Autor Wątek: Zasady  (Przeczytany 189931 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MiSiO

Zasady
« Odpowiedź #120 dnia: Maj 25, 2005, 03:10:04 pm »
Spoko Nahar... luz... mowilem tylko ze jak to jest to tylko w erracie.

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Zasady
« Odpowiedź #121 dnia: Maj 25, 2005, 04:23:10 pm »
A ma ktoś zasady do Roadwardena i Highwaymana? Ciekaw jestem co ci panowie mają do zaoferowania i czym się właściwie różnią.

Offline MiSiO

Zasady
« Odpowiedź #122 dnia: Maj 25, 2005, 04:29:34 pm »
EiF

Offline Possessed

Zasady
« Odpowiedź #123 dnia: Maj 27, 2005, 11:36:23 am »
Witam, jestem tu nowy i mam jedno pytanie dotyczące zasad, a mianowicie czy jeżeli jeden z moich bohaterów miałby 2 blunderbussy i Quick Shot'a może wystrzelić 2 razy podczas jednej tury?
img]http://img214.imageshack.us/img214/6691/protectoa4.jpg[/img]

Offline Herudaio

Zasady
« Odpowiedź #124 dnia: Maj 27, 2005, 11:40:55 am »
Nie można mieć dwóch takich samych broni strzelecki czyli nie można mieć dwóch rusznic
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Possessed

Zasady
« Odpowiedź #125 dnia: Maj 27, 2005, 11:49:53 am »
aha, no to dzięki, nie wiedzialem ze nie mozna
img]http://img214.imageshack.us/img214/6691/protectoa4.jpg[/img]

Offline MiSiO

Zasady
« Odpowiedź #126 dnia: Maj 27, 2005, 11:51:49 am »
<?> Heru... prosze.. mozna miec 2 broni strzeleckie... i znaczy ze mozna mieć 2 rusznice :D  Nie jest napisane ze nie moga byc to takie same... wiadomo... 2 kusze to idiotyzm.. ale rusznice.. czemu nie?! (chyba ze czegos niedoczytalem...?)

2 pistolety.. a nawet 2x brace of pistols...

Qshoot dziala tylko na luki i kusze.. .wiec z 2 blunderbussow nie da sie strzelic na raz w jedenj turze w zaden sposób!

Offline drachenfeles

Zasady
« Odpowiedź #127 dnia: Maj 27, 2005, 12:09:21 pm »
mylisz się MiSiU, nie można mieć 2 takich samych broni strzeleckich, a brace of pistols liczymy jako jedną broń strzelecką.
Dlatego nie można np mieć 2x brace of doubblebarred pistols  ;)

Offline MiSiO

Zasady
« Odpowiedź #128 dnia: Maj 27, 2005, 12:20:39 pm »
spoko... jest adnotacja ze nie mozna brac takich samych przy stzreleckich...

Offline Mistrz wałków :)

Zasady
« Odpowiedź #129 dnia: Maj 27, 2005, 12:36:16 pm »
A jak byscie rozwiązali problem łuków!
Postac ma krutki i długi!! Czy może mieć je czy łuki to jedna klasa i ni można mieć dwuch!
Powiecie że to głupota mieć taki zestaw ale złużmy że postac miał akrótki pokryła go trucizną i nagle zdecydowała sie że chciała b postrzelać na dłuższy zasięg! (ależ ja abstrakty wymyślam, a jednak mozliwe w grze!)
Kamil. (miszczu)

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Zasady
« Odpowiedź #130 dnia: Maj 27, 2005, 12:42:25 pm »
A można wogóle używać trucizny do bronie strzeleckich?  ;)

Offline MiSiO

Zasady
« Odpowiedź #131 dnia: Maj 27, 2005, 01:00:49 pm »
mozna.. tylko nie ma prochowe...

Tez wymysl... dlugi luk to nie to samo co krótki... wiec 2 krotkich nie mozesz ale krótki i długi... mozesz.

Offline Mistrz wałków :)

Zasady
« Odpowiedź #132 dnia: Maj 27, 2005, 06:51:02 pm »
Cytuj
Tez wymysl... dlugi luk to nie to samo co krótki... wiec 2 krotkich nie mozesz ale krótki i długi... mozesz.
Też dokładnie tak samo sądziłem, ale wolałem się upewnić
Kamil. (miszczu)

Offline Wojtek_Krz

Zasady
« Odpowiedź #133 dnia: Czerwiec 03, 2005, 01:28:59 pm »
Witajcie

Dziś grałem z kumplem ja skaveny on beastmeni i pojawił się jeden problem z czarem jego szamana otóż to wylosował Vision of Torment, który ogłusza  najblizszegowroga  w zasiegu 6". Własnie w tym zasięgu miał mojego ratogra i jak rozwiązac ta sprawe gdy RO ma jeszcze 3 woundy a on bedzie ogłuszony(był juz zaangazowany w walke z jego gorami). Czy zejdzie automatycznie czy jak. ODP

Offline MiSiO

Zasady
« Odpowiedź #134 dnia: Czerwiec 03, 2005, 07:21:30 pm »
jak model jest ogluszony nawet jak ma wiecej niz jedna rane to mozna go jednym celnym ciosem zabic... niezaleznie od ilosci ran! (podobnie działa Bull Rush w ostlandzie).


1. Mnie zastanawia jedno... czy mozna miec podpalane strzaly lowieckie :D Z opisu wynika, ze mozna... w sumie lowieckie strzały tez mozna podpalić!  Planuje jednemu myśliwemu dawać podpalane strzały a drugiemu jedna z 2ch podręcznikowych trucizn ("6" autowound lub +1S).

2. Mamy truciznę to hit "6" = auto wound (Crimson Shade)... czy to rani gosci, ktorych normalnie nie mozna zranić? W opisie jest, ze rzucamy kolejny raz aby sprawdzić czy nie zadamy krytyka... co sugeruje, że trucizna rani TYLKO tych co zraniłaby i bez trucizny.

 

anything