Autor Wątek: Czy lubisz DragonBall'a  (Przeczytany 30815 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

grzybek

  • Gość
Czy lubisz DragonBall'a
« dnia: Marzec 19, 2005, 09:07:44 am »
Mala ankieta na rozruszanie :P

Offline Sajuuk'

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 018
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • z'; DROP TABLE profile; --
    • sireliah.com
Czy lubisz DragonBall'a
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 19, 2005, 09:21:55 am »
Zagłosowałem "Nie", ponieważ DB, według mnie to tasiemcowate, płytkie i nieciekawe anime. Widziałem kilka odcinków i to wystarczyło żeby mnie zniechęcić. DB przeznaczone jest chyba dla młodszej widowni, więc nie ma co narzekać, że bohaterzy "ciąglę się tłuką". Prawdziwi fani tego anime mogą mnie wykląć, ale szkoda czasu dla Dragon Balla. Wszak ten czas oglądania tych setek odcinków można lepiej spożytkować, np. na odbijaniu piłeczki ping-pongowej od ściany. :D
"Był to chłopak tak piękny, że nie musiał się nawet myć" - T. Konwicki, "Dziura w niebie"

Offline wiśnia

Czy lubisz DragonBall'a
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 19, 2005, 01:59:33 pm »
Jasne, że tak :!:  Gdyby nie DB, nie poznałbym NGE, Hellsinga, Naruto i wielu innych mang i anime. Poza tym ileż wspomnień mam z tym związanych, łezka się w oku kręci :cry:
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline wastelander

Czy lubisz DragonBall'a
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 19, 2005, 05:53:06 pm »
Nie. Nie! NIE!!!
Żałosne i nudne do bólu. Nie nadaje się to nawet do palenia w piecu :evil:
ozdrawiam
            Wastelander

"There should be a science of discontent.
People need hard times and oppression to develop psychic muscles."
  from "Collected Sayings of Muad'Dib" by the Princess Irulan

Offline Soul Taker

Czy lubisz DragonBall'a
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 19, 2005, 09:24:59 pm »
Db jest nudne jak nie wiem co ile można walczyć w kółko z jednym kolesiem. I w kółko Ziemię atakują to coraz nowsze bandy potworów. Jest mnóstwo lepszego anime niż to.

Offline Jezus

Czy lubisz DragonBall'a
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 19, 2005, 10:02:40 pm »
ZAglosowalem na TAK  :p . Na poczatku jest fajne, a potem to nie ma jak patrzec jak sie mecza i wala... i to napiecie.
GT nie uznaje, dla mnie nie ma czegos takiego  :D .
e is undead. He has long hair. No, he isn't a vampire. He is Jezus

Offline wiśnia

Czy lubisz DragonBall'a
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 19, 2005, 10:54:10 pm »
Co do GT zgadzam się z Tobą :D  To już nie był ten sam DB co podstawowa seria i Z.

Cytuj
Db jest nudne jak nie wiem co ile można walczyć w kółko z jednym kolesiem. I w kółko Ziemię atakują to coraz nowsze bandy potworów. Jest mnóstwo lepszego anime niż to.


Jednym? :? To czemu w głowie mam zakodowane hasło "Wojownicy Z"? Przecież Goku sam nie walczył :)  BTW Nikt też nie twierdzi, że jest to najlepsze anime :!: (przynajmniej narazie)
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline graves

Czy lubisz DragonBall'a
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 20, 2005, 09:32:49 am »
TAK. Kiedyś mi się fajnie oglądało i również fajnie czytało.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Maladie

Czy lubisz DragonBall'a
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 20, 2005, 11:33:50 am »
Ja tam anime nie widziałem. Może to i lepiej. Przeczytałem za to całą mange. I była fajna. To znaczy tak. Pierwsza częśc, gdy Goku był dzieckiem była genialna. Humor może nie wybredny, ale zabawny. Później to już tylko bijatyka i to już nie było takie fajne...

I rozlało się wokół nich kipiące morze Chaosu, krew i kamień płynęły, zlewając się i przybierając nowe, niespotykane formy lecz oni stali nieugięci niczym skała i zmusili je by się cofnęło!

Offline Negri

UWAGA!
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 20, 2005, 03:24:31 pm »
Gdyby anime ktore bylo emitowane w Polsce tylko nie bylo tak pocięte po zwiedzeniu calej Europy i kontakcie z cenzorami ;> no i jeszcze ten francuski opening mraaau ^_~...ale nie narzekam, fajnie bylo ;]
Manga to rzecz z innej bajki, godna "UWAGI" ( ścisk-pysk... itp. wiecej pisac nie trzeba ) , zwlaszcza gdy pod ostrzal bierze sie nie tylko samą mangę ale i wydawców ;D .
color=blue]Zoltan![/color]
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone...

Offline raseku

Czy lubisz DragonBall'a
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 22, 2005, 12:24:37 pm »
Tak, bo kiedys oglądałam i mnie wciągneło. Chociaz dla mnie to seria jednorazowa to  można ja lubić :-) gorzej z fanatyzmem

Co mi taki DB jak Sera Muu całą widziałam :P

Offline soldier

Czy lubisz DragonBall'a
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 22, 2005, 05:25:33 pm »
No pewnie ze tak ! ! ! To byly czasy 15.30 na podworku nikogo nie ma...wiatr wieje...wszyscy siedza w domach i ogladaja Dragona ;)
ięc idź.Są światy inne niż ten...

Offline Jezus

Czy lubisz DragonBall'a
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 23, 2005, 09:03:41 pm »
Ta, pamietam to wymarle miasto <chociaz prawie nigdy tego nie dostrzegalem, bo ogladalem DB  :p >.
e is undead. He has long hair. No, he isn't a vampire. He is Jezus

Offline CoraX

Czy lubisz DragonBall'a
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 24, 2005, 03:41:40 pm »
Witam
Ja jestem na tak. Ze względu na to że baaardzo mnie wciągnęło swego czasu :p . No a ta 15.30 pustki w całej okolicy(widziałem jak wyglądałem za okno podczas pseudo openingu;)). Chociaż początek jest najlepszy, genialny i pierwsze budokaje rządzą :D

Offline raseku

Czy lubisz DragonBall'a
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 25, 2005, 10:51:26 am »
i tak najlepsze były stada dzieciaków biegadajacych po podwórkach z łapkami ułożonymi do kamehame... :lol:

no w gimnazjum to też tak robiliśmy  :roll:  :lol:

 

anything