Autor Wątek: Co ostatnio oglądaliście?  (Przeczytany 270311 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Baldwin

Odp: Co ostatnio oglądaliście?
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 15, 2005, 11:11:15 am »
Cytat: "Błendny Komboj"

Naprawdę zmęczyłeś 25 jego filmów. Jeżeli tak to ło Jezusie  :shock:


No.I am zamiar prezerabiać kolejne.Potrafię być uparty.Na dziś mam też jeden.Może uda mi się wytrzymać.

Cytat: "Błendny Komboj"
Franco popełnił już chyba ponad 300 dzieł, a nie 70. Grafoman jedyny w swoim rodzaju.


O jezu, no teraz to mnie zdołowałeś.

Śmigło - chodzi o Jack the Ripper zapewne.Bedę musial go obczaić.

Offline Freudstein

Odp: Co ostatnio oglądaliście?
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 15, 2005, 02:30:00 pm »
Cytat: "Baldwin"
Wybacz Freud, ale nie chce mi się ciągnąc tak beznadziejnego tematu jaki my poruszyliśmy i wykszukiwać postów w których pisałeś wspomniane przeze mnie rzeczy.


Nie widzę przeciw wskazań.


Cytat: "Baldwin"
Film arcytypowy dla  tego reżysera, czyli okrutny kicz, trochę gołych panienek (brzydule 0 to także jest w jego obrazach standardem), jakis trudno uchwytny sens, ops, Freud, nie oburzaj się tylko...
 

Jestem zdegustowany, mam mdłości, ślina cieknie mi z ust, ale nie jestem oburzony.  ;)

Oburzony jestem na siebie, za to że nie widziałem żadnego filmu Franca, chyba nie widziałem.

FREUDSTEIN
THERE'S NO FIRE IN HELL, IT'S ONLY A MIRROR WALL ROOM... I TRIED TO MEET THE ONE WHO LOOKED LIKE THE OTHER... I ASKED HER NAME... ANNAISSE".

Offline śmigło

Odp: Co ostatnio oglądaliście?
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 16, 2005, 09:52:14 am »
odswiezylem sobie "night of the living dead" saviniego. niezly zombie horror pomimo tego, ze ma juz 15lat na karku, ale jakos pierwowzor romero nadal jest dla mnie bardziej przekonywujacy, moze ze wzgledu na to w jaki sposob zostal nakrecony. creepy....
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Błendny Komboj

Odp: Co ostatnio oglądaliście?
« Odpowiedź #63 dnia: Maj 16, 2005, 11:48:46 pm »
"Bone Sickness". Nie wiedziałem, że jeszcze jakiś film będzie w stanie mi stracha napędzic, a tym bardziej film o zombi... Ale ten napędził. Zdjęcia ciemne, klimat ponury, muzyka minorowa, fabuła poryta (chłopak chory na kości, defekujący pasożytami, musi spożywać ludzkie mięso w celach leczniczych). Dużo zombi i efekty specjalne niezłe, łobleśne, krwawe.

A jest to produkcja nowa (2003), amatorska i zmajstrowana przy użyciu cyfrówki. Zombi to takie same zwyrole jak u Fulciego, i nawet mają długie siwe włosy jak ich koledzy z końcówki "City of the Living Dead".

Fajnie, że po rozmaitych nieporozumieniach biegająco-skaczących (remake "Dawn of Dead") odzianych w koszule i garnitury, powróciły do nas, chociaż w jednym filmie, długowłose zombie z cudownego świata lat 80. :)
Lord of the Rings" is a piece of crap.

Offline murderdoll

Odp: Co ostatnio oglądaliście?
« Odpowiedź #64 dnia: Maj 17, 2005, 04:48:02 pm »
dzis mam zamiar wlaczyc Ju-On wersje telewizyjna, ponoc lepsza niz kinowa...
img]http://michalekn.fm.interia.pl/murder.gif[/img]

Offline Freudstein

Odp: Co ostatnio oglądaliście?
« Odpowiedź #65 dnia: Maj 21, 2005, 06:40:30 pm »
Odświeżyłem sobie świeży, bo z 2001 roku film, "DOPUSZCZALNE RYZYKO" na podstawie książki Robina Cook'a.

Taka telewizyjna robótka, tak jak w przypadku "SOMEONE IS WATCHING" nie dostępny na DVD i VHS. Historia jest ciekawa, ale szybko z horroru robi się thriller plus jakieś SF. Na początku trzyma w napięciu, potem jest nierówno. Raz kiepsko, raz lepiej. Aktorzy- OK, dialogi- mniej niż OK, Efekty specjalne- jakie efekty?, atmosfera- OK. W sumie horror jest mniej więcej OK. Jak na TV production to będzie 7/10. (o ocenie zadecydowała fajna atmosferka  :) ).

Ktoś nie lubi gore, lubi książki Cook'a, albo mu się trochę nudzi. Może zobaczyć, może będzie zadowolony. Ja jestem mile zaskoczony, ale bez przesady.

Ktoś nie widział, ktoś jest ciekawy- to se zobaczy tego linka:
http://www.filmweb.pl/Film?id=33068

FREUDSTEIN
THERE'S NO FIRE IN HELL, IT'S ONLY A MIRROR WALL ROOM... I TRIED TO MEET THE ONE WHO LOOKED LIKE THE OTHER... I ASKED HER NAME... ANNAISSE".

Offline śmigło

Odp: Co ostatnio oglądaliście?
« Odpowiedź #66 dnia: Maj 22, 2005, 12:46:32 am »
urzadzilem sobie seans sentymentalny - "august underground" , "august underground mordum" i "mu zane". piekne filmy ah...
ktos sie oreintuje czy ma wyjsc 3 czesc augusta?
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline murderdoll

Odp: Co ostatnio oglądaliście?
« Odpowiedź #67 dnia: Maj 22, 2005, 11:18:56 am »
wczoraj w TV byla "Maska Diabła" Romero. Ogladal ktos? Dobre?
img]http://michalekn.fm.interia.pl/murder.gif[/img]

Offline śmigło

Odp: Co ostatnio oglądaliście?
« Odpowiedź #68 dnia: Maj 22, 2005, 11:22:32 am »
kiedys ogladalem. nie wiem co ten diabel w tytule ma wspolnego z filmem. imo najgorszy film romero jaki widzialem. z horrorem ma tyle wspolnego co "brzydkie kaczatko". tragicznie kiepski film.
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Baldwin

Odp: Co ostatnio oglądaliście?
« Odpowiedź #69 dnia: Maj 22, 2005, 01:21:04 pm »
Też miałem zaszczyt toto oglądać.Moje zdanie na temat tego filmu pokrywa się ze zdaniem śmigła.Syf.

Offline Freudstein

Odp: Co ostatnio oglądaliście?
« Odpowiedź #70 dnia: Maj 22, 2005, 03:55:14 pm »
Cytat: "Baldwin"
Też miałem zaszczyt toto oglądać.Moje zdanie na temat tego filmu pokrywa się ze zdaniem śmigła.Syf.


Też to kiedyś oglądałem. Zgadzam się poprzednikami. Nienajlepszy film. Na tyle o nim zapomniałem, że tytuł mi wyleciał z głowy. Więc go sobie nagrałem. Hehe, ale Polsat mega shit opóźnił projekcję o dobre 2 godziny, więc mi się nagrało tylko 20 minut. Ale tym razem to dobrze. Bo jak tylko się doszukałem jakiejś sceny, to już wiedziałem, że to kiepski film.

FREUDSTEIN
THERE'S NO FIRE IN HELL, IT'S ONLY A MIRROR WALL ROOM... I TRIED TO MEET THE ONE WHO LOOKED LIKE THE OTHER... I ASKED HER NAME... ANNAISSE".

Offline śmigło

Odp: Co ostatnio oglądaliście?
« Odpowiedź #71 dnia: Maj 23, 2005, 12:27:49 am »
"shoguns sadism". dawno sie tak dobrze nie ubawilem podczas seansu. 80min tortur i gore w calkiem dobrym wydaniu, podane w samurajskim klimacie + troche czarnego humoru. no i brak jakichkolwiek przestojow akcji. eh wiecej takich fajowych filmow.
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Freudstein

Odp: Co ostatnio oglądaliście?
« Odpowiedź #72 dnia: Maj 23, 2005, 01:17:50 pm »
Następne odświeżenie: "URBAN LEGENDS"- "Straszne opowieśći" (lub jakiś inny tytuł- ma dwa) z 1998 roku. Fajny horrorek, chociaż zbyt standardowy. Muza, klimat, efekty-  8) .

8/10.  :)

A przed chwilą przyjechałem do domu, bo na wf skręciłem sobie kolano. Hehe, 3 tygodnie w domu z opaską. Raz tak musi chyba być. Wogóle jakiś pech. Aż trzy osoby z mojej klasy dziś sobie coś skręciły na WF.  :?:  :shock:
Pewnie dużo filmów obejrzę bo o kulach na dwór mi się nie chce iść.  :evil: Nie będzie rowera, piłki nożnej... ble :evil:  :evil:  :evil:

FREUDSTEIN
THERE'S NO FIRE IN HELL, IT'S ONLY A MIRROR WALL ROOM... I TRIED TO MEET THE ONE WHO LOOKED LIKE THE OTHER... I ASKED HER NAME... ANNAISSE".

Offline Clayman_

Odp: Co ostatnio oglądaliście?
« Odpowiedź #73 dnia: Maj 23, 2005, 01:23:53 pm »
urban legends jest bardzo dobry,wlasnie przez ta standardowosc
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Freudstein

Odp: Co ostatnio oglądaliście?
« Odpowiedź #74 dnia: Maj 23, 2005, 01:38:56 pm »
Cytat: "Clayman_"
urban legends jest bardzo dobry,wlasnie przez ta standardowosc


Plus jest tego taki, że wiemy na co możemy liczyć (na dobrą rozrywkę + trochę grozy w solidnym wydaniu). Nie zmienia to faktu, że standardowość w tym filmie jest dla mnie raczej na minus (mały co prawda, ale zawsze). Tylko mi nie pisz teraz, że zjechałem ten film, bo zrzucę kule i...  ;)  :D .

FREUDSTEIN
THERE'S NO FIRE IN HELL, IT'S ONLY A MIRROR WALL ROOM... I TRIED TO MEET THE ONE WHO LOOKED LIKE THE OTHER... I ASKED HER NAME... ANNAISSE".