trawa

Autor Wątek: Darmowe przygody w sieci...  (Przeczytany 3345 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline surmik

Darmowe przygody w sieci...
« dnia: Styczeń 24, 2003, 12:43:40 pm »
Ciekawi mnie czy testowaliście juz jakieś? Podajcie linki wraz z opiniami.
Pozdrowienia,
Marek

Offline Gislan

Darmowe przygody w sieci...
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 25, 2003, 11:56:16 pm »
IMO przygody powinny być wymyślane przez mistrza gry, a nie przez jakiegoś zupełnie nie znającego drużyny i graczy twórcę. Moje przygody były zawsze dostosowane do graczy, ich gustów, a także charakterów ich postaci. Dlatego nie lubię sesji "z sieci", szczególnie że zazwyczaj są na niskim poziomie.

Offline Janek Pietkiewicz

Darmowe przygody w sieci...
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 26, 2003, 02:58:32 pm »
Ja również uważam, że najlepsze przygody to te, które zawierają jak najwięcej inwencji samego mistrza gry.

Jedyna przygoda z Internetu, w jaką grałem, to "Fear the worst" do WFRP (oficjalna przygoda ze strony Hogsheada).

Offline Civac

Darmowe przygody w sieci...
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 28, 2003, 01:33:49 am »
Zdarzylo mi sie zagrac kilka przygod z netu - linkow nie podam bo strony juz nie istnieja (dawno to bylo). Niestety poziom ich byl zeujacy. Liniowki najczesciej bez mozliwosci wykazania sie inwencja - zwlaszcza u malo elastycznych misiow. Recepta na dobra sesje? Gracze probuja znalezc sobie zajecie bez korzystania z protez misia jakimi sa podsuwani lewi i niewiarygodni zleceniodawcy dajacy druzynie zlecenia w ciemno. Szukaja sami - tak jak w normalnym zyciu a misio dba tylko o spojnosc i logike swiata. Improwiza, wielka improwiza - jaka jest zycie kazdego czlowieka. Improwiza zastepujaca slepe kolo fortuny.

Offline Hex

Darmowe przygody w sieci...
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 01, 2003, 03:28:50 pm »
ja mysle ze najlepsze przygody do RPG to wlasne chyba ze zaciagniemy pomysl y nich a przygode stworzymy sobie sami, dostosowana do naszych graczy to JEST TO !! 8)
Bądź nadzwyczaj drobiazgowy, aż do sztywnej formalności. Bądź niezwykle tajemniczy, aż staniesz się niezgłębiony. W taki sposób możesz stać się panem losu swego przeciwnika."
- Sun Tzu, Sztuka Wojny
"nie ważne kim jesteś, ale kim możesz się stać"

 

anything