Autor Wątek: Dow  (Przeczytany 2021 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Drunken_Dwarf

Dow
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 14, 2005, 01:21:43 pm »
witam
Schtrasny podał link z którego możesz ściągnąć army list do DoW, tam jest wszystko napisane w jaki sposób wystawia sie DoW.
pozdrawiam
ell we'll...
Drink, drink, drink, then we'll drink some more.
We'll drink a spot befor we stop,
and that'll be an awful lot,
Then we'll sing our song ho!
And fall upon the floor.

Offline tadeusz

Dow
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 15, 2005, 03:47:33 pm »
Z dobrze poinformowanych źródeł wynika że DoW, raczej nie doczeka sie osobnego podręcznika, figurki jak sami możecie sie przekonać są wycofywane z oferty w miarę wysprzedawania (po to były osławione boxy wyprzedażowe na początku 6 edycji).
Natomiast Królestwo Ogrów jest tym co uszczęśliwi każdego kto gra DoW - myślę tu o oddziałach z AB Ogrów do użycia w DoW jako speciale.
Tak naprawdę odpowiedź jaka jest przyszłość DoW da wam odpowiedź na pytanie: Ilu graczy znacie grających DoW którzy potrafią w dużym turnieju znaleźć się w ścisłej czołówce, i ilu w ogóle znacie graczy którzy aktywnie grają DoW i nie chodzi tylko o tych którym podobają się figurki.
Bo coraz częściej DoW sa traktowane jak jakaś gra - komputerowa?

Offline asgard

Dow
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 15, 2005, 04:52:50 pm »
tadzik ale to jest tez zwiazane z prawie zerową dostepnoscia figurek ( a jak juz sa to za kosmiczne sumy na allegro)
img]http://i31.photobucket.com/albums/c361/asqard/kultke3.png[/img]

Offline tadeusz

Dow
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 16, 2005, 08:30:59 pm »
Nieprawda, praktycznie wszystko można konwertować i to bardzo tanio, jedynie oddziały z własnymi nazwami mogą być problemem jak ktoś się baaaardzo przyczepi na jakimś MEGA ważnym turnieju GW.
No której figurki czy jakiego oddziału nie możecie wystawić bo nie do kupienia?
No może Birdmenów bo ich lotnie to faktycznie mały problemik, ale za to straszna słabizna w grze, nie dość że rare to jeszcze 150 punktów.

Offline darkshadow

Dow
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 16, 2005, 09:27:33 pm »
chocaiz ja nie gral dow (a w tescie na cytadeli to sa drudzy u mnie po moich druchii) to sadze ze skoro sa/byly to powinni dalej byc. oni maja swoj unikalny klimacik.to jest to co tygryski lubia najbardziej:P :badgrin:

 

anything