trawa

Autor Wątek: Pomysły na figurki? Proszę tutaj :)  (Przeczytany 5128 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Błaszczu

Pomysły na figurki? Proszę tutaj :)
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 28, 2005, 02:06:47 pm »
tłumiki w artylerii to po to, zeby lepiej celować (jak w CS-ie m4a1 :P) :] no i figurki obslugantow nie zakrywalyby sobie uszu a to bardzo wazne!

ps: ciekaw jestem kiedy ktos ten temat zamknie bo z tego co widze to mamy 3 strony humoru :-) <moze by tak przykleic temat: humor z forum? (spam :])>

a ja bym chcial do Imperium wiecej jednostek bo malo jest-> zamiast kiczowatych pistolierow to porzadnych dragonów z takimi pieknymi płaszczami (kto oglądał potop to wie o co biega ;)) jeszcze dzialka konne (te z dow) a przede wszystkim: WAR WAGONA!!!!!!!!!!!!!!!!! Głupie @#$@#% z GW musiały go wycofać nienawidze ich wrrr :( i jeszcze chciałbym jednostke smirmisz alchemikow z bombami (cos tak globadierzy ->nafta throwers jak ktos gral w total wara) i jeszcze pikinierow sensownych (bo to bardzo boli ze sa tak żałośni) a kończąc już to w Imperium powinni być assasyni a nie ma.

Aha no i jeszcze nowy heros: BOHATER ROMANTYCZNY - poeta wieszcz (wiadomo o kogo chodzi) ,,Hic Gustavus..." bla bla ;) ,,Daj mi rząd dusz!!" :) o to byłby zioom
ttp://www.allegro.pl/show_item.php?item=91867272

Offline robal14

Pomysły na figurki? Proszę tutaj :)
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 29, 2005, 08:27:04 pm »
tłumiki mozanby załozyć na wszystko!! na trąbki i bębenki (zeby muzycy męczyli sie na prózno), na muszkiety (żeby nikt nie zauważył hand gunnersów) na kopyta koni (nowy typ jednostki - quiet calvary) itp.  i wszyscy żołnierze nagle zdaliby sobie sprawe, że są tylko pionkami w grze :D
4 to liczba magiczna - 14 dni w dwoch tygodniach, 14 mesiecy w roku, 14 apostołów, 14 planet w układzie słonecznym... :)

Offline Inkwizytor83

Pomysły na figurki? Proszę tutaj :)
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 13, 2005, 10:41:55 am »
Taaaaa.Tłumik dobre :D Krasnoludki jeszcze lepsze :D:D:D A co powiecie na krasnoludzką kawalerię na rowerach (górskich oczywiście :D)?
ie ma twardych Elfów. Są tylko źle trafione :D

Niedługo zaatakuje nas Kosmiczna Lejąca się Galaretka

http://s2.darkpirates.onet.pl/c.php?uid=43714

 

anything