trawa

Autor Wątek: ile mnie wyniesie armia do konfrontacji??  (Przeczytany 18524 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dabi

ile mnie wyniesie armia do konfrontacji??
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 27, 2005, 08:31:02 pm »
Cytuj
czy ja mam niewyrazny charakter pisma Dabi?? Razz

napisalem Rag'Narokowe ...dla mnie to takie ktore sa w pudelku Rag'Narok a nie Confrontation Wink


Konfrontacyjne sa do użycia w Ragnaroku i tak samo na odwrót wiec w sumie to nie do końca masz rację :)

Pozatym myślę że te maszynki i tak są do użycia tylko w Ragnaroku raczej a fakt że na pudełkach jest napisane jak jest napisane to jest to że były one wcześniej wydane wtedy kiedy się nie pojawiały boxy z napisem Ragnarok :P

Co do tych Ophidian to mogli by je sobie darować i wydać Elfy tak jak to zaznaczono już w instrukcji że takowe będą (podczas gdy o ślimakach ani o dachowacach ani słowa nie ma)

Ophidianie po tym co widziałem będą chyba pierwszą rasą którą można bedzie nazwać że wygląda na nic  =)
eśli coś wydaje się trudne , to pewnie takie jest

Offline zombie_dragon

ile mnie wyniesie armia do konfrontacji??
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 27, 2005, 11:05:53 pm »
...a i tak wszyscy będą tego ślimaka kupować, bo limitowany  ;)
quote="śmigło"]no to bede emo-true-black-boy :D[/quote]

:D

Offline vanswirr

ile mnie wyniesie armia do konfrontacji??
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 28, 2005, 06:58:05 am »
No i tu racja, jak limitka to sie każdy rzuci.... ale moim zdaniem wcale nie jest taki zły,po rysunku sądząc może byc nawet niebrzydki
A Przyjaciela nowego witamy w konfrontacji. ja też zacząłem od jednej armii, a idzie już trzecia.... :D
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Offline zombie_dragon

ile mnie wyniesie armia do konfrontacji??
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 28, 2005, 08:42:47 am »
dobra dobra vanswirr, ty się najpierw przyznaj ile na alchemików wydałeś, bo za to można by już kilka armii złożyć  :D


co do ślimaka, to było już gdzieś w necie jego zdjęcie, ale niewyrzeźbionego do końca (pamiętam że nie miał rączek :D  ) wyglądał... średnio. ale ja tam go kupię napewno - uzasadnienie jak w poście powyżej.
quote="śmigło"]no to bede emo-true-black-boy :D[/quote]

:D

Offline Dabi

ile mnie wyniesie armia do konfrontacji??
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 28, 2005, 09:05:24 am »
Ja na pewno nie kupię ślimaka bo też widziałem to zdjęcie i jest raczej na nici pozatym nigdy mnie jakoś klimat nie pociągał gadzin (ani w Warhammerze ani nigdzie <wyjątek Earthdawn i  T'strangi> ) Do armii mi pozatym nie pasuje ;)

A co do Akyshan to nierozumiem czemu koncept arty odstarszają Was od tej rasy... Imo bedzie całkiem fajna :P
eśli coś wydaje się trudne , to pewnie takie jest

Offline Alchemik

ile mnie wyniesie armia do konfrontacji??
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 28, 2005, 09:50:32 am »
Cytat: "darkshadow"
a czy ktos mogl by mi podac jakis link do strony o tych mrocznych elfkach/ a predzej o jakiches zapowiedziach, 1st figorkach itp :D


w szale kłucenia sie chłopaki przegapili  :roll:

tak
będą mniejwięcej wyglądać  :]
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline zombie_dragon

ile mnie wyniesie armia do konfrontacji??
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 28, 2005, 11:07:08 am »
ja tam czekam cierpliwie na akyshan - arty są rewelacyjne! jeśli taki klimat zostanie utrzymany w figurkach, to będzie super.

@Dabi: tobie rzeczywiście nie pasuje, ale dla moich alchemonów to całkiem sensowny sojusz (w końcu chyba w jakimś stopniu korzystamy z ich technologii... tzn. tak mi się wydaje, nie jestem jeszcze bardzo mocny we fluffie, ale coś mi chodzi po głowie, że alchemicy coś tam znakleźli na tej pustyni... może ktoś to potwierdzić?)
quote="śmigło"]no to bede emo-true-black-boy :D[/quote]

:D

Offline Alchemik

ile mnie wyniesie armia do konfrontacji??
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 28, 2005, 02:39:29 pm »
potwierdzam :]
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline darkshadow

ile mnie wyniesie armia do konfrontacji??
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 28, 2005, 03:01:18 pm »
a ile ma sie figorek tak srednio na 300-400p?? wiem ze tu sa roznice bo tak jak w batlu skavy a DE = 3:1 ale niech ktos mi tak obiektywnie powie :P

Offline Alchemik

ile mnie wyniesie armia do konfrontacji??
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 28, 2005, 04:31:01 pm »
na średnio drogich armiach to wychodzi 300 pkt = 11 - 15 figsów
przy wolfenach 7 - 9
a przy gobasach i martwiakach (jeśli sie gra miechem) pod 30

oczywiście można grac samymi herosami i to wtedy sa 3 - 4 figurki ale ja podałem takie w miare rozsądne wartości :]
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline darkshadow

ile mnie wyniesie armia do konfrontacji??
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 28, 2005, 05:15:46 pm »
eh to to zadne bitwy sa ze tak powiem... tutaj sie bandy bija... tak jak w mordheim, nie wiem juz... jakos nie moge sobie armii znalesc, najbardziej by mi odpowiadali ci mroczni elfowie co jak pajaki som... bo reszta jakas taka nie mrawa a barbarzyncy to jakies takie zbyt dzikie dla mnmie sie wydaja:P

powiedzcie mi jakie sa najczesciej spotykane armie :D

Offline zombie_dragon

ile mnie wyniesie armia do konfrontacji??
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 28, 2005, 05:52:53 pm »
najbardziej popularne to są chyba gryfy i alchemicy, zanosi na to, że bardzo szybko dołączą dopiero co wypuszczone elfy cynwall (coś w stylu high elfów).

 na mroczne alfy (akyshan) to prawdopodobnie trzeba będzie czekać naprawdę dłuuuugo, narazie nic o nich nie słychać... może rok, może dwa...
 :cry:
quote="śmigło"]no to bede emo-true-black-boy :D[/quote]

:D

Offline darkshadow

ile mnie wyniesie armia do konfrontacji??
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 28, 2005, 07:26:20 pm »
to powiedz my ze ja sobie na razie bede zasady studiowal dokladnie:P jak juz sie zdecyduje to na pewno sie dowiecie  :D

Offline zim

ile mnie wyniesie armia do konfrontacji??
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 01, 2005, 07:18:05 am »
zasady do konforntacji najlepiej studiowac i od razu sprawdzac w praniu, niektore (np. zasady walki wrecz) sa dosyc pokretne i do momentu gdy nie sprawdzisz ich w praktyce mozesz miec metlik w glowie :wink:

takze kupuj od razu figurki i testuj :)

Cytuj
eh to to zadne bitwy sa ze tak powiem...

wiesz po zakupieniu odpowiedniej ilosci blisterow/boxow z figurkami mozesz sie przesiasc na Rag'Narok. dopiero ten system mozna nazwac bitewnym. konfrontacja to potyczki :roll:
no one is placed higher than another
no matter race or creed or gender
(...)
we are all flesh and blood
i am not afraid to speak my mind'

Offline darkshadow

ile mnie wyniesie armia do konfrontacji??
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 02, 2005, 05:04:59 pm »
to to w sumie wychodzi ttak samo jak wfb cenowo. e to mnie to nie za bardzo juz interesuje. mam wfb i mordheim, ale ten temat mam nadizeje ze sie przyda komus nowemu... thx wszystkim :D

 

anything