Autor Wątek: Najbliższe turnieje.  (Przeczytany 6926 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wojtek_Krz

Najbliższe turnieje.
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 02, 2008, 09:59:25 am »
zapewno 3 łikend kwietnia

Offline Kapitan_Hak

Najbliższe turnieje.
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 03, 2008, 06:14:33 pm »
Wiem, że mój postulat jest dość na wyrost, ale wnosiłbym o zorganizowanie - w miarę możliwości - turnieju w sobotę, tak jak to było na zeszłorocznym Dragonie. W sobotę raczej nikogo nie gonią terminy: odjazd pociągu, powrót do domu, jakieś sprawy na nadchodzący tydzień, a przede wszystkim - nie trzeba się sprężać, bo zaraz zamykają konwent; grać można w gruncie rzeczy do oporu, a potem wybrać się ekipą np. na słynną lubelską pizzę w SiD :D.

Offline Skavenblight

Najbliższe turnieje.
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 03, 2008, 06:17:42 pm »
Z całego serca przychylam się do postulatu.
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Wojtek_Krz

Najbliższe turnieje.
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 03, 2008, 09:56:09 pm »
Ja licze na jakąś inicjatywe turniejową w Warszawie :) Byle nie w maju;)

Pozdrawiam

Offline Skavenblight

Najbliższe turnieje.
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 03, 2008, 10:00:06 pm »
Cytat: "Wojtek_Krz"
Ja licze na jakąś inicjatywe turniejową w Warszawie :) Byle nie w maju;)

Pozdrawiam

Inicjatywa turniejowa? Hm. Chętnie. Ale niestety, jeśli wiosna, to chyba tylko maj :?
Wiem, matury :(
Ale czerwiec to z kolei sesja.
Chyba, że pod koniec czerwca/na początku lipca będzie Avangarda i znów nas tam będą chcieli, a my tym razem będziemy mogli - to tak.

Chociaż może tak źle nie będzie - może uda się zrobić turniej wcześniej, w jakimś rozsądnym odstępie czasowym od Dragona, ale tego nie wiem póki co...
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.