trawa

Autor Wątek: Co ostatnio oglądaliście?  (Przeczytany 270356 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marek33

Odp: Co ostatnio oglądaliście?
« Odpowiedź #345 dnia: Wrzesień 21, 2012, 12:27:59 pm »
Ja ostatnio po raz kolejny oglądałem Ring

_________________
sindbad autokary

Deg

  • Gość
Odp: Co ostatnio oglądaliście?
« Odpowiedź #346 dnia: Luty 03, 2013, 05:13:52 pm »
"Krzesło". Średniaczek, chociaż momentami klimatyczny. W oczy rzuca się jak dla mnie kiepskie aktorstwo, ale jako wypełniacz czasu ujdzie.

Offline Twardowsky

Odp: Co ostatnio oglądaliście?
« Odpowiedź #347 dnia: Wrzesień 03, 2013, 11:19:45 am »
Sinister [http://www.imdb.com/title/tt1922777/] Szczerze polecam!
Pogromca wdów i sierot

Offline zawias

Odp: Co ostatnio oglądaliście?
« Odpowiedź #348 dnia: Wrzesień 16, 2013, 08:31:41 pm »
Niestety obejrzałem "Czarnobyl. Reaktor strachu". Nadal nie wiem, w którym momencie można by to nazwać horrorem. Co prawda momentami wyczuwało się atmosferę niepewności/dziwnego, trochę nierealnego świata, ale moim zdaniem temat został zmarnowany. Pewnie nie prędko powstanie coś nowego w temacie skażenia radioaktywnego, nie tylko jeśli o Czarnobylu mowa.
Każda kobieta, której zależy na tym, aby najzwyczajniej w świecie rozpalić nieco swojego faceta, sprawić mu niespodziankę, frajdę, powinna zdawać sobie sprawę z tego, że sukienki erotyczne https://secretplace.pl/679-sukienki działa pozytywnie na dosłownie każdego.

Offline riksza

Odp: Co ostatnio oglądaliście?
« Odpowiedź #349 dnia: Wrzesień 22, 2013, 07:47:14 pm »
Jakaś masakra z tym "Czarnobylem". Zmarnowany temat na film. Wszystko wyglądało jakby nakręcił to ktoś od "Trudnych spraw", albo innej "Ukrytej prawdy". Totalna amatorszczyzna także w wykonaniu aktorów.
Dobre strony www http://www.bestnetsolution.pl oprócz przejrzystości i płynnego działania, charakteryzują się również odpowiednią treścią merytoryczną. Klient dzisiaj chce mieć wszystkie istotne informacje w jednym miejscu.

Offline zawaddiaka

Odp: Co ostatnio oglądaliście?
« Odpowiedź #350 dnia: Październik 16, 2013, 08:16:07 am »
Jak dla mnie ten "Czarnobyl" to kiepski film. Natomiast polecam gorąco obejrzeć "Obecność". Film świetny po prostu wgniata w fotel!
Zespół muzyczny świadczący usługi na najwyższym poziomie - http://www.super-zespol.pl/

Offline Serafin_angel

Odp: Co ostatnio oglądaliście?
« Odpowiedź #351 dnia: Styczeń 13, 2014, 02:16:17 pm »
Wstyd sie przyznać, ale dopiero teraz obejrzałem "Inni" z Kidman. Nie każdy zgadza się z tym, że to horror, ale film zrobił na mnie ogrmne wrażenie. W momencie w którym główna bohaterka zobaczyła groby potrzebny był mi Acard na układ krążenia. :wink:

Offline mroczi

Odp: Co ostatnio oglądaliście?
« Odpowiedź #352 dnia: Luty 12, 2014, 06:55:18 pm »
Innych strasznie się bałam, zwłaszcza tej babci :D a ostatnio widziałam Demony, obleci

Offline Jaxx

Odp: Co ostatnio oglądaliście?
« Odpowiedź #353 dnia: Marzec 13, 2014, 08:22:31 am »
Ja wczoraj obejrzałem "Księgę opętania". Całkiem zgrabny, klimatyczny horror, z kilkoma niezłymi scenami, ale niezbyt wybijający się ponad przeciętność - żaden z niego "Egzorcysta". Jednakże to, co jest ciekawe w tym filmie, to pochodzenie opętującego demona - jest z... Polski. Dokładniej z któregoś z dystryktów żydowskich z lat dwudziestych minionego wieku. I co więcej - przemawia w naszym języku. Co prawda jest to zaledwie szept i trzeba mocno podkręcić głośniki, aby go zrozumieć (czy w ogóle usłyszeć), ale mimo wszystko zabieg jest ciekawy. Jak ktoś lubi filmy o opętaniu, to nie powinien przesadnie narzekać - można się nieźle bawić.   

Offline Dunkirk

Odp: Co ostatnio oglądaliście?
« Odpowiedź #354 dnia: Marzec 26, 2014, 01:59:04 pm »
Obejrzałem w miarę nowy film z Ethanem Hawkiem pt. Sinister, o pewnym demonie nawiedzającym jego dom. Mimo że film bazował głównie na temacie wyskakującego znienacka stwora, to podobał mi się - polecam
Do wieczności nie mamy żadnego innego dojścia niż przez chwilę, w której żyjemy.

Offline kasia-em

Odp: Co ostatnio oglądaliście?
« Odpowiedź #355 dnia: Sierpień 06, 2014, 06:28:07 pm »
Ostatnio może to nie było, ale z ostatnich, które widziałam, ten zapadł mi najbardziej w pamięć, Przypadek 39 z 2009 roku, jak ktoś jeszcze nie widział, to polecam  :eek:
Gamers don't die. They respawn!

Offline Konik89

Odp: Co ostatnio oglądaliście?
« Odpowiedź #356 dnia: Sierpień 08, 2014, 10:37:55 am »
Ja to ostatnio dopiero zobaczyłem Project Monster/Cloverfield i padłem z zachwytu :D

Offline sorcerer

Odp: Co ostatnio oglądaliście?
« Odpowiedź #357 dnia: Sierpień 31, 2014, 10:02:48 pm »

Offline Golan

Odp: Co ostatnio oglądaliście?
« Odpowiedź #358 dnia: Listopad 04, 2014, 03:28:29 pm »
A ja miałam Za Królową potępionych  się brać, to nie będę jak nie warto.

Offline olaa

Odp: Co ostatnio oglądaliście?
« Odpowiedź #359 dnia: Marzec 09, 2016, 09:28:22 am »
Witam, ja ostatnio oglądałam Vampire Hunter, niby to nie jest horror, ale ze względu na tematykę, to bardzo polecam :!: :!:






 

anything