trawa

Autor Wątek: Difenbah  (Przeczytany 3156 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline selser

Difenbah
« dnia: Marzec 17, 2005, 05:50:22 pm »
Witam wszystkich
Mam gorącą prośbę do forumowiczów - szukam informacji o komiksie Difenbach (na forum pojawiła się tylko wzmianka w najgorszym komiksie)
Za jakiekolwiek info (autor, wydawca,cokolwiek ) z góry thx

Anonymous

  • Gość
Re: Difenbah
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 17, 2005, 05:57:39 pm »
Cytat: "selser"
Witam wszystkich
Mam gorącą prośbę do forumowiczów - szukam informacji o komiksie Difenbach (na forum pojawiła się tylko wzmianka w najgorszym komiksie)
Za jakiekolwiek info (autor, wydawca,cokolwiek ) z góry thx


autor benedykt szneider
wydawca kultura gniewu ze wsparciem zin zin press
36 stron
kosztowało nieźle, bo ponad 10 zł (15?)
czerń i biel

Offline doktor jerzy hehe

Difenbah
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 21, 2005, 12:24:50 am »
a na wuesce był po 5 złotych. aż przykro było patrzeć... ludzie, ja wiem że to głupio prosić "e, nie, sprzedajcie mi drożej" ale do dupy, kupujcie chociaż albumy polskich twórców tak żeby zarobili i coś jeszcze dla nas kiedyś wydali  :cry:

moze trochę przesadzam, ale naprawdę było mi przykro. wyprzedaże pozostawmy springerowi.
asz doktor jerzy

Offline graves

Difenbah
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 21, 2005, 07:40:49 am »
Cytat: "doktor jerzy hehe"
a na wuesce był po 5 złotych. aż przykro było patrzeć... ludzie, ja wiem że to głupio prosić "e, nie, sprzedajcie mi drożej" ale do dupy, kupujcie chociaż albumy polskich twórców tak żeby zarobili i coś jeszcze dla nas kiedyś wydali  :cry:

moze trochę przesadzam, ale naprawdę było mi przykro. wyprzedaże pozostawmy springerowi.

OT.
Na Wuesce były bardzo dziwne ceny. Na dole można było nabyć całkiem spory zbiór Relaxów i Żbików -po 4 lub 5 złotych :roll:

Numer 2 Relaxu z 1976 w dobrym stanie -4 zł, a 4 piętra wyżej 30 zł :roll:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline 4-staczterdzieściicztery

Difenbah
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 21, 2005, 08:52:43 am »
Cytat: "graves"
Cytat: "doktor jerzy hehe"
a na wuesce był po 5 złotych. aż przykro było patrzeć... ludzie, ja wiem że to głupio prosić "e, nie, sprzedajcie mi drożej" ale do dupy, kupujcie chociaż albumy polskich twórców tak żeby zarobili i coś jeszcze dla nas kiedyś wydali  :cry:

moze trochę przesadzam, ale naprawdę było mi przykro. wyprzedaże pozostawmy springerowi.

OT.
Na Wuesce były bardzo dziwne ceny. Na dole można było nabyć całkiem spory zbiór Relaxów i Żbików -po 4 lub 5 złotych :roll:

Numer 2 Relaxu z 1976 w dobrym stanie -4 zł, a 4 piętra wyżej 30 zł :roll:


6 zł 50 gr na piętro, nieźle, całkiem nieźle. A co do albumów  poskich twórców, to chętnie kupię każdy który trafi w mój gust ( np. produkcje Adlera i Piątkowskiego, czy "Cierń w Koronie" ). Nie dzielę komiksów  na lepsze, czy gorsze według narodowości twórców, tylko według jakości opowiadanej historii.
"Życie to banda włóczących się razem komórek, mających wspólny cel."