Autor Wątek: Najgorsze komiksy ostatnich 2 lat  (Przeczytany 18412 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jax

Najgorsze komiksy ostatnich 2 lat
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 19, 2003, 10:04:22 am »
bezapelacyjnie najgorszym komiksem ostatnich 2 lat jest 'Obywatel w palącej potrzebie' - tak głupiego, durnego scenariusza i maksymalnie dennych rysunków jeszcze nie widziałem

po raz pierwszy zostałem obrażony przez komiks - dotąd nie wiedziałem że takie odczucie jest w ogóle możliwe ze strony komiksu

w porównaniu z tym 'komiksem', to np. 'Niewidzialna', 'Methathron' prawdziwe arcydzieła
ttp://basketcom.republika.pl
Strona o Legii (koszykówka) i komiksie.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Najgorsze komiksy ostatnich 2 lat
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 29, 2003, 11:50:49 am »
Cytat: "pookie"

Drugi Pielgrzym? Naprawdę tak oceniasz ten komiks? Jeden z najgorszych? Może i arcydzieło to to nie jest, ale żeby od razu jeden z najgorszych? Czy ktoś jeszcze ma podobne wrażenia po lekturze Pilgrima?

Noo, chyba ja. :D Jak dotad wszystkie komiksy Ennisa mi podeszly (nawet Hitman), ale czy naprawde jest mozliwe, ze genialny Preacher i ta cienizna wyszly spod jednego piora?
Pierwszy Pielgrzym byl nawet niezly, ale i tak slabszy niz 'Szczury Blasku', juz to dzisiaj pisalem zreszta.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline perro

Najgorsze komiksy ostatnich 2 lat
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 29, 2003, 02:57:03 pm »
Ennis się wypalił i zaniża loty(Pielgrzym2), ale Preacher jest Ok.
NSICHTBAR

Offline mykupyku

Najgorsze komiksy ostatnich 2 lat
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 29, 2003, 11:14:58 pm »
Cytat: "perro"
Ennis się wypalił i zaniża loty(Pielgrzym2), ale Preacher jest Ok.



może i Pielgrzym 1 i 2 nie sa powalające, ale Ennis nie wypalił się, bo robi wciąż dobre komiksy (Punisher, War Story - a niedługo pojawi się oczekiwany jako wydarzenie City Lights - kilkusetstronnicowa GN o 4 przyjaciół i 4 miastach zrobiona z Dillonem)
opyright by mykupyku

Offline perro

Najgorsze komiksy ostatnich 2 lat
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 29, 2003, 11:34:11 pm »
Powiedz szcerze czytałeś to, czy sugerujesz się materiałami promocyjnymi lub ocenami innych?
NSICHTBAR

Offline Perfect Strangler

Najgorsze komiksy ostatnich 2 lat
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 30, 2003, 12:30:58 am »
Cytat: "perro"
Powiedz szcerze czytałeś to, czy sugerujesz się materiałami promocyjnymi lub ocenami innych?

Powiedz szcerze, czytałeś cokolwiek z nowych rzeczy Ennisa, czy sugerujesz się tylko Pielgrzymem 2? :)
WW.KOMIKSY.COM - sklep z amerykańskimi komiksami

Offline mykupyku

Najgorsze komiksy ostatnich 2 lat
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 30, 2003, 12:36:37 am »
Cytat: "perro"
Powiedz szcerze czytałeś to, czy sugerujesz się materiałami promocyjnymi lub ocenami innych?



materiały promocyjne maja te wadę że są promocyjne i nie mozna na nich najczęściej opierać opinii

opinie innych - kiedy opieram sie na opinii innych to staram się żeby było wiadomo, że nie jest to moja a innych opinia

czytałem wiekszość War Story i są bardzo dobre (niektóre dobre), czytałem kilka zeszytów Punishera i były conajmniej niezłe
opyright by mykupyku

Mav82

  • Gość
Najgorsze komiksy ostatnich 2 lat
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 28, 2003, 09:29:32 am »
manga cowboy bebop - straszny chlam

Offline Borys

Najgorsze komiksy ostatnich 2 lat
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 28, 2003, 09:45:45 am »
Vlad - kupiłem pierwszy numer i... to był błąd.
tylko głupiec słucha plotek
tylko głupiec ich NIE słucha
Neil Gaiman

marucin

  • Gość
Najgorsze komiksy ostatnich 2 lat
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 28, 2003, 09:53:51 am »
Próbuje nie czytac chłamu i wszczególnosci go nie kupowac, ale najwieksza wtopa moim zdaneim jest manga "Kombinezon bojowy Gundam Wing". Lubie mange ale ona mnie odrzucila na kilometr, z cienizny jak dlamnie niektore serie Jodorowskiego. Ciezko rozmawaic na ten temat bo chyba malo kto kupuje wszytsko jak leci bez wczesniejszej selekcji, no teraz niestety to jest droga przyjemnosc

Offline JANKE'S

Najgorsze komiksy ostatnich 2 lat
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 28, 2003, 10:46:31 am »
Cytat: "Borys"
Vlad - kupiłem pierwszy numer i... to był błąd.

Vlad nie jest taki tragiczny. Może nie jest to seria całkiem udana ale umieszcze nie jej w grupie najgorszych komiksów to chyba lekka przesada. Dla mnie to przecietny komiks środka ale na pewno nie gniot.

Offline Rzezbiarz.wg

Najgorsze komiksy ostatnich 2 lat
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 28, 2003, 11:06:00 am »
Dla mnie też.
Vlad nie jest arcydziełem, ale jest całkiem OK.

Offline Borys

Najgorsze komiksy ostatnich 2 lat
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 28, 2003, 12:05:14 pm »
No cóż. jeden lubi ogórki... dla mnie Vlad to syf pierwsza klasa i tyle. Rysunki w najlepszym razie średnie, a fabuła liniowa i nudna. Ot, cienizna jak pierwszy lepszy filmik sensacyjny i to o niskim budżecie. Nie zatrzymałem się nad tym komiksem na dłużej. Być może faktycznie są gorsze, ale ich nie czytuję, Vlad natomiast był najgorszy z tych, które czytałem. Ale dzięki niemu nauczyłem się jednego - nie brać w ciemno, tego co mi podadzą:)
tylko głupiec słucha plotek
tylko głupiec ich NIE słucha
Neil Gaiman

N.N.

  • Gość
Najgorsze komiksy ostatnich 2 lat
« Odpowiedź #58 dnia: Wrzesień 06, 2003, 09:25:09 pm »
Cytat: "jax"

po raz pierwszy zostałem obrażony przez komiks - dotąd nie wiedziałem że takie odczucie jest w ogóle możliwe ze strony komiksu

Czy mógłbyś bardziej precyzyjnie opisać to odczucie? Na czym to polegało, jak się objawiło? Może to był zamierzony efekt?

Offline jax

Najgorsze komiksy ostatnich 2 lat
« Odpowiedź #59 dnia: Wrzesień 08, 2003, 09:44:08 am »
Cytat: "N.N."
Cytat: "jax"

po raz pierwszy zostałem obrażony przez komiks - dotąd nie wiedziałem że takie odczucie jest w ogóle możliwe ze strony komiksu

Czy mógłbyś bardziej precyzyjnie opisać to odczucie? Na czym to polegało, jak się objawiło? Może to był zamierzony efekt?

hmm..spróbuję: obrażone moje poczucie estetyki (czułem autentyczny wstręt jak patrzyłem na te rysunki - nie było to raczej zamierzenie autorów a wręcz przeciwnie), obrażona była moja inteligencja (poziomem fabuły) - i to wszystko mimo zrozumienia że to ma być tylko taka sobie seks-rozrywka i że nie nalezy oceniać tego w kategoriach artystycznych
ale po prostu czułem przemożny niesmak jak ten komiks kartkowałem - po prostu

czemu tak Cię to zainteresowało?  :)
ttp://basketcom.republika.pl
Strona o Legii (koszykówka) i komiksie.

 

anything