Autor Wątek: ... i nie bedziesz mial cudzych Bogów przede mna ;)  (Przeczytany 10567 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cujo

... i nie bedziesz mial cudzych Bogów przede mna ;)
« dnia: Styczeń 21, 2003, 10:11:59 pm »
Hear ye, hear ye!
Oglaszam wszem i wobec, ze od dnia dzisiejszego dostąpiłem zaszczytu bycia Supreme Being, czyli w jezyku smiertelnikow - Administratorem. Przykladni obywatele naszego spoleczenstwa nie beda mieli okazji odczuc mojej ciezkiej, surowej, ale i sprawiedliwej reki. Ale buntowników niech Wielcy Przedwieczni mają w swojej opiece ;)

Aha, ofiary i datki prosze zostawiac na progu swiatyni.
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline Kret

... i nie bedziesz mial cudzych Bogów przede mna ;)
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 14, 2003, 08:37:00 pm »
No to ja jeszcze dodam, bo po co nowymi tematami zasmiecac...

W sposob calkowicie niedemokratyczny i sprzeczny z podstawowymi prawami czlowieka i obywatela, to forum zostalo oddane rowniez pod moja opieke. Byla to decyzja Surmika, ktorej nie spodziewalem sie do momentu gdy zobaczylem na dole forum pasek panelu moderacji. Dziekuje za zaszczyt obarczenia mnie tym dodatkowym obowiazkiem i mam nadzieje, ze zmiany personalne na tyym stanowisku nastapia na moja prosbe, a nie na skutek wscieklosci uzytkownikow.

Dlatego prosze moderatorow poszczegolnych dzialow o zglaszanie mi wszelkich sugestii dot. zmian na ich forach, naruszen zasad forum itp. Sam nie jestem w stanie kontrolowac niczego poza Forum RPG i LARP, ktore rowniez moderuje.

Z gory dziekuje za pomoc i wspolprace.

Pozdrawiam serdecznie

Kret

Offline drachenfeles

... i nie bedziesz mial cudzych Bogów przede mna ;)
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 08, 2004, 09:03:23 pm »
Witam,

wzorując się na swych wspaniałych kolegach, pragnę zaznaczyć swoją
obecność w gronie administratorów Nowej Gildii.

Niech wam forum lekkim będzie.

Jankiel

  • Gość
... i nie bedziesz mial cudzych Bogów przede mna ;)
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 05, 2004, 11:52:43 am »
Wiem, ze teraz wygladac to moze nieprofesjonalnie, ale po pewnych zawirowaniach funkcja administratora spadla na mnie. Jezeli tylko ktos mialby jakies pomysly czy uwagi - piszcie smialo. Jezeli komus sie cos bardzo nie podoba - tez od razu pisac do mnie. W miare mozliwosci postaram zajac sie wszystkimi sprawami.

Offline adiego

... i nie bedziesz mial cudzych Bogów przede mna ;)
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 11, 2005, 12:06:19 am »
Funkcje admina forum objalem rowniez ja, z dniem 11 maja 2005. Moza sie ze mna kontaktowac pod adresem forum@gildia.pl.

edit:

Funkcje administracji jako administracji objal oczywiscie swego czasu Graves.
Ja tu tylko sprzatam, a wiec jestem dobrym duszkiem, ktory przyjmuje zgloszenia techniczne na adres forum@gildia.pl.
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

JJ

  • Gość
... i nie bedziesz mial cudzych Bogów przede mna ;)
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 20, 2006, 12:23:41 am »
Muszę się przyznać - jestem administratorem.

 

anything