Autor Wątek: Mordheim na Gildii  (Przeczytany 19931 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline skolo

Mordheim na Gildii
« dnia: Październik 20, 2002, 10:14:36 pm »
W tym temacie, chcialbym uslyszec wszystkie sugestie dotyczace prowadzenia i wygladu dzialu Mordheim na Gildii. Chcialbym wiedziec co Wam sie podoba, a co nie oraz wszystko dotyczace artow zwiazanych w Mordheimem.

Offline Shinji

Mordheim na Gildii
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 21, 2002, 01:27:38 pm »
Na pewno podoba mi się duża ilość informacji(scenariusze, bandy...)
Ale w necie słyszałem o jeszcze kilku badach(np HE) czy tez innych krainach(chyba były podziemia krasnoludzkie ale nie jestem w 100% pewien) można by o to tez rozszerzyc.
Ale dział jest fajny(dzieki niemu pierwszy raz usłyszałem o Mordheimie)

Offline skolo

Mordheim na Gildii
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 21, 2002, 01:33:28 pm »
Cytat: "Shinji"
Na pewno podoba mi się duża ilość informacji(scenariusze, bandy...)
Ale w necie słyszałem o jeszcze kilku badach(np HE) czy tez innych krainach(chyba były podziemia krasnoludzkie ale nie jestem w 100% pewien) można by o to tez rozszerzyc.


Zgadza sie. Beda przybywaly nowe krainy i bandy i wszystko inne. Sam nie jestem w stanie wszsytkiego zamieszczac, a Groan jest ostatnio b. zajety. Postaram sie umiescic niedlugo artefakty z Lustrii i taktyke Martwiaków

Cytat: "Shinji"

Ale dział jest fajny(dzieki niemu pierwszy raz usłyszałem o Mordheimie)


Milo mi to slyszec, ehmm, widziec znaczy  :twisted:

Mart

  • Gość
Mordheim
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 21, 2002, 03:18:43 pm »
Moim zdaniem strona o Mordheim jest jedną z najbogatszych polskich (obok strony Groana ) :lol:  ,a koto wie nie czy jedną wogule najbogatszych na świecie  :P niestety ma jedną wade jeśli poszukuje się określonego artykułu nie zawsze można go szybko znaleźć  :cry: .

Co do umarlaków gra nimi mój brat (ja siostrzyczkami) i kluczem do zwycienstwa nad nimi jest wyeliminować wampira :twisted: ( tylko raz i to na początku udało mi się wygrać bez wcześniejszego wyeliminowania go).

Offline SzAjBuS

Mordheim na Gildii
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 21, 2002, 04:29:43 pm »
Ja dzieki stronce zaczalem prowadzic wojownikow  z  bandy Lowcow Wampirow i jestem bardzio zadowolony.
Stronka niezla... ale czy mozna by bylo dodac jakies opowiadania z realiow Mordheim'a (ponoc takie istnieja, ale nie dam glowy bo nie widzialem)
W czym leżą największe twe niebezpieczeństwa ? - W litości. "
Friedrich Nietzsche

Offline skolo

Re: Mordheim
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 22, 2002, 10:06:18 am »
Cytat: "Mart"
Moim zdaniem strona o Mordheim jest jedną z najbogatszych polskich (obok strony Groana ) :lol:  ,a kto wie nie czy jedną wogule najbogatszych na świecie  :P niestety ma jedną wade jeśli poszukuje się określonego artykułu nie zawsze można go szybko znaleźć  :cry:.


Teraz Twoj problem powinien zniknac. Nie wiem czy zagladales na newsy bitewniakowe. Od jakiegos czasu dostepny jest na Gildii spis do Mordheim. Dzieki red. Kuczkowi  :twisted: mozna teraz 'przegladnac' cala zawartosc Mordheim w "spisie tresci".
Adres to http://bitewniaki.gildia.com/mordheim/spis002

Cytat: "Mart"
Co do umarlaków gra nimi mój brat (ja siostrzyczkami) i kluczem do zwycienstwa nad nimi jest wyeliminować wampira :twisted: ( tylko raz i to na początku udało mi się wygrać bez wcześniejszego wyeliminowania go).


Zgadzam sie. Wyeliminowanie Wampira to podstawa, ze wzgledu na jego charakterystyke i umiejetnosci jest pierwszoplanowa postacia w ekipie Umarlakow. Niedlugo zamieszcze kilka porad dla bandy Ozywiencow.

Offline skolo

Mordheim na Gildii
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 22, 2002, 10:11:27 am »
Cytat: "SzAjBuS"
Ja dzieki stronce zaczalem prowadzic wojownikow  z  bandy Lowcow Wampirow i jestem bardzio zadowolony.


Bardzo niezla ekipa  :D , jeszcze stoja u mnie na polce...musze pomalowac eh...

Cytat: "SzAjBuS"
Stronka niezla... ale czy mozna by bylo dodac jakies opowiadania z realiow Mordheim'a.


Istnieja i opowiadania i komiks o przygodach rzezimieszkow Uliego i Marquanda. Nie mowie NIE, ale na razie skupiamy sie na zasadach, bandach, najemnikach itp. Slowem - praktycznych artach dla graczy. Jezeli tylko powiekszy sie sklad redaktrow, to moze...
Zapraszam do wspolpracy wszystkich chetnych!  :evil:

Offline SzAjBuS

Mordheim na Gildii
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 22, 2002, 10:52:45 am »
Zasad, band najemnikow itp. jest jak narazie sporo, a takie male, tyci tyci opowiadanko by nikomu nie zaszkodzilo, a mogloby jedynie narobic smaka osobom ktore jeszcze nie graja a zamierzaja.
Skolo nie daj sie prosic.

No i pol wampir rulezzz, pamietam swoja bitwe jak wykonczyl 3 atakujace naraz trupki (ale to sie nazywa szczescie poczatkujacego) pozniej juz tak latwo nie bylo.
W czym leżą największe twe niebezpieczeństwa ? - W litości. "
Friedrich Nietzsche

Smith

  • Gość
Mordheim na Gildii
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 22, 2002, 02:28:05 pm »
Może trochę nie na temat ale nie znalazłem innego wątku o Mordheim, a nie chcę zaśmiecać forum.  :)

Chcę zacząć grać w Mordheim i zastanawiam się nad bandą Shadow Warrior'ów. Niestety, z tego, co się zorientowałem, GW nie produkuje do nich figurek. Są wprawdzie SW do WFB ale znalazłem tylko 3 rodzaje ich figurek. Dużo ciekawsze (i chyba bardziej pasujące do klimatu) są figurki Waywatcher'ów WE.

Co radzicie? Czy ktoś w ogóle gra bandą SW :?:

pzdr
S

Offline Shinji

Mordheim na Gildii
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 22, 2002, 02:56:35 pm »

Smith

  • Gość
Mordheim na Gildii
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 22, 2002, 03:41:00 pm »
Dzięki. Jak ostatnio tam zaglądałem, mieli tylko tarcze i kołczany.   :)  
Ale, zdaje się, sprawdzałem w brytyjskiej części sklepu.

A, czy można je dostać po tej stronie oceanu? Może gdzieś w Polsce? Może w W-wie dla pełni szczęścia?  :D

pzdr
S

Offline skolo

Mordheim na Gildii
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 22, 2002, 09:26:38 pm »
Mozesz sprobowac w Faber&Faber przy Silverscreenie, kiedys bylo tam duzo do Mordheim, ale ostatnio jak zajrzalem to...kicha  :evil:

Offline skolo

Mordheim na Gildii
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 22, 2002, 09:35:43 pm »
Cytat: "SzAjBuS"
...opowiadanko by nikomu nie zaszkodzilo, a mogloby jedynie narobic smaka osobom ktore jeszcze nie graja a zamierzaja.
Skolo nie daj sie prosic...


Heh, nie dam. Nie obiecuje jak szybko, ale zaczne nad tym pracowac :twisted:

Offline Solitaire

Mordheim na Gildii
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 22, 2002, 10:04:29 pm »
Do bandy Shadow Warriorów figurki z battla są jak znalazł. 5edycyjne były paskudne, ale teraz - miodzio. A zasady bandy są gdzieś na stronie GW, mam je wydrukowane. Całych nie przepiszę, ale gra się nimi bardzo sympatycznie (dopóki nie zlecisz z dachu :wink: ). Chceci coś wiedzieć, to pytajcie.
Już się gwiezdne poniszczyły zamiecie,
Cień się chwieje poróżniony z mogiłą,
Coś innego stać się pragnie na świecie,
Coś innego, niż to wszystko, co było.

Offline Stormcrow

Mordheim na Gildii
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 22, 2002, 10:06:37 pm »
Jakieś złe wspomnienia? Ogólnie elfy są dobre we wspinaczce (wysokie I )