trawa

Autor Wątek: Co ostatnio oglądaliście?  (Przeczytany 270366 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Azazell

Odp: Co ostatnio oglądaliście?
« Odpowiedź #315 dnia: Listopad 20, 2008, 12:53:51 pm »
Tak też się zgodzę 1408 to jedne wielkie rozczarowanie.

oglądałem ostatnio

100 feet - film nawet nawet miał swój klimat ale końcówka psuje cały efekt filmu :(. Jeśli ktoś lubi filmy o duchach (tak jak ja) to polecam :)  - Ocena 6/10

Dance of the dead - Film taki nijaki. Z jednej strony nawet niezły tworzy taki apokaliptyczny klimacik ale z drugiej strony scenariusz filmu jest nie co skopany. Ocena 5/10

Offline madulka

Odp: Co ostatnio oglądaliście?
« Odpowiedź #316 dnia: Listopad 21, 2008, 01:37:19 am »
"Zgromadzenie" - dla mnie to taki sympatyczny filmik na niedzielny obiad a nie zaden horror. W sumie w samym zalozeniu historii jest jakis potencjal, ale tutaj nie zostal on w ogole wykorzystany. Niestety film im dluzej trwa, tym mniej jest straszny a coraz bardziej zamienia sie w smieszna historyjke. Szkoda tylko, ze Ricci wziela udzial w czyms takim.

Offline charles_b

Odp: Co ostatnio oglądaliście?
« Odpowiedź #317 dnia: Listopad 26, 2008, 11:00:56 pm »
"Nocny pociąg z mięsem" - bardziej bezproduktywnego, nic nie przekazującego obrazu nie oglądałem od dawna. Nie wiem czy istniała w tym filmie jakaś fabuła. No po prostu, jedno wielkie rozczarowanie. Tytuł nie nastrajał na jakieś wiekopomne dzieło ale to co obejrzałem na ekranie to po prostu żenada. Ani jednego momentu gdzie można się było poczuć chociaż troszkę  zaskoczonym, bo o przerażeniu nie mogło być mowy. Niektórzy z moich znajomych bronią filmu, że właśnie taki miał być, no ale nawet "Piątek trzynastego część 26: Jason wymienia łańcuch w pile" miałby pewnie więcej sensu.
 

Offline MrE

  • Młodszy Terminator
  • **
  • Wiadomości: 122
  • Total likes: 0
  • no donnie, these men are Comics Fans
Odp: Co ostatnio oglądaliście?
« Odpowiedź #318 dnia: Grudzień 07, 2008, 12:26:48 pm »
ktoś tu się nie zna na horrorach klasy B ;-) , sztuką jest wyciągnąć pozytywy z tego typu "Marnych tanich produkcji filmowych"
I'm a master for these cookies

Offline charles_b

Odp: Co ostatnio oglądaliście?
« Odpowiedź #319 dnia: Grudzień 07, 2008, 10:22:59 pm »
Lubię horrory, obejrzałem ich mnóstwo.

A "Nocny pociąg z mięsem" to moim zdaniem naprawdę badziew nad badziewiami.

Ostatnio obejrzałem sobie Oko kota, horror  asygnowany nazwiskiem Stephena Kinga. Film z lat 80 - tych ale daje radę. Momenty były  :D Konwencja filmu to trzy niezależne opowieści połączone postacią kota, który naprawdę nieźle zagrał  :lol: Nie wiem czym oni go karmili ale był świetny. Zasługuje na jakiegoś kociego Oscara czy coś.

Polecam fanom Kinga.

Offline Vito

Odp: Co ostatnio oglądaliście?
« Odpowiedź #320 dnia: Styczeń 03, 2009, 11:09:29 pm »
Lśnienie
Wreszcie obejrzałem ten film. Długo się zbierałem i wreszcie to nastąpiło. Klasyka horroru nie widziana przez moje oczy lecz zachwalana i wielbiona przez wielu.

Czy film mi się podobał? OCZYWIŚCIE. Nie był to film fajny, lecz REWELACYJNY. Nie lubię osobiście horrorów, lecz ten był świetny. Naprawdę czułem grozę i nie przez tanie sztuczki z nagle-wyskakującym-zombiakiem. To groza, która przenika film. Oglądało mi się go świetnie. Miał rewelacyjny klimat (najważniejsze dla mnie nie tylko w filmach ale i w życiu :) ), świetnie zagrane role i TO BYŁ HORROR. Prawdziwy, taki jaki chciałbym obejrzeć. Ale...

no właśnie... świetny film ale... jednak nie przeszył mnie miecz grozy i nie telepało mnie ze strachu tak jak przy Mullholand Drive Lyncha. Jednak Lśnienie jest na swój sposób puste. Genialna forma lecz za mało treści. Odwołując się do formy - scena z kobietą w wannie... Cholera... jedna z najlepiej zrealizowanych scen i najpiękniejszych jakie widziałem - prawdziwy, mistyczny artyzm.

I właśnie Shinning dostaje u mnie 9/10 bo braknie mu jednego składnika.

(pierwszy post postanawiam napisać właśnie w tym temacie...)

Offline Ghost_Lord

Odp: Co ostatnio oglądaliście?
« Odpowiedź #321 dnia: Styczeń 11, 2009, 07:06:49 pm »
Ostatnio oglądałem film "głosy". Bardzo fajny polecam, dodam jeszcze krótki opis :). Pośród szumów i trzasków niedostrojonego radia można ponoć usłyszeć głosy. Ci którzy je słyszą, twierdzą, że głosy te należą do umarłych.
Pewnego dnia do Jonathana Riversa zgłasza się mężczyzna, który twierdzi, że nawiązał kontakt z jego zmarłą w niewyjaśnionych okolicznościach żoną.
Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Jonathan Davis

Offline madulka

Odp: Co ostatnio oglądaliście?
« Odpowiedź #322 dnia: Styczeń 23, 2009, 10:22:13 am »
1408 - Fajny pomysl, wciagajacy poczatek, dobrzy aktorzy i koniec plusow. Im dalej w las tym gorzej. Film niestety nudzi, a mniej wiecej w polowie tej zabawy z widzem, czlowieka juz w ogole nie interesuje, o co sie rozchodzi.

Offline trej

Odp: Co ostatnio oglądaliście?
« Odpowiedź #323 dnia: Styczeń 29, 2009, 02:16:45 pm »
To mój pierwszy post na tym pod-forum więc Witam wszystkich :)

Ja właśnie jestem w trakcie oglądania mini-serialu Objawienia produkcji BBC. Nie jest to czysty horror w zamierzeniu ale ilość wątków demoniczno-satanistycznych oraz duch starego dobrego egzorcyty i tych klimatów unoszących się nad całością sprawiają, że fanom gatunku ma duże szanse przypaść do gustu. No i są momenty zaskoczenia i takie kiedy człowiekowi nie do końca chce się patrzeć na ekran.
Polecam.

Offline madulka

Odp: Co ostatnio oglądaliście?
« Odpowiedź #324 dnia: Luty 07, 2009, 12:27:19 am »
Oszukac przeznaczenie - gdyby to byla z zalozenia komedia, to pewnie wyzej bym go ocenila, bo calkiem niezle sie usmialam. Szczegolnie zabawna byla scena w kostnicy czy czyms takim, jedna z bardziej komicznych jakie widzialam. Gra aktorow bawi rownie mocno, co jeden to lepszy. Film jest po prostu tragiczny pod kazdym wzgledem, nie wiem czym mialby straszyc. Ale jak ktos chce sie posmiac to polecam.

Offline Azazell

Odp: Co ostatnio oglądaliście?
« Odpowiedź #325 dnia: Luty 15, 2009, 08:46:45 pm »
The Grudge 3 (Klątwa 3) - marny i beznadziejny zarazem horror. Zresztą spodziewałem się tego po mizernej drugiej części. Trzymać się z dala od tego tytułu :) Ocena 3/10

The Wait (Krwawe Wizje) - fajny film, który trzyma w napięciu do ostatnich minut. Scenariusz nie jest może oryginalny ale jak na horror jest dosyć ciekawy. Fajny klimacik oraz można się momentami przestraszyć.  Ocena 7/10

Offline Dr.Crane

Odp: Co ostatnio oglądaliście?
« Odpowiedź #326 dnia: Kwiecień 01, 2009, 04:19:48 pm »
"The Mist" dobry, a nawet bardzo dobry. Trzyma w napięciu i umiejętnie pokazuje konflikt jaki zachodzi między rozumem a emocjami u ludzi postawionych w sytuacjach ekstremalnych. Nieco antychrześcijański, ale można to wybaczyć. Efekty są, moim zdaniem, świetne a zakończenie -nie wiem jak innych-ale mnie powaliło na kolana...
ever see the sky, never touch the sun, nothing more left but run run run...

Offline adas_80

Odp: Co ostatnio oglądaliście?
« Odpowiedź #327 dnia: Kwiecień 16, 2009, 09:47:44 pm »
Mój pierwszy wątek na forum, więc witam wszystkich

Ja ostatnio obejrzałem
The Unborn oraz Martyrs.Skazani na strach

Unborn jest filmem przeciętnym, nie wiem co tu robi Gary Oldman, ale jednak jest i nic nie wnosi :)
Można obejrzeć, ale nie trzeba. Są momenty, gdzie można się przestraszyć 5/10


Jeśli chodzi o Martyrs, to napisze tylko jedno. Straszna szmira. Do połowy ten film się jakoś ogląda, do póki nie znamy tajemnicy, ale potem jest żenująco. Bardzo mi się nie podobał, a tak oczekiwałem tego filmu, po dobrym przyjęciu go na zachodzie 3/10

Offline Myers

Odp: Co ostatnio oglądaliście?
« Odpowiedź #328 dnia: Kwiecień 17, 2009, 06:30:51 am »
"Mroczne opowieści" ("Campfire Tales") - w filmie opowiedziane mamy właściwie cztery różne historie, opierające się o miejskie legendy. Jedna o mordercy z hakiem, druga o potworze, trzecia o nieznajomym w domu i czwarta o duchach. Ogólnie film mi się podobał dzięki całkiem fajnemu klimatowi i w miarę szybko posuwającej się akcji (w końcu mając na opowiedzenie fabuły około 25 minut nie można sobie pozwolić na zbędne dłużyzny ;) ). Ot taki lekki i w sumie przyjemny filmik na letni wieczór. Ocenił bym na 6+/10.

Offline Myers

Odp: Co ostatnio oglądaliście?
« Odpowiedź #329 dnia: Maj 06, 2009, 08:18:07 am »
Dusze - Właściwie trzy historie o duchach ściśle ze sobą powiązane. Jak na film azjatycki nawet się nie wlecze. Chociaż nie. Inaczej. od początku trochę wolno się wszystko rozwija, ale z czasem akcja się rozpędza. Ogólnie film niczym nie zaskakuje i oglądało mi się go średnio. 5/10

Phantasm IV - Film trzyma klimat poprzedników i całkiem fajnie rozwija wątek Tallman'a czy jak tam ten główny zły się nazywa. Dowiadujemy się trochę o jego przeszłości. Oceniłbym na jakieś 7/10.