trawa

Autor Wątek: Drakula  (Przeczytany 16892 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline steelie

Drakula
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 19, 2006, 11:03:22 am »
Cytat: "Adam Waśkiewicz"
Odradzam to, trzymajcie się jak najdalej od tego chłamu - rysowane beznadziejnie, fabułka też w najlepszym razie taka sobie. Godna polecenia jest natomiast kontynuacja, Vampire Hunter D: Bloodlust.

Mój błąd, chodziło mi właśnie o Bloodlust. Jedynki nawet nie widziałem.

Offline ASa

Drakula
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 24, 2006, 01:41:13 pm »
Dracula Coppolli jest bardzo ciekawa, świetnie nakręcona (szczególnie ten cień w zamku Draculi!!!) Ale skoro tyle mówicie o tym, że jest to w sumie romans (ii ja się z tym w sumie zgadzam) to ciekawa jestem, czemu dali taką scenę z Lucy w labiryncie (bo zakładam, że ten potworek to postać Draculi) skoro Dracula wciąż kochał jedną dziewczynę??
Mi w Draculi 2ooo podobało się tylko przyrównanie diabła do Judasza, nawet dość ciekawe (ale nie mowię o calym filmie)
Wciąż mam sentyment do "wywiadu z wampirem"... ale tam drakuli nie było...
tak się zastanawiam, czemu ten temat tak się ożywił dopiero w zeszłym tygodniu  ;) ale ja też wtedy oglądałam
\ /)
(O.o)
(>< )o

This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

Offline Shadow81

Drakula
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 13, 2006, 02:25:15 pm »
Kocham "Draculę" Coppoli. Film jest rewelacyjny i nie ma piękniejszego! A muzyka Pana Wojtka już w ogóle powala mnie na kolana...
Hrabia Drakula, to także moja ulubiona postać z horrorów i w ogóle wampiry są bajeranckie (chociaż niektóre filmy o nich, to...ochłapy).

 
Cytuj
Jesteś miłością mojego życia.


Ach...jak się zrobi ciemniej, to chyba sobie obejrzę...  :)
Bo w nocy spać nie mogę i we dnie się trudzę
Myślami, co mi w serce wrastają zwątpieniem."

Offline Pucior

linki
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 15, 2007, 06:55:08 am »
ale wy jestescie p......i jak h..j
zamiast linki do filmow wystawiac to oni o filmach gadajo poprostu downy i p....y :lol:  :badgrin:  :evil:

Widzę że kolega nam się tu ładnie przedstawił przed milionami słuchaczy - ostrzeżenie tymczasem z miłą checią dla pana
uciex

Offline Masay

Drakula
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 15, 2007, 03:07:23 pm »
widzę, że kolega Pucior się nam już ładnie przedstawił. Jeszcze jakbyś popracował nad ortografią to już w ogóle byłoby słodko.
O to to..."

Offline hurek

Drakula
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 15, 2007, 10:13:02 pm »

Offline hurek

Drakula
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 15, 2007, 10:15:02 pm »
A najlepszy komiks z drakulą to
dracula v.s. king arthur