trawa

Autor Wątek: Pomocy z Krasnoludami...  (Przeczytany 8020 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kubasa

Pomocy z Krasnoludami...
« Odpowiedź #90 dnia: Luty 21, 2005, 01:42:45 pm »
:evil:  :evil: oooo nie nie nie ... tak mi tu nie pisz... DLA MNIE OFFENS KRASKOWY TO PODSTAWA... i zawsze będę chcial tak grać..ale wiesz realia są takie, jakie sa czyli nie wygra sie turnijów, ani bitrew turniejowych Kraśkami...na samej piechocie :? ...co zrobić.... no co nie znaczy, że w bitewkach towarzyskich ..grać tak nie lubie... no ale wracając...do potęgi Bolców sam doszedłe...zawse uwarzałem, ze wyeliminowanie maxymalne efektów loswych na maszynach to potęga... czyli mniej rzutów..wieksza skutecznośc... i od zawsze o tym trąbiłem... od zawsze tez gram na hammerersach 8) , co do bolców jeszcze....to fakt, ze nie mogłem się zdecydować ...czy z rynami czy bez..ale jak sobei pogadaliśmy i trochę potestowałem..to już wiem ..że Bolce tylko gołe..chayb że same Bolce czyli 6np. wtedy już bym dawal kilka runów... no ... ja chciałęm grać INACZEJ Kraśkami..Bartes.. no ale co zrobić.. nie można niestety..wyłączyć z arsenału Kraśkowego maszyn... jesli nie chce sie najwyzej remisowac na turniejach..dlatego... offensywne kraslki..ZAWSZE ale tylko rekreacyjnie :p  ;) ... dla mnie zawsze było i zawsze bedzie TRZONEM mojego korpusu... HAMMERERSI których uwarzam za najlepsza jednostke Kraskowej ppiechoty... lepiej soie dużo radzącą niż Ironi... szczególnie z BSB który jest obowiązkowy... a SKŁADANIAE W KLOCEK...Kuszników i Thunderersó..no to wiesz... obmyśliłe... po kilku bitewkach... które udowodniły...że 12 kraśkowych wojów..niezaleznie jakich...moze odbić praktycznie wszystko..jesli sie zamieni w klocek...  8) .... Więc ..reasumując... moja recepta.. :
12 Thunderersów ( minimum 2 )
20 Hemmerersów - i niech się martwią
Klocek strzelcó...nie zwyklakó , zalezy jak starcza punktówlepiej Thunderersó ale Kusznicy tez super..zawsze 16
BsB
Runesmithów 2 i ZAWSZE LORD jako Generał
no a reszta to jak kto woli....i jak pasuje... ale jedna Klopa musi być... ;)
najlepiej 2 Klopy i dwa Bolce ....
albo 3 Klopy zamienie z 6 Bolcami
Pozdrowionka ;)  8)
iła i Honor...
Czy słońce świeci czy plucha, nie ma nad Krasnoluda większego zucha :)

www.strefa.zero.prv.pl - Strefa uczy,Strefa radzi, Strefa nigdy Cie nie zdradzi...

 

anything