Autor Wątek: Czy lubisz DragonBall'a  (Przeczytany 30937 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jezus

Czy lubisz DragonBall'a
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 25, 2005, 11:23:10 pm »
Pamietam, pamietam, fajna zabawa zwlaszcza na W-F  :p . I jeszcze te nawalanki na Snesa - cala klasa w to grala i bylo przechwalanie, tajne kody jak rozwalic Vegete itd.   :D .
e is undead. He has long hair. No, he isn't a vampire. He is Jezus

Offline raseku

Czy lubisz DragonBall'a
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 26, 2005, 07:09:47 am »
hehehe aa faktycznie tez grałam w jakąś nawalanke na każdej informatyce a potem pan nam zabronił bo za bardzo męczyliśmy klawiatury :-)

ehh gdzie te czasy

Offline Dereq

Czy lubisz DragonBall'a
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 26, 2005, 01:03:53 pm »
pamietam w gimnazjum zagrywalem sie w nawalanke pt Mugen...moja klawierka cudem to wytrzymala ^^ ..pamietam jeszcze gre RPG na snesa ktora meczylem niemilosiernie(nie pamietam tytylu ale to gra ktorej sie nie zapomina buhahaha :lol:  ROTFL) no i ostatnio nawet pojawila sie gra LemingBall Z ....dobra dla w dwoch osob lae na pare dni...potem sie nudzi

ale co tam...^^ 8)

Cytuj
ehh gdzie te czasy


taa..czuje sie dziadkiem (?) 8)
we are scientists,
we do genetics,
we leave religion
to the psychos and fanatics.
Go tell the women that we're leaving.

Offline Gerod

Czy lubisz DragonBall'a
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 26, 2005, 02:20:47 pm »
Dawno nie widziane, z lezka wspominane
igdy nie odwracaj sie plecami do przeciwnosci losu(los to straszny skor...stwor i moze ci cos w nie wbic

Offline Jezus

Czy lubisz DragonBall'a
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 26, 2005, 09:13:36 pm »
Ckliwo sie tu tak troche zrobilo  :p .
e is undead. He has long hair. No, he isn't a vampire. He is Jezus

Offline raseku

Czy lubisz DragonBall'a
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 27, 2005, 01:21:17 pm »
Tak tak to był Mugen faktycznie(dzieki Dereq ) :D ....poszukam,gdzieś w Weird musi być  8)

świnto prada Jezu zrobiło sie jakos tak ckliwie no to moze teraz na coś pomarudzimy... :p

Offline Puchiko0007

Czy lubisz DragonBall'a
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 30, 2005, 05:17:48 pm »
Cytat: "raseku"
i tak najlepsze były stada dzieciaków biegadajacych po podwórkach z łapkami ułożonymi do kamehame... :lol:

mieszkam przy szkole podstawowej. nawet teraz to widuje.. nie powiem, ze nie slodkie ;)
Cytat: "Maladie"
Pierwsza częśc, gdy Goku był dzieckiem była genialna. Humor może nie wybredny, ale zabawny. Później to już tylko bijatyka i to już nie było takie fajne...

no, jesli oceniac DB to tylko po mandze ;)

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Czy lubisz DragonBall'a
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 02, 2005, 11:12:22 am »
Zdecydowanie nie. Większość argumentów została już wymieniona więc się powstrzymam.

Offline Gołąb

Czy lubisz DragonBall'a
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 02, 2005, 11:20:22 am »
Dla mnie Db to telenowela gdzie dobry koleś walczy ze złym przez 8 odcinkow,wywalają w siebie 1000 pociskow i ciosow,na koncu ten dobry nadludzkim wysilkiem rozwala zalego takim ciosem ktorego mogl uzyc wczesniej albo juz nawet uzywal ale pod koniec jest z dupy o wiele mocniejszy.Po prostu dno(obejrzalem kilkadziesiat odcinkow zeby miec pewnosc,niech nikt nie mysli ze wyrabiam sobie zdanie o jakims serialu na podstawie kilkumintowego freagmentu).Rys psychologiczny postaci na poziomie bohatorow LOTR.Db to po prostu dno niegodne miana anime.
So long as there are men there will be wars"

Offline soldier

Czy lubisz DragonBall'a
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 02, 2005, 06:02:12 pm »
Cytat: "Gołąb"
Rys psychologiczny postaci na poziomie bohatorow LOTR

Oczywiscie nie czytales powiesci Tolkiena wiec nawet nie próbuj porównywać anime do ksiązki  :?
ięc idź.Są światy inne niż ten...

Offline Gołąb

Czy lubisz DragonBall'a
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 03, 2005, 12:21:27 pm »
Oczywiscie ze czytalem.Dla mnie bohaterowie LOTR to drętwe postacie recytujące swoje texty.Gdyby tak wpuścic ich do warhammerowskiej knajpy to mieliby by tam gorsze szanse przeżycia niz podczas wojny z sauronem.LOTR-a mozna szanowac ale nie musze go lubic dlatego ze "wszyscy go uwielbiaja bo to klasyka,bla bla...".Byl dobry dopoki nie pojawily sie lepsze moim zdaniem dziela.Wole charaktery z krwi i kosci,oraz ksiazki gdzie nie ma miejsca na kolesi w wypicowanych zbrojach i robiacych wielkie zale z powodu smierci kumpla.Typowy krasnolud rzeklby cos w stylu"to byla dobra smierc".I styka.Film zas ma fajne efekty a poza tym nic wartego uwagi(chyba ze ktos lubi elfa tlukacego z luku z predkoscia karabinu i ktory ma wzrok tak wypasiony ze widzi gdzie orki maja slabsze elementy zbroji i oczywiscie trafia tam jakby mial samonaprowadzajace strzaly-to bylo chyba w dwoch wiezach)
So long as there are men there will be wars"

Offline soldier

Czy lubisz DragonBall'a
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 03, 2005, 09:04:04 pm »
Kazdy ma swoje zdanie , ale porownywac LORD do Dragona? czlowieku zastanow sie!!! chyba powinienes przerobic nick...pomoc? wystarczy zamazac literke O....
ięc idź.Są światy inne niż ten...

Offline raseku

Czy lubisz DragonBall'a
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 03, 2005, 09:25:27 pm »
Cytat: "Gołąb"
Po prostu dno(obejrzalem kilkadziesiat odcinkow zeby miec pewnosc,niech nikt nie mysli ze wyrabiam sobie zdanie o jakims serialu na podstawie kilkumintowego freagmentu).Rys psychologiczny postaci na poziomie bohatorow LOTR.Db to po prostu dno niegodne miana anime.


Cóż nikt tu nie powiedział ze DB jest wspaniałą głęboką serią która łaczy pokolenia czy cos w tym stylu. Wydaje mi sie ze wszyscy przyznają ze to poprostu nawalanka taka lekka łatwa i przyjemna. Nikt tu nigdy rysów psychologiczych nie tworzył bo i chyba nie bardzo sie da

kilkadziesiąt odcinków to bardzo dużo zaby stwierdzić że seria jest durnowata...

A co do LOTR to każdy ma swoje zdanie na ten temat mam wrażnie że opierasz siw tylko na filmie. Po za tym porównywanie japońskiej kultury z europą nie ma zbyt wielkiego sensu

Offline Baloo

Nie bo....
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 04, 2005, 08:20:50 am »
DB jakoś do mnie nigdy nie przemawiało.I mam awerkę do fanatycznych"łotaku"tej serii.Już wolałem moonies.W sumie na dobrą sprawę też byłem moonie.E nee,wolę Sailor Moon:)
-
"Sibi imperare maximum imperium est,
 sibi servire gravissima servitus"

Offline Gołąb

Czy lubisz DragonBall'a
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 04, 2005, 08:58:07 am »
Moze i nie da sie porownywac DB z LOTR ale moge wyrazic opinie o jednym i drugim ale soldier nie mogl sie obejsc bez krztyny zlosliwosci w stylu "pomoc przerobic ci nicka".Argument na poziomie...
So long as there are men there will be wars"