Autor Wątek: idol  (Przeczytany 10800 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline hopatika

idol
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 08, 2005, 11:16:51 am »
Cytat: "smiglowa"
Jak dla mnie kosmiczna nuda. A Kuba W. jest coraz bardziej irytujący.
Dziwią mnie kryteria wyboru komisji - zamiast brać tych, którzy śpiewają, robią sobie jaja dla "szołu" a potem się dziwią, że poziom taaaki niski (patrz: 3 edycja). Wiadomo, że najśmieszniejsze są castingi, no ale ile można oglądać dziwnych ludzi robiących z siebie pajaców?
Jestem na "nie"  ;)


poziom trzeciej edycji byl tak niski miedzy innymi z powodu dwoch kompletnie nietrafionych jurorow, czyli zapatrzonego w swoje lustereczko wypindrzonego Malenczuka i Prokopa, ktory na muzyce zna sie jak krowa na lotach kosmicznych.

Offline login

idol
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 08, 2005, 04:24:20 pm »
ŚRODA. 20.10. Kamil Krupicz w Idolu. Będzie mnóstwo śmiechu, zaufajcie mi , to zjawisko chodzi do gimnazjum przy mojej szkole.
Polecam jeszcze stronę www.kamilkrupicz.pl
Mistrzu, dość! Wystarczy tego filozofowania!", Arystoteles.

Antyplaton

Offline Zibi

idol
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 08, 2005, 07:25:57 pm »
Cytat: "login"
ŚRODA. 20.10. Kamil Krupicz w Idolu. Będzie mnóstwo śmiechu, zaufajcie mi , to zjawisko chodzi do gimnazjum przy mojej szkole.
Polecam jeszcze stronę www.kamilkrupicz.pl

Ja juz go widzialem w Idolu, Wojewodzki rzucal w niego kartkami papieru. Przeszedl.

Offline hopatika

idol
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 08, 2005, 08:42:34 pm »
o rany, to ten koles.  :roll:
daleko to on tam nie zajdzie.  ;)

Offline smiglowa

idol
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 09, 2005, 11:35:52 am »
Zjawiskowy był gość, który śpiewał ostatnio Kreatora... Foooobiaaa... Słyszał ktoś?

Dla takich momentów czasem warto włączyć Idola i posłuchać zdania Szanownej Komisji na temat Wielkich Talentów, biorących udział w programie :)

Offline burberry

idol
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 09, 2005, 03:07:06 pm »
Fajnie mieć forum na swojej domowej stronie...

Tak, fobia zdecydowanie rozwala. Super też był kolo, który śpiewał Rammsteina i twierdził, że "du hast" znaczy "ty chcesz".  :roll:
Bóg Cię kocha

Offline kingquest

idol
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 09, 2005, 04:29:50 pm »
Coś mi się zdaje że idol robi się słaby. Tą tendencję można było juz zauważyć przy 3 edycji która była beznadziejna teraz z 4 też nie jest najlepiej. Tak fobia i ten gościu od ramsteina byli nieźli :lol:

Offline High Elf

idol
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 10, 2005, 02:09:20 pm »
Program jest zabawny ale po eliminacjach nie ma już nic do oglądania. Wojewódzki to burak ale jak patrzę jaki jest żałosny to wyzwala się we mnie naprawdę szczery śmiech
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline Dinki

idol
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 10, 2005, 11:46:01 pm »
Ja ciągle czekam, aż wpadnie jakiś desperat do sali i potnie twarzyczke Wojewódzkiemu. A może już to miało miejsce i dlatego Wojewódzki poszedł na przymusowy urlop i dopiero teraz powraca?  :roll:

Ja lubie szczególnie tzw. "mixy idiotów" czyli zestawienia najgorszych z najgorszych śpiewaków krążące po internecie.

Offline Zibi

idol
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 11, 2005, 12:07:01 am »
Cytat: "Dinki"
Ja ciągle czekam, aż wpadnie jakiś desperat do sali i potnie twarzyczke Wojewódzkiemu.

Taa, to rzeczywiscie bedzie fajne... :roll:

Offline Dereq

idol
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 11, 2005, 02:31:59 pm »
Cytat: "login"
Polecam jeszcze stronę www.kamilkrupicz.pl


myslalem ze tacy ludzie juz wygineli.....ehh :roll:
we are scientists,
we do genetics,
we leave religion
to the psychos and fanatics.
Go tell the women that we're leaving.

Offline Kormak

idol
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 11, 2005, 02:38:47 pm »
Kamil Krupicz zarządził. Od kiedy na jego stronie przeczytałem, że śpiewał i tańczył w zespole Tintilo, wiedziałem, że jesteśmy świadkami narodzin gwiazdy.

Czy z taką fryzurą może mu się nie udać?

Offline Zibi

idol
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 11, 2005, 04:40:49 pm »
Cytat: "Kormak"
Czy z taką fryzurą może mu się nie udać?

Na szczescie moze ;)

Offline hopatika

idol
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 11, 2005, 06:24:33 pm »
Cytat: "Kormak"

Czy z taką fryzurą może mu się nie udać?

moze zrobimy zaklady, kiedy jego plakaty pojawia sie w Bravo, Popcornie, Filipince i co tam jeszcze jest?

Offline Piter

idol
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 11, 2005, 06:44:39 pm »
Twist, Dziewczyna i Zwariowana 13-stka
img]http://img79.imageshack.us/img79/4121/w1uo0.jpg[/img]

 

anything