trawa

Autor Wątek: Zasady  (Przeczytany 188623 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline drachenfeles

Zasady
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 08, 2005, 06:59:06 pm »
dobra, sprawa jest jasna, nie zaczynajcie znów offtopu

Offline Mistrz wałków :)

Zasady
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 08, 2005, 11:18:03 pm »
Cytuj
Nie trwa chwile ale cala ture... tyle co innym zajmuje bieg, walke i czarowanie w jednym...


Czyli kilka sekud.. Czas jaki trzeba do naciągnięcia i wystrzelenia z łuku..
I tak uważam że sa oni rekordzistami w zastawianu pułapek.

Cytuj
Mysliwi ale nie tylko na zajace poluja ale na skaveny, orki, gobliny i inne cuda w gorach black fire pass... nie ogladaliscie eAvina samego w domu? lol nie tylko wnyki...


A poluja tylko na zwierzęta!! Misiu nie fantazjuj (lol)


A i sprawa nie jest taka jasna ponieważ doszło do różnicy zdań!
Kamil. (miszczu)

Offline drachenfeles

Zasady
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 09, 2005, 08:16:55 am »
jest jasna, tylko ktoś ma wybujałą wyobraźnię

Offline MiSiO

Zasady
« Odpowiedź #63 dnia: Maj 09, 2005, 10:52:13 pm »
Cytuj
A poluja tylko na zwierzęta!! Misiu nie fantazjuj (lol)


A i sprawa nie jest taka jasna ponieważ doszło do różnicy zdań!


szkoda, ze nikt nie czytal opisu averlandu... mysliwi laza po gorach przy Black Fire Pass i nie tyle co na kroliki ale na inne wieksze stwory poluja pilnujac przejscia... to sa zatrudnieni przez provincje averlandu zwiadowcy, ktorzy tropia skaveny czy orki...  zreszta polecam lakture... na kroliki to halfasy poluja :D


Cytuj
Czyli kilka sekud.. Czas jaki trzeba do naciągnięcia i wystrzelenia z łuku..


jak sie ktos potrafi na 1 pietro wspiac zarzucajac line, potem podejsc do okna, zdjac luk z plecow, naciagnac strzele w sekunde to naprawde niezly wynik...   a zastawienie wnykow to jest dopiero sekunda...

Offline Mistrz wałków :)

Zasady
« Odpowiedź #64 dnia: Maj 10, 2005, 08:03:47 am »
Cytuj
jak sie ktos potrafi na 1 pietro wspiac zarzucajac line, potem podejsc do okna, zdjac luk z plecow, naciagnac strzele w sekunde to naprawde niezly wynik... a zastawienie wnykow to jest dopiero sekunda...


Wnyków tak! ale robienie coś podobnego do kuszy ze sznureczkiem zajmunie już nieco wiecej.. w szczególności jeśli z przeciwnej strony biegnie nan nas banda przeciwnika...
"Stefan! pospiesz się oni juz dobiegają! Stee!..fan...-wykrzyknął broczący we własnej krwi najemnik który zamiast walczyć, zgapił się przyglądając  kolejnemu cudownemu mechanizmowi kolegi.."
Kamil. (miszczu)

Offline drachenfeles

Zasady
« Odpowiedź #65 dnia: Maj 10, 2005, 09:50:01 am »
dobra skończcie wzajemne udowadnianie kto nie ma racji, misu jesteś w zdecydowanej mniejszości 1 : reszta świata

Trochę cytatów o Bergjeagerach

"In addition they make good use of annimal traps..."
"Bergjeager are not professional soldiers..."

Offline MiSiO

Zasady
« Odpowiedź #66 dnia: Maj 10, 2005, 11:04:25 am »
Cytuj
dobra skończcie wzajemne udowadnianie kto nie ma racji, misu jesteś w zdecydowanej mniejszości 1 : reszta świata

Trochę cytatów o Bergjeagerach

"In addition they make good use of annimal traps..."
"Bergjeager are not professional soldiers..."


jesli chcecie operować faktami to zasada mowi jasno: "WITHIN 2"" co znaczy w gore, w dol itp.... przykro mi... lol   zreszta Drachu...w jakiej mniejszosci? co do dzialania pulapki to jest 99% zgodnosci...



Cytuj
"Bergjeager are not professional soldiers..."
 


hi hi hi .. jak z kampanii samoobrony... cytaty wyciagane z kontekstu... dalej jest ze swoim doswiadczeniem sluza jako traperzy itp itd :D co troche zmienia znaczenie :D

Offline Mistrz wałków :)

Zasady
« Odpowiedź #67 dnia: Maj 10, 2005, 11:45:23 am »
Cytuj
jesli chcecie operować faktami to zasada mowi jasno: "WITHIN 2"" co znaczy w gore, w dol itp.... przykro mi... lol zreszta Drachu...w jakiej mniejszosci? co do dzialania pulapki to jest 99% zgodnosci...


Co nadal nic nie wyjaśnia! "within" jest zbyt wieloznacznie :( lol

A co do myliwego to sie zgodze jest traperem! A nie Skrytobójcom!!
I niestety co bys nie wymyslił to mnie nie przekonasz że zastawia inne półapki niż zwierzęce! I własnie z tego faktu tłumacząc jego zasade rozumiemże półapki działają w płaszczyżnie! Nię są to skacżące mini plazmowe! Hihihih LoL..
Kamil. (miszczu)

Offline skolo

Zasady
« Odpowiedź #68 dnia: Maj 10, 2005, 01:39:11 pm »
dla mnie within jest jednoznaczne, oznacza "w promieniu"

Offline Mistrz wałków :)

Zasady
« Odpowiedź #69 dnia: Maj 10, 2005, 02:53:11 pm »
Cytuj
dla mnie within jest jednoznaczne, oznacza "w promieniu"


Ale czego? Koła, sfery czy kuli?- bo oto własnie sie kłucimy!
Kamil. (miszczu)

Offline MiSiO

Zasady
« Odpowiedź #70 dnia: Maj 10, 2005, 04:05:14 pm »
wnyki wlasnie zaklada sie nie tylko na poziomie "0" (jednak trudno polozyc znacznik w powietrzu :D)... ale co wam bede tlumaczyl jak wygladaja klusownicze pulapki... i nie sa to wielkie ciezkie wnyki z reklamy gumy do zucia.

a "within" oznacza dokladnie to co oznacza... w srodku sfery o srednicy 4" jest pulapka i we wnetrzu tej sfery, to co sie ruszy, aktywuje pulapke.


ale wiadomo ze mozna przyjac pewne urealnienia typu "niie dziala przez sciany"... w kazdym razie Thomas liczyl na inteligencja graczy... ale zasada w swojej bezlitosnej wymowie dopudszcza dzialanie w gore i przez sciany... bo ich nie broni.

Offline Mistrz wałków :)

Zasady
« Odpowiedź #71 dnia: Maj 10, 2005, 05:34:29 pm »
Cytuj
a "within" oznacza dokladnie to co oznacza... w srodku sfery o srednicy 4" jest pulapka i we wnetrzu tej sfery, to co sie ruszy, aktywuje pulapke
.

Ciekawe tłumaczenie (chyba to Skola był bliższe prawdy  :))


Cytuj
wnyki wlasnie zaklada sie nie tylko na poziomie "0" (jednak trudno polozyc znacznik w powietrzu )... ale co wam bede tlumaczyl jak wygladaja klusownicze pulapki... i nie sa to wielkie ciezkie wnyki z reklamy gumy do zucia.


No tak casami wiesz się je na gałązkach i atakuja bezbronne staruszki przechadzajce się po lesie.. no czasami cos niezadziała i upoluja wiewiórkę. Misiu porozmawiaj o tym z bratem on napewno ci wytłumaczy zasadę ich stawiania...

Ale żeby nie przedłużać  (bo i tak nie przekonamy Misia) proponuję obopólną ugode pulapki nie działaja przez ściany ale w sferze 2 cali!

Dlamnie zreszta dla mnie wielce cieszące będzie kiedy berargierzy zamiast strzelać bedą bawic sie wnykami :))- Avelandu się nie bałem i nie zaczne nawet gdyby mieli  mieć w swoim sprzęcie pułapkę rodzaju "M4 na sznurku"
Kamil. (miszczu)

Offline drachenfeles

Zasady
« Odpowiedź #72 dnia: Maj 10, 2005, 09:09:31 pm »
misiek, naprawdę przeginasz z tą pułapką

Offline MiSiO

Zasady
« Odpowiedź #73 dnia: Maj 11, 2005, 11:36:37 am »
nie przeginam. Daje do zrozumienia ze jak nam nie pozwalasz rozmawiac na temat jej dzialania (gdzie juz ustalilismy ze przez sciany nie dziala itp.) to ja pisze ze idac "na sztywno" z zasadami nie trzeba dyskutowac tylko sie ugiac i trzymac sie  "within".  bez rozmowy nie ustalimy niczego a skoro rozmowa na temat "czym jest pulapka" zostala ucieta to napisalem jak wyglada dzialanie pulapek kierujac sie TYLKO trescia ich zasad.


Cytuj
Dlamnie zreszta dla mnie wielce cieszące będzie kiedy berargierzy zamiast strzelać bedą bawic sie wnykami )- Avelandu się nie bałem i nie zaczne nawet gdyby mieli mieć w swoim sprzęcie pułapkę rodzaju "M4 na sznurku


nikt sie go nie bal dlatego wszyscy przegrali na turnieju...



A co do wnykow zriobionych z kawalka drutu... Kamil... nie wiesz... nie wypowiadaj sie... bo na wnyki nie lapia sie wiewiorki tylko kilkudziesieciokilowe jelenie, sarny, daniele i inne...


Cytuj
Ale żeby nie przedłużać (bo i tak nie przekonamy Misia) proponuję obopólną ugode pulapki nie działaja przez ściany ale w sferze 2 cali!


LUDZIE... czytacie te posty od poczatku? OSOBISCIE napisalem ze nie dziala przez sciany i do gory... :


Cytuj
dla mnie jak cos zaslania droge miedzy pulapka a celem (w obrebie 2") to pulapka nie jest aktywowana.

Offline Mistrz wałków :)

Zasady
« Odpowiedź #74 dnia: Maj 11, 2005, 11:50:58 am »
Cytuj
A co do wnykow zriobionych z kawalka drutu... Kamil... nie wiesz... nie wypowiadaj sie... bo na wnyki nie lapia sie wiewiorki tylko kilkudziesieciokilowe jelenie, sarny, daniele i inne...


Ha ha ha! Chyba sie Misiu starzejsz bo już ironni nie wyczuwasz...
Ty naprawde wzileś to na poważnie?? No ale z babcią mi juz nie powiesz że nie miałem racji! (IRONIA!!!)

A odkad to sie wnuki robi z drutu! Musze chyba porozmawiać z twoim bratem..- bo wydaje mi się że cos bredzisz..
Kamil. (miszczu)