trawa

Autor Wątek: Najgorsze komiksy ostatnich 2 lat  (Przeczytany 18410 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Arusiek

Najgorsze komiksy ostatnich 2 lat
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 24, 2003, 04:09:43 pm »
Dla mnie to :

Prawie wszystkie w ostTNICH LATACH komiksy Fun-media(małe wyjatki)

Fathom z mandragory i Blade, moze jeszcze Obergeist

Offline freshmaker

Najgorsze komiksy ostatnich 2 lat
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 24, 2003, 04:37:54 pm »
z tego co wyszlo ostatnio:
egmont: vlad, dk2 cz.2
mandragora: himat (nie tyle gniot, co rozczarowanie), obergeist (dno)
amber: wszystko (bez szczurow blasku)

poza tym uwazam ze ostatnio produkt obniza loty.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline An-Nah

Najgorsze komiksy ostatnich 2 lat
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 24, 2003, 04:52:45 pm »
Spadek jakości Thorgla :(
Szninkiel w kolorze :(
To są moje największe rozczarowania... Poza tym zdarzyło mi się przeczytać dwa prawdziwe potworki: Gaila i Falkę (po której nie próbowałam już niczego z Amberu...)...
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline Kane

Najgorsze komiksy ostatnich 2 lat
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 24, 2003, 04:59:20 pm »
Moje typy:
FM:
Aliens vs Każdy/Każdy vs Predator
Lobo
Egmont:
Slaine
Star Wars Epizod 2
Mandragora:
Bez Honoru
Blade 2
Innych firm nie czytałem z braku kasy
odpisu chwilowo brak

Offline Cujo

Najgorsze komiksy ostatnich 2 lat
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 24, 2003, 05:09:04 pm »
SLAINE???!!!
:shock:
Czytales wszystkie? A przede wszystkim "Rogatego Boga" ilustrowanego przez Bisleya??? Bo o ile sie moge zgodzic, ze dwa ostatnie ("Zabojca demonow" zdaje sie) sa strasznie slabe, to poprzednie to ostateczny kult!
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline Kane

Najgorsze komiksy ostatnich 2 lat
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 24, 2003, 05:14:26 pm »
Mnie się ŻADEN Slaine nie podobał... Nawet ten Bisleya.
odpisu chwilowo brak

Offline Cujo

Najgorsze komiksy ostatnich 2 lat
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 24, 2003, 05:21:38 pm »
Cytat: "Kane"
Mnie sie˛ Z˙ADEN Slaine nie podoba?... Nawet ten Bisleya.

*Sigh* No coz, z gustami sie nie dyskutuje, mimo iz myslalem ze Slaine jest komiksem, ktory im nie podlega.
Sorka za OT
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline yaro444

Najgorsze komiksy ostatnich 2 lat
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 24, 2003, 05:24:14 pm »
Mnie osobiście wkurzył Universe z Mandragory - na razie jedyna beznadziejna pozycja z M, którą niestety kupiłem (20 parę złotych za to "coś"  :!: )

Aż nie chce się wierzyć, że ten sam Jenkins napisał Origin, skądinąd najlepszy komiks Marvela jaki ostatnio czytałem (a było ich sporo  :mrgreen: )
ilq vs PDW - Słaby wielbłąd kontratakuje

Offline pookie

Najgorsze komiksy ostatnich 2 lat
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 24, 2003, 06:03:55 pm »
Wiedziałem, że do tego dojdzie. Taki to temat, że wymieniamy komiksy, które nam się nie podobają i jeżeli ktoś umieszcza w takim zestawieniu pozycję nam drogą, to ciężko się z tym pogodzić. Chyba bez sensu jest unoszenie się, bo jak Cujo już wiele razy pisał, o gustach się nie dykutuje (tylko co my tu właściwie robimy? :wink: ). Ja to tak profilaktycznie raczej , bo jak 2dope walnie, że Trans jest katastrofalny (a teraz to już na pewno walnie, chyba mnie nie rozczarujesz, co dope? :wink: ) to nie zamierzam pisać kontrodpowiedzi. Ja Slaina lubię, ale czy to taki kult? Gdyby Egmont puścił to na kredzie, byłaby uczta dla oczu. Treściowo to Rogacz jest strasznie nierówny.
 for Pookie

Offline KoM@R

Najgorsze komiksy ostatnich 2 lat
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 24, 2003, 07:11:51 pm »
LOBO...NIESTETY NASZ RZEŹNIK SCHODZI NA PSY   :D  :)  :?  :(  :x
mmmm....

Offline Cujo

Najgorsze komiksy ostatnich 2 lat
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 24, 2003, 08:20:32 pm »
Cytat: "pookie"
Chyba bez sensu jest unoszenie sie˛, bo jak Cujo juz˙ wiele razy pisa?, o gustach sie˛ nie dykutuje (tylko co my tu w?as´ciwie robimy? :wink: ). Ja to tak profilaktycznie raczej , bo jak 2dope walnie, z˙e Trans jest katastrofalny (a teraz to juz˙ na pewno walnie, chyba mnie nie rozczarujesz, co dope? :wink: ) to nie zamierzam pisac´ kontrodpowiedzi.

Zaluje uniesienia (rownie mocno jak OT ktory sie nam rozwija), ale czasem jak widzisz krytyke (ba, zrownanie z blotem) czegos, co uwazasz za nieskalana perelke, to moze sie w czlowieku zagotowac...
A w kwestii gustow, to stwierdzenia "dyskutowanie O gustach" i "dyskutowanie Z gustami" wbrew pozorom radykalnie sie od siebie roznia :P
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline Macias

Najgorsze komiksy ostatnich 2 lat
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 24, 2003, 09:45:58 pm »
LOBO, fathom po dfrugim numerze ( 3 juz na pewno nie kupie),  wiekszosc dziel amberu i twojego komiksu, kukukabura ( czy cos takiego). geez to tylko kawalejk, bo znajdzie sie tego wiecej!

Offline fjtk

Najgorsze komiksy ostatnich 2 lat
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 25, 2003, 09:29:05 am »
Falka- za głupote i za tą przegiętą przepaske biodrową
Thorgale - za niechęć do pracy
Gwiezdne Wojny- nołkoments
Blade 2- za wszystko
Umysł jest jak spadachron- najlepiej działa otwarty.

Offline Macias

Najgorsze komiksy ostatnich 2 lat
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 25, 2003, 01:52:10 pm »
starw wars? wszystkie?a karmazynowe imperium?toz to bardzo spokojowy komix!

Offline dnaoro

Najgorsze komiksy ostatnich 2 lat
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 25, 2003, 06:39:39 pm »
większość amberu, z mandragory: blade II i hitman (tak wielkie  rozczarowanie, ze musialem go tu umiescic),
ogolnie uwazam, ze wiekszosc komiksow ukazujacych sie w polsce jest ok (jesli juz, to za takie sie wogule nie biore)
jezeli chodzi o dylana doga, o ktorego byla klotnia - to wciaga jak cholera. bardzo dobrze sie czyta. niestety. nieawno odkrylem smak dylana. niestety. teraz bede musial przeczytac wiecej. niestey.

 

anything