Autor Wątek: BLADE  (Przeczytany 5775 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Piter

BLADE
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 18, 2005, 10:40:12 am »
Cytat: "śmigło"
Cytuj
trzecia czesc najlepsza bo jest tam satanistyczny metalowy zespol \m/

yeah! samolot i szatanistyczna kapela - musze to miec!


Pewnie leca rozpieprzyc niebo potega swoich riffow i bluznierczych wrzaskow \m/
img]http://img79.imageshack.us/img79/4121/w1uo0.jpg[/img]

Offline Raven

BLADE
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 18, 2005, 01:05:20 pm »
David Lunch? To ten od "Blue Burger" i "Chips at heart"? To kojarzę...

A jesli chodzi o Turbulencje 3:Heavy Metal, to obok Królowej Potepionych jeden z najlepszych filmów na jakie trafiłem. Gostek o aparycji Mansona organizuje w samolocie dla grupki "fanatycznych fanów" koncert heavy metalowy. Niestety okazuje się,ze w samolocie są sataniści-terroryści którzy próbują przejąć władzę nad światem albo coś takiego. Łapią i ogłuszają wokalsitę zespołu (pana o xywie Craven) i kogoś tam mordują. Jednak Craven  jak dzielny patriota-amerykanin i w głębi serca dobry człowiek, walczy z siłami zła, morduje szataniorów, a później samemu sprowadza samolot na ziemię (bo piloci tez się okazali satanistami i popełnili rytualne samobójstwo). W kulminacyjnej scenie mówi coś w stylu ,,Panie, miej nas w opiece"  , a później wszystko się kończy dobrze, i Craven zostaje uznany za bohatera narodowego. Ech... Piękny film...
Support Denmark!
Kupię Beastmenów:
http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=25874

Offline Angelus

BLADE
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 22, 2005, 12:34:40 pm »
,,Blade Trinity" :!: Stanowczo odradzam!Kicha na maxa!Juz dawno nie widziałam czegoś tak beznadziejne głupiego i nudnego. :cry:

Pozdrowionka!
Nigdy nie pijam... wina"

Offline greah

BLADE
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 23, 2005, 10:23:18 am »
Cytat: "Lonewolf"

Filmy, które tu przytoczyliście, nie są oczywiście najwyższych lotów ale na pewno nie zaliczają się do takich, przed którymi trzeba innych ostrzegać. Jeśli z tego wątku ma być jakiś pożytek to zajmijcie się naprawdę kiepskimi filmami a nie takimi, które zrypany po pracy człowiek dla odprężenia z przyjemnością może sobie obejrzeć.
a wiesz,że....ja się męczyłem oglądając Blade III? rozumiem oglądać filmy dla odprężenia ale czy to "odprężenie" oznacza oglądanie gniota, na którym przysypiał nawet mój 12 letni kuzyn?


 :arrow: Blade III - szczerze odradzam. o ile jedynka była całkiem dobra a dwójka ciężkostrawna ale zjadliwa o tyle tutaj mamy nagromadzenie wszystkiego co kiczowate i denne a do tego okraszone płytkim humorem i dziwnie zmienioną postacią Blade'a gdzie Snipes robi z niego "nigga vampire"

Offline burberry

BLADE
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 23, 2005, 03:59:17 pm »
Blade III jest bardzo, bardzo słabe.
Bóg Cię kocha

Offline Kriss

Re: BLADE
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 03, 2005, 06:42:52 pm »
Cytat: "Angelus"
No i sam pomysł z dzieckiem, które rodzi sie z piętnem wampirzym!


Owszem, pomysł fajny tylko, że nie taki wcale oryginalny. Kłania się Vampire Hunter D, nowelka z lat osiemdziesiątych napisana przez Kikuchiego zilustrowana przez Amano Tam glówny bohater D jest dunpealem: pół wampirem-pół czlowiekiem, któremu też zdarza się mieć pociąg do krwi. Co prawda geneza jego powstania jest inna: syn wampira i kobiety, ale mamy motyw istoty będącej poł wampirem-poł człowiekiem.
What you call "faith" is nothing more than a child crying out for love."


Offline Goldtear

BLADE
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 04, 2005, 07:37:39 am »
Oj nie do końca to samo. Choc przyznaje że podobieństwa występują. Świat w VH jest jednak całkiem inny, a stworzeń mroku tam wystepujących jest poprostu cały ekosystem czy też może vampirsystem. W każdym razie filmi bardzo dobry. Zakończenie z różą bardzo mi sie podobało, choć bez krwi ;)

Offline śmigło

BLADE
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 04, 2005, 10:29:23 am »
mozecie sobie wciskac kit, ze sie klania swiat vh, a blade to postac z komixow marvela.
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Kriss

BLADE
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 04, 2005, 11:05:15 am »
Cytat: "śmigło"
mozecie sobie wciskac kit, ze sie klania swiat vh, a blade to postac z komixow marvela.


Chyba nie zrozumiałeś o co mi chodzi. Nie pisałam, że się kłania świat vh, tylko, że pomysl z istotą, która me cechy ludzkie i wampirze już był przed Blade'm. I to w latach osiemdziesiątych.

Cytat: "goldtear"
Oj nie do końca to samo.


Nigdzie nie pisalam, że Blade i D to samo ;) .

Cytat: "goldtear"
W każdym razie filmi bardzo dobry.


To na pewno, ale jeśli mowimy o drugim VH.Bloodlust. Pierwszego nie widziałam, więc nie moge się ustosunkować. Słyszałam tylko, że straszna kupa. Pierwowzoru, czyli nowelki tez niestety nie widziałam. Tylko rysunki Amano, ilustrujące postać D.
What you call "faith" is nothing more than a child crying out for love."


Offline Sydney_Kmin

BLADE
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 30, 2005, 09:03:39 pm »
Według mnie pierwsza część serii była całkiem niezła. Tylko niepotrzebna bna był ta babka... Druga część to dla mnie kicha. Skoro te lepsze wampirki tak szybko się "rozmnażały" to Blade nie mógł mieć z nimi szans. Co do trzeciej części to jak dla mnie to była głupota na 150! Jak to możliwe że po zabiciu Draculi wszystkie inne wampiry też ginęły. Dobrze, trafili w niego specjalną ampułką ale mnie to nie przekoknuje :? Tyle ode mnie.
img]http://i34.photobucket.com/albums/d139/Sydney_Kmin/superball6tt.gif[/img]


Offline misio141

BLADE
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 30, 2005, 11:03:37 pm »
Cytat: "śmigło"
mozecie sobie wciskac kit, ze sie klania swiat vh, a blade to postac z komixow marvela.

Blade to naprawde postać z komiksu Marvela
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline graves

BLADE
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 31, 2005, 07:35:36 am »
Cytat: "misio141"
Cytat: "śmigło"
mozecie sobie wciskac kit, ze sie klania swiat vh, a blade to postac z komixow marvela.

Blade to naprawde postać z komiksu Marvela

Oczywiście - na łamach tego universum się narodził. To jest ekranizacja komiksu :roll:
Wydaje mi się, że kilka razy przewinął się gościnnie w polskich wydaniach Spider-mana :roll:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline misio141

BLADE
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 31, 2005, 08:48:00 am »
wyd. Mandragora wydała nawet komiks z Blade na podst bodajże drugiej części filmu
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline kingquest

BLADE
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 28, 2006, 07:43:16 am »
Blade: Mroczna Trójca - kazdy psioczy na ten film, ale to całkiem przyjemny, rozrywkowy film. W sam raz na wakacyjny wieczór. Co prawda, sceny walki nie są jakieś rewelacyjne, fabuła jest jak zwykle w takich filmach banalna, gra aktorska przeciętna, ale obejrzeć można.
Film z gatunku "obejrzeć,odpocząć,zapomnieć"

Offline yeah! bunny

BLADE
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 12, 2007, 08:45:31 pm »
blade 3
powiem szczerze ze zaczynam sie troche bac bo film mi sie spodobal
pomijajac sprawe najbardziej beznadziejnego wampira jakim byl brat majkela skolfilda,naprawde nie wiem co gorsze:anorektyczna ciotuniaa z tapeta na ryju czy nakoksowany dresio z twarza bezmozga
niewazne
wazne ze w momencie gdy padl tekst o byciu fanem davida hasselhoffa zahochalem sie w tym filmie

lonely hearts
dziwna rzecz,film wydawaloby sie ma wszystko co potrzeba,pare psychopatycznych kochankow psychopatycznych mordercow,sciagajaca ich policje,klimaty noir,rewelacyjna obsade(salma,travolta,gandolfini)
ale wystarczy ze choc na kilka minut salma znika z ekranu to film staje sie nieziemsko nudny
awel
jesli to czytasz wiedz ze uprawialem seks z twoja dziewczyna

czulem ze to najlepszy sposob zeby ci o tym powiedziec