Autor Wątek: Constantine  (Przeczytany 9907 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

N.N.

  • Gość
Constantine
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 30, 2005, 12:05:16 pm »
Cytat: "Crouching Tiger"
Tilda Swinton mi się podobała i ja się nie czepiam wyglądu ani "adrogyniczności" tej skądinąd fajnej aktorki. Sęk w tym, że film fabularnie był taki sobie i nie wychodził w żaden sposób poza schemat typowego amerykańskiego produkcyjniaka. Po prostu wiem co w pewnym momencie się zdarzy, lub mogę to z dużym prawdopodobieństwem podejrzewać. Brakuje zaskoczenia i film się ogląda trochę jak poprawny kalejdoskop złożony z ładnych zdjęć i fabuły o której się zapomina po wyjściu z kina. Poza faktem, że ta historia dzieje się w świecie "Constantina", mamy widziane sto razy ratowanie świata z rąk nacierającego zła i po pewnym czasie zaczynasz się zastanawiać "co mnie to w sumie obchodzi". Piszę oczywiście o swoich wrażeniach i można mi zarzucić, że może spodziewałem się czegoś innego - to prawda, bo Constantine to fajna postać i jakoś mi się wydaje, że można o niej ciekawiej opowiedzieć


Chciałem zwrócić uwagę, że broniłem aktorów, a nie filmu 8)
Co do Gabriela, to bardzo lubię komiksową wersję rozprawy z nim - z trzymaniem jego serca w pudełku po butach i obcinaniem skrzydeł piłą łańcuchową, ale nie można mieć wszystkiego...

Offline Crouching Tiger

Constantine
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 30, 2005, 01:49:25 pm »
Cytat: "N.N."


Chciałem zwrócić uwagę, że broniłem aktorów, a nie filmu 8)


Wszystko w porządku. Ja tych aktorów w sumie lubię, ale to nie znaczy, że już pokąsać ich czasami nie można? ;)


Cytat: "N.N."
Co do Gabriela, to bardzo lubię komiksową wersję rozprawy z nim - z trzymaniem jego serca w pudełku po butach i obcinaniem skrzydeł piłą łańcuchową, ale nie można mieć wszystkiego...


Bo ten film to taki constantine skrojony dla dwunastolatków i nikt tam nikomu niczego obcinać nie będzie skoro czerwone piekło zagracone zardzewiałymi chevroletami ma być najstraszniejszą wizją jaką w tym filmie zobaczymy.

 

anything