trawa

Autor Wątek: Konwent Młodych Miłośników Fantastyki trójKONt  (Przeczytany 4509 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kitiara

Konwent Młodych Miłośników Fantastyki trójKONt
« dnia: Styczeń 25, 2005, 10:39:30 pm »
20 lutego w godzinach 10-18 w III LO w Gdyni odbędzie się Konwent Młodych Miłośników Fantastyki trójKONt. Jego celem jest pokazanie młodym ludziom, czym jest fantastyka i dlaczego warto się nią zainteresować. Atrakcje to m.in. turniej gier bitewnych, Games Room, pokazy rycerskie, dance-dance room i wiele innych. Zapraszamy na oficjalną stronę konwentu.

Organizatorami trójKONtu są Serwis Kulturalny NOWA GILDIA, Klub Fantastyki Cavum Terrae oraz Gdański Klub Fantastyki.

ZAPRASZAMY!
Ludzie, którzy nie lubią kotów, w poprzednim wcieleniu musieli być myszami' ;)
avatar by Adrienne Gibbs

Offline Kitiara

Konwent Młodych Miłośników Fantastyki trójKONt
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 25, 2005, 10:40:08 pm »
oki, a teraz mniej oficjalnie :) zapraszamy do pomocy w postaci prelekcji i sesji - planujemy prelekcje wprowadzajace do wszystkich mozliwych systemow, ktore zmieszcza sie w czasie 'antenowym', wiec jesli na czyms sie znacie i chcecie byc podziwiani przez osoby dopiero wchodzace w ten swiatek, poswieccie troszke czasu na zrealizowanie polgodzinnej prelekcji na temat waszego ukochanego swiata :) potrzebni sa rowniez mistrzowie gry - chcemy pokazac, jak to wlasciwie wyglada w praktyce.
ale nie tylko - milo byloby zrealizowac np jakis skromny larp (pamietajac o ograniczeniu czasowym 8h i masie innych atrakcji do zwiedzenia), przydaliby sie ludzie do ochrony i obslugi.
bardzo prosze o pomoc, wszak pracujemy nad propagowaniem tej przemilej formy spedzania czasu, jaka sa fantastyka, gry RPG, bitewne etc :)
Ludzie, którzy nie lubią kotów, w poprzednim wcieleniu musieli być myszami' ;)
avatar by Adrienne Gibbs

Offline Diabolo

Konwent Młodych Miłośników Fantastyki trójKONt
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 30, 2005, 11:19:35 am »
Czy będzie możliwość zagrania w bitewniaka Lord Of The Rings :?:
eet a ........VALHALLA!!!!!!!!

Offline Kitiara

Konwent Młodych Miłośników Fantastyki trójKONt
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 31, 2005, 06:15:53 pm »
z klubu, ktory bedzie na miejscu, czyli Cavum Terrae raczej nikt w to nie gra. mozliwe, ze wsrod gosci ktos sie znajdzie - wtedy mozna spokojnie zagrac obok turnieju WFB, ktory bedzie glownym bitewniakowym punktem konwentu.

organizatorzy
Ludzie, którzy nie lubią kotów, w poprzednim wcieleniu musieli być myszami' ;)
avatar by Adrienne Gibbs

Offline rumcajss

Konwent Młodych Miłośników Fantastyki trójKONt
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 22, 2005, 12:08:13 am »
A ja, jako uczestnik, chciałem serdecznie za konwent pogratulować. Szczególnie za wykonanie: oznakowanie sal, niezbyt duże poślizgi, ogólną koordynację.

To bardzo miłe, w dobie rosnącego spłycania rozwoju człowieka, zobaczyć tyle zafascynowanych, zaaferowanych, zainteresowanych twarzy - ludzi dla których w wielu wypadkach liczy się przede wszystkim idea.
Popieram również inicjatywę twórców konwentu, na stworzenie spotkania, miejsca, gdzie mogą spotkać się ludzie o podobnych zamiłowaniach.

Oby więcej KONtów.. tego również sobie życzę.


Dzisiejszy dzień sponsorują literki: eN eR Gie oraz cyferki 2 2 . 0 2..
Nobody expects the Spanish InquisitioN!"

Offline ogion_milczacy

Konwent Młodych Miłośników Fantastyki trójKONt
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 25, 2005, 07:03:01 pm »
Hmmm...
JA tytlko tak... Byłem tam... jedna rzecz bardzo mi sie podobała... Dokładniej to jedna prelekcja... Prelekcja o WoDzie, a właściwie o Wampirze... Była ciekawie poprowadzona, oby jak najwięcej takich prelegentów... Nie będę za dużo mówił, bo to w złym guście  ;)
Es ist nicht leicht ein Gott zu sein"

Kuba i Już ;P