Autor Wątek: Warcraft III vs Starcraft  (Przeczytany 10113 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Soul Taker

Warcraft III vs Starcraft
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 06, 2005, 01:27:59 pm »
StarCraft jest zdecydowanie lepszy do niedawna jeszcze z kumplami gralismy po lanie i giera nadal trzyma swoj kilmat mimo wielu lat

gość1

  • Gość
Warcraft III vs Starcraft
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 06, 2005, 01:53:33 pm »
Cytat: "SoCiu"
Ok ja się pisze na to.(tak btw. na bramce Europe czy na NTC?)


na eu chyba ^^ chyba ze komus nie pasuje i inaczej zaproponuje

Offline Sajuuk'

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 018
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • z'; DROP TABLE profile; --
    • sireliah.com
Warcraft III vs Starcraft
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 06, 2005, 02:47:56 pm »
Zagłosowałem na StarCrafta, miedzy innymi za jego multiplayera. Po prostu mimo tych wszystkich lat, BattleNet trzyma się bardzo dobrze, a i ja czasem chetnie pogram na Use Map Settings, na servach Evolves czy wszelkiego rodzaju Defence.

Warcraft też jest niezły, ale brakuje mu multiplayerowej dynamiki. WC3 jest mocniejszy w kampanii dla jednego gracza.
"Był to chłopak tak piękny, że nie musiał się nawet myć" - T. Konwicki, "Dziura w niebie"

Offline Rzuf

Warcraft III vs Starcraft
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 07, 2005, 04:31:16 pm »
SC jest faktycznie lepszy w multiplayerze- gością z Blizza udało się bardzo dokładnie wyważyć rasy [prawdę mówiac żadna nie ma przewagi], nadać rozgrywce szybkie tempo no i multum możliwości podejscią samego wroga.

No ale WCIII ma faktycznie lepszy singiel- mimo tego trzeba zauważyć że sporo wątków mimo całkowicie innych reali światów jest bardzo zbliżona [np. przemiana bohatera ludzi w poteżnego dowódce przeciwnej nacji- Karrgian- Queen of Baldes, Arthras- Dark Knight].

A ogólnie to nie widze przeszkód żeby w obie gry grać naraz, nie faworyzując żadnej zaspecjalnie. ; P
img]http://www.danasoft.com/sig/Cain_sdz.jpg[/img]

Offline Sajuuk'

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 018
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • z'; DROP TABLE profile; --
    • sireliah.com
Warcraft III vs Starcraft
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 07, 2005, 05:30:03 pm »
Cytat: "rzuf"
[np. przemiana bohatera ludzi w poteżnego dowódce przeciwnej nacji- Karrgian- Queen of Baldes, Arthras- Dark Knight].


Ciekawe... szkoda, że nie miałem okazji zagrać dłużej w kampanię w SC... Może się jednak skuszę? Na początku zniechęciły mnie nudne misje, ale czego tu wymagać od rts'a, porządnej fabuły? ;)  

Rzuf, witamy na forum! :P
"Był to chłopak tak piękny, że nie musiał się nawet myć" - T. Konwicki, "Dziura w niebie"

Offline Rzuf

Warcraft III vs Starcraft
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 07, 2005, 06:15:47 pm »
Cytat: "Sajuuk'Khar"
Na początku zniechęciły mnie nudne misje, ale czego tu wymagać od rts'a, porządnej fabuły?


Ey no, wiele rtsów ma naprawde niezłe scieżki fabularne. Ale faktycznie pierwsze misje starcrafta [kampania terran] są nuuudnneeee- bodajże od 4 czyli ewakuacji się z skażonej planety zaczyna się rock. ; P
Mimo to ogólnie fabuła zawiera kilka bardzo fajnych momentów, świetnie rozmowy między bohaterami przed i w trakcie misji [szczególnie jak sobie dogryzają ; p], i no genialny przerywniki filmowe z czego Blizzard jest znany ["Aj lof ju Serdż"]. No i na ogólny + starcrafta można dać to że misje są jakgdyby "realniejsze" niż w przypadku Warcrafta. ; )

Btw- na tym forum biją za spoilery? ; P
img]http://www.danasoft.com/sig/Cain_sdz.jpg[/img]

Offline Osqar

Warcraft III vs Starcraft
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 08, 2005, 10:55:05 am »
Mój głos skomentuję tak:

Jechaliśmy na wycieczkę klasową (zabieraliśmy kompy ze sobą) z zamiarem grania w W3:TFT... Skończyło się na jednej lub dwóch planszach, po czym masowo wszyscy przerzucilismy sie na StarCrafta i przez pozostałe 3 dni dzień i noc w takiż to sposób się bawilismy :)
Szczególnie miłe były meczyki 4v4 na planszy Hunters: III LO VS I LO :)
b]Beware the elves...[/b]

Offline SquizzZ

Warcraft III vs Starcraft
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 09, 2005, 02:53:28 am »
Kurde, ja też muszę odświeżyć sobie nieco swoją przygodę ze StarCraftem :)

Rzuf - witamy na forum :)

Cytuj
Btw- na tym forum biją za spoilery? ; P

Nie, nie biją. Choć drabów uzbrojonych w ogromną, plastikową marchewę Ci u nas (w redakcji) dostatek, więc... beware. :)
i]Jeśli wydaje Ci się, że coś mogłoby umknąć uwadze niebieskiego piracika, to masz rację - wydaje Ci się :P[/i]

gość1

  • Gość
Warcraft III vs Starcraft
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 09, 2005, 10:57:22 am »
ale was wczoraj na tym bnecie bylo.... glowa mala... [;

 

anything