Autor Wątek: [WFB] LiZaCzKi;]  (Przeczytany 2066 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ermidius_

[WFB] LiZaCzKi;]
« dnia: Luty 22, 2005, 01:40:05 pm »
Unnamed2000 Pts  -   Lizardmen Army

1 Slann Mage-Priest @ 465 Pts
     General; Fourth; Fifth; Magic Level 4
     Plaque of Tepok [15]
     Plaque of Dominion [50]
     Diadem of Power [35]

19 Saurus Warriors @ 370 Pts
     Spear; Shield; Standard; Musician; Quetzl; Tepok

     1 Champion @ [12] Pts

1 * Saurus Scar-Veteran @ 198 Pts
     Great Weapon; Light Armour; Shield; Sotek; Mark of the Old Ones
     Glyph Necklace [30]
     Charm of the Jaguar Warrior [20]

1 Skink Priest @ 150 Pts
     Magic Level 2; Lore of Heaven
     Dispel Scroll [25]
     Dispel Scroll [25]

1 Skink Priest @ 150 Pts
     Magic Level 2; Lore of Heaven
     Dispel Scroll [25]
     Dispel Scroll [25]

9 Skink Skirmishers @ 65 Pts
     Blowpipe

     1 Skink Brave @ [5] Pts

9 Skink Skirmishers @ 65 Pts
     Blowpipe

     1 Skink Brave @ [5] Pts

9 Skink Skirmishers @ 65 Pts
     Blowpipe

     1 Skink Brave @ [5] Pts

2 Terradons @ 115 Pts
     Javelin

     1 Terradon & Brave @ [10] Pts

1 Stegadon @ 235 Pts

     5 Skink Crew @
  • Pts

          Javelin

8 Chameleon Skinks @ 120 Pts
     Blowpipe

Casting Pool: 11

Dispel Pool: 8

Models in Army: 66


Total Army Cost: 1998



taki smieszny pomysl mi wpadl glownie chodzi mi oto zeby slanem wziasc 1 czar s shadowa i ewentualnie spurbowac wyzucic 5 z shadowa plus moze przezuty i czary offensyswne co myslicie o czyms taki i co zmienic


Offline QUASSIMODO

[WFB] LiZaCzKi;]
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 22, 2005, 03:38:07 pm »
na 2k udalo ci sie zmiescic 20 saurusow oraz stegadona-to tyle jezeli chodzi o jednostki do walki...
masz za duzo pktow w charakterach a za malo w oddzialach
brakuje jak cholera salek-nie nalegam na 2 oddzialy po 3 ale 1 to chyba ilosc optymalna(195pkt)-praktycznie w kazdej bitwie sie zwracaja no i sa prawdziwa sola w oku przeciwnika{sam to odczulem jak gralem przeciwko Lizaczom JJ i moje szybkie jednostki z Lizzie nie mogly sie zbytnio ruszac}
stegus-ok
slann-za duzo pokladas w biednym mlodziencu(wyszlo mi ze chlopak jest z 4 generacji)->shadow jest dobra magia...ale jak chcesz gl przyspieszenia to ryzykuj pogranie na SHof Huanchi-bez slana za to z priestami...bo zakladanie od razu jakiej magii uzywasz jest bledem-nie zawsze na kazdego dany lore jest dobry...uniwersalne sa light,metal,shadow oraz life...reszta jest juz dyskusyjna
'm Gonna stomp'em to dust,I'm gonna grind their bones.I'm gonna burn down dere towns and cities.I'm gonna bash'eads,break faces and jump up and down on da bits dat are left.An'den I'm gonna get really mean.

Offline Ermidius_

[WFB] LiZaCzKi;]
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 22, 2005, 05:29:18 pm »
co do slanna to nie zakladam lorow odrazu tylkochce miec na nim napewno czas ten pierwszy z shadowa co do salek wiesz moze kupie w nialbiszym czasie ale to jest 150zl na okolo a jak mam ta kase wydac to szczeze mowiac woel kupic 3 kroxy ;] na ktore teras kase zbieram i zrezygnowac z saurusow

a co do duzej ilosci w chrkterach wiesz stram sie grac tym czym mam a bo akurat w tej rozpisce nic nie podstawiam oprucz Kamleonow

BTW zapraszam na turnej w rzeszowie w marcu zaniedlugo zuce wieksze info co do niego ;]narazie wiadomo ze bedzie na 1500:]


Offline Blazgaj

[WFB] LiZaCzKi;]
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 22, 2005, 06:32:43 pm »
A ja powiem tylko jedno, nie masz warda 2+ na slannie wiec dwa dobre strzaly z armaty i po nim, zamien dominiona na protection.

Offline QUASSIMODO

[WFB] LiZaCzKi;]
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 22, 2005, 07:40:40 pm »
zaiwestuja lepiej w 3 salki(na allegro sa po 35zl za sztuke)niz w 3 kroxy-3 kroxy nic nie robi...dopiero 4 oplaca sie wystawiac
'm Gonna stomp'em to dust,I'm gonna grind their bones.I'm gonna burn down dere towns and cities.I'm gonna bash'eads,break faces and jump up and down on da bits dat are left.An'den I'm gonna get really mean.

Offline Ermidius_

[WFB] LiZaCzKi;]
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 22, 2005, 08:37:21 pm »
hehe ale ja juz mam jednego Kroxa ;] :D:D:D:D:D ibede mial 4


Ziemko

  • Gość
[WFB] LiZaCzKi;]
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 17, 2005, 05:05:44 pm »
no slanem grac bez warda na 2+ to wieeeeeeeelkie ryzyko ... Co do stedzia hmmm ,no jest fajny ale nie umywa sie do salek ... Zastosowanie dla niego widze jedynie w rozpie , carni , 2xstedzie , 2xkroxy , kawaleria , terki , skinki , mag

 

anything