwykłe + Aspiring (Strengh, Mutacja, Master-Crafted Power Fist, Spiki Bits, Teleport Homer), Furius Charge, Mark of Chaos Undivided, 2x Plasma Gun    

Vindicator (Demonic Possesion, Smoki)
Predator (Autocannon, 2xHeavy Bolter, Demonic Possesion, Smoki)
Predator (Autocannon, 2xHeavy Bolter, Demonic Possesion, Smoki)

I wsjo - armia nastawiona na mobilność i ostrzał, do ostrej walki bikerzy i czasem moze demon, homerki bo czasem obilty do deep strika (zajmowanie ćwiartek, recon itp.)

Wszelkie komentarze (poza tym że mortorki są w IW nieklimatyczne  ;) )

Offline Asmodean

WH 40 - CSM 1800 przygotowania na "Wojnę Światów"
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 15, 2005, 09:26:28 am »
Cytat: "sokles"
Biki - 4 zwykłe + Aspiring (Strengh, Mutacja, Dark Blade, Spiki Bits, Teleport Homer), Furius Charge, Mark of Chaos Undivided, 2x Plasma Gun
Biki - 4 zwykłe + Aspiring (Strengh, Mutacja, Master-Crafted Power Fist, Spiki Bits, Teleport Homer), Furius Charge, Mark of Chaos Undivided, 2x Plasma Gun


wolę nie pytać ile to kosztuje... ale niezłe :D
<wrota>PKP zagina czasoprzestrzeń. Można wyjechać z Poznania pociągiem do Krakowa o 7:20 i zdążyć na pociąg do Warszawy o 6:50

Offline sokles

WH 40 - CSM 1800 przygotowania na "Wojnę Światów"
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 15, 2005, 08:55:31 pm »
Każdy skład 5 bikerów około 270 (+-5) punktów...tak więc dużo taniej niż Twój Termoski Command Skład w Drop Podzie ;)

Offline Wosho

WH 40 - CSM 1800 przygotowania na "Wojnę Światów"
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 16, 2005, 08:37:46 am »
Czy czempioni moga brac demoniczne bronie??

Eman

  • Gość
WH 40 - CSM 1800 przygotowania na "Wojnę Światów"
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 16, 2005, 08:43:00 am »
Heyka !!!
Brac moga, ale czy nie przekracza to dostepnych dla nich punktow ze zbrojowni  :?:
Cze !!!

Offline sokles

WH 40 - CSM 1800 przygotowania na "Wojnę Światów"
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 16, 2005, 09:25:22 am »
Nie przekracza, ponieważ Aspiring Champion może mieć (jak mnie pamięć nie myli, muszę w domu wyzerkać kodeks) do 75 punktów z wargearu z czego 50 na Demonic Gifty.

Sprawdziłem, jest tak jak napisałem, a więc spokojnie się mieszczą Ci Aspiringowcy w limitach.

 

anything