Autor Wątek: Cosplaye  (Przeczytany 9107 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Puchiko0007

Cosplaye
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 17, 2005, 07:45:36 am »
Cytat: "Jezus"
Cytat: "Puchiko0007"
potrzeba nam swiezosci, inwencji i fantazji!
Zwlaszcza na konwencie po calonocnej podruzy pieknym polskim PKP  :p .

zapomniales dodac 'wygodnym' :P

na konwent mozna sie zabrac przeciez autobusem i nieraz wychodzi to taniej i wyodniej, niz pociagiem.. chociaz zabawy jest wtedy mniej XD

Offline raseku

Cosplaye
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 17, 2005, 10:40:53 am »
Cytat: "Jezus"
albo siedzi sie na parterze <w teatrze chyba te miejsca to sa drozsze  >.

2 lata temu wracałam zwisając na rurce, strojąc na jednej nodze , z wbitą w stojącą noge kierownicą :lol:  od rowerka wszystkonośnego pana co wyglądał jak ostatni lump...a 1h  przed wrocławiem/ czyli miejcem kiedy udało mi sie postawic 2 noge/  sie okazało że to jakis profesorek z univ wroc __-__

Cytat: "Jezus"

Nie wiem czemu, ale pewne osoby uwazaja, ze agresywnie wsiadam do pociagu  ... jak okno otwarte to co mam sie wciskac z tlumem przez drzwi  .

To za lezy jaki pociąg, jeśli piętrowy i woodstockowy a Ty siedzisz na dole to na stacjach lepiej zamknąć bo...ten...no leci złoty deszcz ;)
Nie uważam zeby Twoje umiejętności były jakies nie teges  :D wrecz przeciwnie to sie przydaje w róznego rodzaju pociągach począwszy od zwykłych osobówek , poprzez te które dowożą na konwent a skonczywszy na tych co cisną w bieszczady, jakbym tak umiała oknem to bym pewnie już nie jedna Kolonie Dzieciochów Co Zawalają Przedziały Zanim Sie Obejrzysz onineła ;)


Cytat: "Puchiko0007"

na konwent mozna sie zabrac przeciez autobusem i nieraz wychodzi to taniej i wyodniej, niz pociagiem.. chociaz zabawy jest wtedy mniej XD

 wygodne PKSy.. i jeszcze pewnie bez starych pachnacych naftaliną babć... gdzie ta piękna kraina?

Offline Puchiko0007

Cosplaye
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 22, 2005, 06:21:41 am »
Cytat: "raseku"
wygodne PKSy.. i jeszcze pewnie bez starych pachnacych naftaliną babć... gdzie ta piękna kraina?
a cala ta zabawa tylko po to, zeby dostac sie na konwent.. mangowcy robia wiele szalonych rzeczy. gdyby tylko cosplaye byly tak szalone i spontaniczne jak jazda PKSem ;)

Offline raseku

Cosplaye
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 22, 2005, 06:12:13 pm »
Cytat: "Puchiko0007"
gdyby tylko cosplaye byly tak szalone i spontaniczne jak jazda PKSem ;)
zadziwiasz mnie najpierw te wygodne autobusy a teraz spontaniczna jazda :-) wywracasz mi wartości  :p  :p

Offline Puchiko0007

Cosplaye
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 26, 2005, 06:45:28 pm »
czego sie nie zrobi, zeby tylko pojechac na konwent.. dobre cosplaye z poprzednich edycji pewnych konwentow, zachecaja tylko do przyjazdu na kolejne konwenty, bo nie ma to jak dobra i pozytywna reklama. czasem co roku ci sami cosplayowicze wymyslajac coraz lepsze scenki i przebrania, przechodza do mangowej historii, a to sie liczy najbardziej.. sława, pieniądze, sex, kobiety/mężczyźni ;)

podoba mi sie pomysl na organizacje konkursu cosplayowego dla mangowcow z calej Polski. tego jeszcze nie bylo ;)
http://anime.com.pl/news.php?id=vTydaEdS
tylko troche razi pomysl, ze za wygrana otrzyma sie pieniadze, akceptuje 'fanty', ale nagroda pieniezna..

grzybek

  • Gość
Cosplaye
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 27, 2005, 10:36:17 am »
Moze i dobre ale wg mnie Cosplay'e to konkursy bardzo nie fair.
Wychodzi czesto zasada - masz pieniadze to otrzymasz pieniadze.
Zaplacisz krawcowej ( a moze nawet ktos z rodziny jest ) i juz masz stroj idealny. Najgorzej wyjda Ci, ktorzy zrobia sami i sie napracuja bowiem najczesciej robota fanowska to robota amatorska.

Hehe tak patrzac to dochodze do wniosku, ze zawsze jest ktos uprzywilejowany :P

pozdrawiam
Grzybek

Offline Jezus

Cosplaye
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 27, 2005, 02:55:55 pm »
Ale to sie robi dla samej przyjemnosci robienia i aby puzniej w tym polatac po konwencie i porobic z siebie idiote :p , nagraoda jest tylko dodatkiem   :D .
Puchiko0007: ja bym dal troche inna kolejnosc  :p .
e is undead. He has long hair. No, he isn't a vampire. He is Jezus

grzybek

  • Gość
Cosplaye
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 27, 2005, 09:10:04 pm »
Ja jestem starej daty i to rozumiem :) ale to juz ludzie jak my to takie dinozaury

Offline Puchiko0007

Cosplaye
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 05, 2005, 12:18:12 pm »
Cytat: "grzybek"
wg mnie Cosplay'e to konkursy bardzo nie fair
najbardziej nie fair jest wtedy kiedy w komisji masz samych znajonych, ktorzy wybiora cie tylko dlatego, ze cie znaja.
ze strojami szytymi na zamowienie i tymi domowej roboty jest roznie. dla mnie najwazniejsze jest to jak ta osoba wyglada w tym stroju.

Cytuj
ja bym dal troche inna kolejnosc
racja, mezczyzni powinni byc przed kobietami ;) sława, pieniądze, sex, mężczyźni/kobiety

Offline raseku

Cosplaye
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 05, 2005, 08:51:19 pm »
Cytat: "Puchiko0007"
najbardziej nie fair jest wtedy kiedy w komisji masz samych znajonych, ktorzy wybiora cie tylko dlatego, ze cie znaja.


takich rzeczy mozna uniknac np wybierajac 5 osób wsród uczestników, tak poprostu z koryutarza, napewno ktoś sie znajdzie :)

Offline Jezus

Cosplaye
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 05, 2005, 10:00:15 pm »
Cytat: "grzybek"
. dla mnie najwazniejsze jest to jak ta osoba wyglada w tym stroju.
Niestety, akle musze sie zgodzic, ktos po prostu ma predyspozycje fizyczne do jednych postaci, a do innych nie <ja np. nie widze siebie w roli Chibiusy, ale za to Ein pasuje jak ulal  :D > i nic juz tu nie pomoze.
Cytat: "Puchiko0007"
racja, mezczyzni powinni byc przed kobietami ;)
Chodzilo mi troche o cos innego   :p .
e is undead. He has long hair. No, he isn't a vampire. He is Jezus

Offline Puchiko0007

Cosplaye
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 12, 2005, 11:43:04 am »
Cytat: "Jezus"
ktos po prostu ma predyspozycje fizyczne do jednych postaci, a do innych nie
nawet jesli ktos nie ma odpowiedniej postury i prezencji, wychodza smieszne polączenia ;)

Cytuj
Chodzilo mi troche o cos innego
jak kto woli ;)

Cytuj
takich rzeczy mozna uniknac np. wybierajac 5 osób wsród uczestników, tak poprostu z koryutarza, napewno ktoś sie znajdzie
gdybym byla organizatorem to raczej sama wolalabym byc w komisji. jesli rozdaje nagrody to chce wiedziec komu ;)