trawa

Autor Wątek: Awatary/Emblematy  (Przeczytany 110828 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bere

Awatary/Emblematy
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 15, 2005, 09:17:55 am »
Sprawdz ile wazy...

Offline oneiromancer

Awatary/Emblematy
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 25, 2005, 01:13:23 pm »
proszę mi powiedzieć, jaka jest dopuszczalna, maxymalna wielkośc awatarów , w pikselach i kilobajtach, ok?

Offline Adam Waśkiewicz

Awatary/Emblematy
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 25, 2005, 02:25:49 pm »
Cytat: "oneiromancer"
proszę mi powiedzieć, jaka jest dopuszczalna, maxymalna wielkośc awatarów , w pikselach i kilobajtach, ok?


 O ile pamięć mnie nie myli, to 100x100 pikseli i 6kB, ale admini byliby chyba bardziej kompetentni - w końcu to oni ustawiają ograniczenia wielkości awatarów.

 Pozdrawiam,
 Adam

Offline wiśnia

Awatary/Emblematy
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 25, 2005, 05:07:35 pm »
Cytuj
Wyświetla mały obrazek pod informacjami o Tobie przy każdym poście. Tylko jeden obrazek może być wyświetlany, jego szerokość nie może być większa niż 100 pikseli, wysokość większa niż 100 pikseli, a rozmiar większy niż 6kB.


To o awatarach z profilu, tak więc pamięć Cię jeszcze nie myli Adamie :)
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline Sajuuk'

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 018
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • z'; DROP TABLE profile; --
    • sireliah.com
Awatary/Emblematy
« Odpowiedź #64 dnia: Marzec 19, 2005, 11:32:50 am »
Ja mam chyba najobszerniejszego awatarka... 152kb :roll: Ale to chyba nie przeszkadza bardzo w ładowaniu się strony? Z resztą mój awatarek jest zapisany na
http://imageshack.us/
i ładuje się z tej strony. Świetny serwis do opublikowania obrazka, jeśli nie ma się własnej stronki.

Oryginalność górą, mojego awatarka wykonałem w MS Paincie(!) i w Corelu R.A.V.E. :D Niestety strasznie dużo roboty z animowanym awatarkiem i chyba nie zdecyduję się na robienie kolejnych.

Btw. na jednym forum widziałem awatarka animowanego, zajmujęcego 700kb i o rozdzielczości 160 na 120... Ludzie to mają pomysły....
"Był to chłopak tak piękny, że nie musiał się nawet myć" - T. Konwicki, "Dziura w niebie"

Offline Gashu

Awatary/Emblematy
« Odpowiedź #65 dnia: Marzec 23, 2005, 07:16:35 am »
Wygląda na to, że mój avatarek zniknął zupełnie, chociaż żadnych regulaminów nie łamał.  :?
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Offline Kronos102

obrazek
« Odpowiedź #66 dnia: Maj 13, 2005, 09:31:49 am »
mógłby mi ktoś powiedzieć co zrobić żeby mieć jakiś obrazek pod nazwą użytkownika????

Offline Adam Waśkiewicz

Re: obrazek
« Odpowiedź #67 dnia: Maj 13, 2005, 09:43:44 am »
Cytat: "Kronos102"
mógłby mi ktoś powiedzieć co zrobić żeby mieć jakiś obrazek pod nazwą użytkownika????


 Awatar (jak zazwyczaj okresla się ten "obrazek") można sobie ustawić w profilu - wysłać z własnego komputera lub jakiegoś serwera albo adresu zewnętrznego, musi on spełniać określone wymagania (maksymalna wielkość i ciężar).

 Mam nadzieję, że nie będziesz miał większych trudności z wstawieniem sobie awatara - wystarczy w odpowiednim polu w Profilu wpisać adres, pod jakim znajduje się plik graficzny.

 Pozdrawiam,
 Adam

Offline Sajuuk'

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 018
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • z'; DROP TABLE profile; --
    • sireliah.com
Awatary/Emblematy
« Odpowiedź #68 dnia: Lipiec 02, 2005, 08:52:49 pm »
Mam dwa pytania:

1) Jaka jest górna granica tolerancji dla rozmiaru awatarka w kilobajtach?
2) Czy ktoś miał kiedykolwiek jakieś problemy z moim dotychczasowym emblematem? Mam na myśli długie jego ładowanie, rozpraszanie uwagi poczas czytania postów... ;)  Jeżeli ktoś ma uwagi na ten temat, to bardzo proszę o powiedzenie ich teraz, ponieważ lada dzień będzie gotowy mój kolejny awatarek. Mogę powiedzieć, że przewyższa tego poprzedniego pod każdym względem - zwłaszcza jeśli chodzi o rozmiar kB... :roll:
"Był to chłopak tak piękny, że nie musiał się nawet myć" - T. Konwicki, "Dziura w niebie"

Offline Alice

Awatary/Emblematy
« Odpowiedź #69 dnia: Lipiec 02, 2005, 09:25:17 pm »
Cytuj
Panel kontrolny emblematów
Wyświetla mały obrazek pod informacjami o Tobie przy każdym poście. Tylko jeden obrazek może być wyświetlany, jego szerokość nie może być większa niż 100 pikseli, wysokość większa niż 100 pikseli, a rozmiar większy niż 6kB.
i]so i threw you the obvious
to see what occurs behind the eyes of a fallen angel,
eyes of a tragedy.
oh well. apparently nothing.
[/i]
My DEVIANT page

Offline graves

Awatary/Emblematy
« Odpowiedź #70 dnia: Lipiec 02, 2005, 09:29:38 pm »
Cytat: "Alice"
Cytuj
Panel kontrolny emblematów
Wyświetla mały obrazek pod informacjami o Tobie przy każdym poście. Tylko jeden obrazek może być wyświetlany, jego szerokość nie może być większa niż 100 pikseli, wysokość większa niż 100 pikseli, a rozmiar większy niż 6kB.

chodzi o to, że ten rozmiar - 6kB - to rozmiar jaki może przyjąć gildia - jeśli importujesz swój emblemat (avatar) - tutaj chodzi o link do emblemata. Nie wiem jaka jest tutaj tolerancja - mam szybkie łącze i mi nie przeszkadzają zbyt wielkie (jeśli chodzi o kB) rozmiary. Nie wiem, czy są ustalone w tym zakresie jakieś górne granice.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline zaciekawiony

Awatary/Emblematy
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpień 02, 2005, 04:55:04 pm »
A ja zauważam że czasem utożsamiam fofumowiczów z ich awatarami,
Jedną taką co ma obrazek przedstawiający chyba kturą z spice girls, brałem za głupią nastolatkę( za co bardzo przepraszam), a kortschack-a za rycerza( w czym nie wiele się  omyliłem , ale jednak) :cry:
a ja nie mam żadnego bo nie znalazłem niczego odpowiedniego.
Różni są ludzie na tej ziemi.

http://nowaalchemia.blogspot.com/

Offline Sukul Ankhadu

Awatary/Emblematy
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpień 02, 2005, 07:48:11 pm »
Hmm, a moze ktos zna jakies fajne stronki z awatarami? Bo ja jakos nie mam szczescia do stron... Z gory dziekuje

Offline Zibi

Awatary/Emblematy
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpień 02, 2005, 11:23:25 pm »
www.google.pl
Najlepsza.

Offline Julek_

Awatary/Emblematy
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpień 29, 2005, 12:43:24 pm »
hmm
znalazłem sobie emblema.

http://www.altaspa.net/styles/nustyles/pages/cornrow.html

chyba nie moge wrzucic go z linka w takich wymiarach (279 x 351 pikseli  17kilo), wiec chciałbym sie zapytać jak zrucic go na kompa i troche zmniejszyc jego wage i rozmiary.

EDIT; zrzuciłem sobie go na kompa i rozmiarowo w Paincie zmniejszyłem do legalnych rozmiarów, ale wazy sobie teraz ponad 25 kilo.
hmmm