Autor Wątek: Co ostanio oglądałeś beznadziejnego / czego unikać?  (Przeczytany 111177 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Last Viking

  • Gość
Co ostanio oglądałeś beznadziejnego / czego unikać?
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 21, 2005, 02:32:15 pm »
Cytat: "jimmy"
"Autostopem przez Galaktykę" - specyficzny humor, który nie każdemu odpowiada (mi nie do końca), na pewno sporo mu brakuje do montypythonowskiego (a tak był reklamowany),

Wszak Douglas Adams był przez pewien czas członkiem grupy Monty Pythona i jego książka to pomieszanie humoru właśnie wyżej wymienionej grupy i Prathetta :p
Podobno scenariusz w pierwszej fazie zdążył jeszcze napisać Adams.
Cytat: "jimmy"

 m.in. przez fakt, że jest pomieszany z "amerykańskimi patentami" na film. ).

To prawda, nie da się ukryć, że twórcy próbowali dostosować film do amerykańskich odbiorców (vide prezydent Bebleebrox stylizowany na Jima Carrey'a a Ford Prefect jest czarny) :cry:
Cytat: "jimmy"

Jedyne co dobre to Marvin i kilka efektów (zwłaszcza hala produkcyjna planet - ogrom działa na wyobraźnię).

Warto zobaczyć film chociażby dla Marvina któremu głosu użyczył
Alan Rickman  :!:

Offline Clayman_

Co ostanio oglądałeś beznadziejnego / czego unikać?
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 21, 2005, 06:21:50 pm »
Cytuj
Wszak Douglas Adams był przez pewien czas członkiem grupy Monty Pythona

no no
czego to sie mozna na forum dowiedziec
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Jimmy

Co ostanio oglądałeś beznadziejnego / czego unikać?
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 27, 2005, 07:53:26 am »
"13 dzielnica" - bardzo przeciętny film akcji - cieniutki fabularnie, a ten osławiony parkour nie umywa się do popisów Jackie Chana, Jeta Li czy choćby tego co widzieliśmy niedawno w Ong-Bak...

Offline Gashu

Co ostanio oglądałeś beznadziejnego / czego unikać?
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 27, 2005, 11:39:33 am »
"Boogeyman" - kaszana jakich mało.
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Offline Freudstein

Co ostanio oglądałeś beznadziejnego / czego unikać?
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 03, 2005, 11:07:19 am »
"WREDNE DZIEWCZYNY" to wredny, głupi i totalnie absurdalny film. To ostatnie czasem bywa ciekawe (np. "Akademia Policyjna"), ale tutaj zwyczajnie się nie sprawdza. Jest to opowieść o bzdurach i bzdetach (problemach nastolatek- czyli dosłownie, która ma lepszą szminkę) w "super hiper" amerykańskiej oprawie. Kuzyni (z którymi oglądałem to dzieło) zapewniali mnie, że to ambitna i inteligentna komedia. Niestety nie mogę podzielić ich zdania. Jedyny plus to kilka w miarę zabawnych scen i przyzwoita gra głównej aktorki. Krótkie podsumowanie: NIETOTALNA KASZANA.

Jakbym musiał, to oceniłbym to najwyżej na 3 z 10.  :lol:

freudstein
THERE'S NO FIRE IN HELL, IT'S ONLY A MIRROR WALL ROOM... I TRIED TO MEET THE ONE WHO LOOKED LIKE THE OTHER... I ASKED HER NAME... ANNAISSE".

Offline Piter

Co ostanio oglądałeś beznadziejnego / czego unikać?
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 04, 2005, 10:04:30 am »
swat 4 jednostka specjalna czy jak to się tam zwało. Jak ktoś jeszcze nie wie jak w telewizorze wygląda wybuchający samochód i fruwający helikopter to może sobie obejrzeć, w innym przypadku nie widzę sensu.
img]http://img79.imageshack.us/img79/4121/w1uo0.jpg[/img]

Offline misio141

Co ostanio oglądałeś beznadziejnego / czego unikać?
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 04, 2005, 06:41:47 pm »
COING CREEG czy jakoś tak. Film z podobnym humorem jak w American Pie ale kompletnie pozbawionym sensu. Opowiada on jak kilku gości chce sie dostać do jakiegośbractwa na studiach i muszą przejść kocenie. Gdyby nie końcówka film byłby kompletną klapą, a tak dostaje ode mnie 4/10
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline Ribald

Co ostanio oglądałeś beznadziejnego / czego unikać?
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 05, 2005, 05:59:48 pm »
Nie jest to film pierwszej świeżości, ale właśnie usłyszałem, że dołączają go do Gali czy innego shitu- 'Znamię" z Kevinem Costnerem. Przebija każdy szczyt głupoty. Nie oglądajcie tego przypadkiem

JOEEEEE
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline login

Co ostanio oglądałeś beznadziejnego / czego unikać?
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 07, 2005, 11:26:39 am »
Bezprawie. Z Costnerem, przez niego popełniony.
Okropnie nieudany film, ciężko to wręcz oglądać. Poza regularnie nam serwowaną sztampę wychodzi jeden motyw(z rewolwerowcem). Ale nieoryginalność,pretensjonalność i kiczowatość tego filmu pojeie.
Mistrzu, dość! Wystarczy tego filozofowania!", Arystoteles.

Antyplaton

Offline Angelus

Co ostanio oglądałeś beznadziejnego / czego unikać?
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 20, 2005, 11:16:09 pm »
,,Wojna Światów" wg Spielberga.Dlaczego?Patrz temat.
Nigdy nie pijam... wina"

Offline kort

Co ostanio oglądałeś beznadziejnego / czego unikać?
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 21, 2005, 11:46:58 am »
"Bogeyman"... Badziewo i tyle... ;)

Offline śmigło

Co ostanio oglądałeś beznadziejnego / czego unikać?
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 21, 2005, 12:16:17 pm »
"psycho" gusa van santa. remake alfreda niemalze kadr w kadr. straszne badziewie, az dziw bierze, ze nakrecil to tworca "slonia". w sumie nie ditrwalem do koncowki, ostanie co pamietam zanim zasnalem to jak mortensen i moore przyjezdzaja do motelu i udaja malzenstwo przed normanem. tragedia.
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline kort

Co ostanio oglądałeś beznadziejnego / czego unikać?
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 21, 2005, 12:22:58 pm »
Acha zapomniałem o jeszcze jednym szczycie beznadziei... Mianowicie "State Property 2" Boszszszsz... Nawet nie dotrwałem do końca... Kogo obchodzą zaciągający angielski czarni gangsterzy... I jeszcze totalny brak fabuły i próba stylizacji filmu na Spike Lee...  :roll:

Offline Clayman_

Co ostanio oglądałeś beznadziejnego / czego unikać?
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 21, 2005, 01:41:14 pm »
Cytat: "śmigło"
"psycho" gusa van santa. remake alfreda niemalze kadr w kadr. straszne badziewie, az dziw bierze, ze nakrecil to tworca "slonia". w sumie nie ditrwalem do koncowki, ostanie co pamietam zanim zasnalem to jak mortensen i moore przyjezdzaja do motelu i udaja malzenstwo przed normanem. tragedia.

no to ominely cie chyba sceny z prywatnym detektywem,najlepsza rzecz w tym filmie

chociaz trudno w tym przypadku mowic o czyms "najlepszym"
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Josef Knecht

Co ostanio oglądałeś beznadziejnego / czego unikać?
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 21, 2005, 01:53:16 pm »
Monthy Python - Eryk Viking. Bardzo nieudany film - zasnalem w polowie, oprocz kilku calkiem niezlych tekstow film przypomina nieudaną, monthypythonowska wersję Herkulesa, albo Xeny.

Chociaz - 'Powiedzial ze moj dziadek umarl ze starosci !' Bylo niezle  :lol:
Świeżo upieczony fan wilków :)

 

anything