Autor Wątek: Czy lubisz DragonBall'a  (Przeczytany 30890 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Puchiko0007

Czy lubisz DragonBall'a
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 04, 2005, 11:55:15 pm »
Sakura w Naruto - z determinacja, poswieceniem i wyrazem zacietosci na twarzy obciela wlosy w czasie walki. od tej pory zaczelam ja lubic, pokazala, ze jednak ma charakter.

Offline wiśnia

Czy lubisz DragonBall'a
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 05, 2005, 06:09:50 am »
Hmm, też chciałem przytoczyć ten przykład, ale stwierdziłem, że nie pasuje:
1) to tylko jeden raz - Bulma x razy
2) było to symboliczne zerwanie z przeszłością - u Bulmy to chyba tylko oznaka starzenia się :)
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline KitsunE

Czy lubisz DragonBall'a
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 05, 2005, 11:48:46 am »
DragonBall to jest to samo co "Moda na sukces"(taki serial)moja matka go ognada, niewiem po jaka holere ale jest tego około 2600 odcinków i jeszcze to krecą.  ;)  ;)

Dlatego mój głos oddam na "NIE"
ttp://www.allegro.pl/show_item.php?item=53660374!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline Puchiko0007

Czy lubisz DragonBall'a
« Odpowiedź #63 dnia: Maj 07, 2005, 09:51:35 am »
Cytat: "wiśnia"
2) było to symboliczne zerwanie z przeszłością - u Bulmy to chyba tylko oznaka starzenia się :)
zerwanie z przeszloscia? Sakura miala dlugie wlosy, bo myslala, ze Sasuke lubi dziewczyny z takimi wlosami... obciela, bo inaczej musialaby sie poddac, ale na Sasuke poluje dalej :roll:

Offline Jezus

Czy lubisz DragonBall'a
« Odpowiedź #64 dnia: Maj 07, 2005, 10:31:40 pm »
Cytat: "Puchiko0007"
Sakura miala dlugie wlosy, bo myslala, ze Sasuke lubi dziewczyny z takimi wlosami

Nie wiem dlaczego, ale przypomniala mi sie Akane. Ech, jakie te kobiety typowe  :p .
e is undead. He has long hair. No, he isn't a vampire. He is Jezus

Offline Puchiko0007

Czy lubisz DragonBall'a
« Odpowiedź #65 dnia: Maj 17, 2005, 08:06:12 am »
Cytat: "Jezus"
Cytat: "Puchiko0007"
Sakura miala dlugie wlosy, bo myslala, ze Sasuke lubi dziewczyny z takimi wlosami

Nie wiem dlaczego, ale przypomniala mi sie Akane. Ech, jakie te kobiety typowe  :p .
Sakura podobna do Akane? obie maja charakterek, trzeba przyznac ; )

Cytat: "KitsunE"
DragonBall to jest to samo co "Moda na sukces"(taki serial)moja matka go ognada, niewiem po jaka holere ale jest tego około 2600 odcinków i jeszcze to krecą.

nie lubisz DB, bo jest duzo odcinkow, czy dlatego, ze Twoja mama oglada 'Mode na sukces'? :roll:

Offline mangowiczka

Czy lubisz DragonBall'a
« Odpowiedź #66 dnia: Lipiec 10, 2005, 07:19:17 pm »
Mówiąc szczerze lubię db dlatego że zasiadałam do niego z przyjemnością.Jako dziecko lubiłam bajki z masą przemocy ^^ Byo to ciekawe anime i bez niego chyba nie poznałabym innych anime i mang GŁOSUJE NA TAK
url=http://www.usersigs.com][/url]

Offline Puchiko0007

Czy lubisz DragonBall'a
« Odpowiedź #67 dnia: Lipiec 18, 2005, 06:32:37 am »
Cytat: "mangowiczka"
Jako dziecko lubiłam bajki z masą przemocy

ja tez. Pszczółkę Maję.

Cytuj
bez niego chyba nie poznałabym innych

powazniejsze zainteresowanie zaczelo sie od ogladania DB, ale gdybym nie zauwazyla mangi w kiosku, nie zainteresowalabym sie tematem mangowym wcale..

Offline Jakub Wędrowycz

Czy lubisz DragonBall'a
« Odpowiedź #68 dnia: Lipiec 24, 2005, 11:26:20 pm »
Ja bardzo lubie Dragon Balla ale bardziej wole mange (która zaraziłęm się od kolegi ), anime jest dobre chociaz za krótkie odcinki i mało tresciwe, bardzo długo sie ciągnie jeden motyw a z jednego odcinka praktycznie nic nie wynika.
wo to the one from the one to the three
I like good pussy and I like good trees
Smoke so much weed you wouldn't beleive
And I get more ass than a toilet seat

Offline Puchiko0007

Czy lubisz DragonBall'a
« Odpowiedź #69 dnia: Lipiec 25, 2005, 02:47:02 pm »
Cytat: "Jakub Wędrowycz"
anime jest dobre chociaz za krótkie odcinki i mało tresciwe

25 minut odcinka to chyba norma, dłuższych nie nazywalibyśmy odcinkami.
Cytat: "Jakub Wędrowycz"
bardzo długo sie ciągnie jeden motyw a z jednego odcinka praktycznie nic nie wynika.

ja z zapałem śledziłam jakieś 15 odcinków, podczas których przedstawione zostało 30 sekund odliczania końcowego przed wybuchem planety Namek. i wcale nie uważam, żeby akcja została tam rozciągnięta.

o matko. :roll:

Offline Agnes

Czy lubisz DragonBall'a
« Odpowiedź #70 dnia: Kwiecień 27, 2006, 09:18:13 pm »
)Oczywiście , że TAK  :D  to była moja ulubiona anime... lepsza od  ,,czarodziejki z Księzyca" :D  ehh..ale to dawno było... chętnie bym sobie po raz kolejny (czyli 3 8)    ) obejrzała serię DB, DBZ i GT...( która najmniej mi się podobała... :p  ale i tak była fajna  :D    )
,Nie bierz życia na serio, bo i tak nie wyjdziesz z niego żywy"

http://s3.bitefight.pl/c.php?uid=21051 ..mhm a taka sobie gra:)

Offline Konchuu_Subs

Czy lubisz DragonBall'a
« Odpowiedź #71 dnia: Kwiecień 27, 2006, 09:52:09 pm »
Ja jestem na tak. Ale wspominać nie będę ;] Nie bede kompromitować derqa ;]
#20474;は死神にまちくたびれます

Offline Dreadorus Maximus

Czy lubisz DragonBall'a
« Odpowiedź #72 dnia: Kwiecień 27, 2006, 10:07:56 pm »
Z Dragonballa najlepsze były żetony z czipsów Chio. Chipsy też całkiem niezłe.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Astaroth

Czy lubisz DragonBall'a
« Odpowiedź #73 dnia: Maj 03, 2006, 09:19:51 pm »
Na dźwięk tego tytułu, aż mi się łezka w oku kole, chlip, chlip.
Tak, definitywnie DB pozostanie moim ulubionym, choć kilka razy już przewałkowanym, tasiemcem.
"When I raise my flashing sword, and my hand takes hold on judgment, I will take vengeance upon mine enemies, and I will repay those who haze me."

Offline Frey Ikari

Czy lubisz DragonBall'a
« Odpowiedź #74 dnia: Maj 04, 2006, 11:34:16 am »
Ja zagłosowałem na TAK. Gdyż chwile spędzone z DB wspominam dobrze. Moji rodzice też lubili oglądać DB. To dzięki DB mangowy fandom się rozwinął a anime nie wzbudzało już takiej sensacji. Dragon Ball NIE jest jak "moda na sukces" bo historia DB jest zamknięta i nie ma tylu odcinków. Nie napisałem że zaczełem od DB bo jeszcze na długo przed DB ogladałem SM.