Autor Wątek: Co ostanio oglądałeś beznadziejnego / czego unikać?  (Przeczytany 111167 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Twoja Trzustka

Co ostanio oglądałeś beznadziejnego / czego unikać?
« Odpowiedź #495 dnia: Sierpień 27, 2007, 01:31:38 pm »
No zależy chyba, kto czego od tego filmu będzie wymagał. Jeżeli horroru to podejrzewam, iż mógłby się minimalnie zawieść  :badgrin:

No, a jeżeli idzie po to, by napatrzeć się na wdzięki głównej bohaterki, to chyba zawiedziony nie będzie, tylko czy warto w związku z tym iść na film do kina, a nie np obejrzeć przed kompem?

Pamiętam, że z tylko i wyłącznie takiego względu byłam niegdyś na jedynce Tomb Rider z Angelina Jolie, która wówczas jeszcze wyglądała fajnie, a nie jak szkielet z wielką, ponaciąganą głową O_O
Tylko do tej pory nie rozumiem, co mnie wtedy podkusiło, że aby oglądać biegającą przez ponad półtorej godziny Jolie musiałam iść do kina ;)
Podpisy są wyświetlane na dole każdej normalnej i prywatnej wiadomości. W podpisie może być użyty kod BBC, jak i uśmieszki.

Offline Dr.Crane

Co ostanio oglądałeś beznadziejnego / czego unikać?
« Odpowiedź #496 dnia: Sierpień 27, 2007, 03:03:15 pm »
Jak to co Cie podkusiło? Angelina Jolie i jej zbyt duże usta... :p podobno sama kiedyś wyznała, że lubi nie tylko mężczyzn...  8)
ever see the sky, never touch the sun, nothing more left but run run run...

Offline Twoja Trzustka

Co ostanio oglądałeś beznadziejnego / czego unikać?
« Odpowiedź #497 dnia: Sierpień 27, 2007, 03:33:53 pm »
No nie wiem, i na małym ekranie są za duże;) chodzenie na takie filmy, które nie zachwycają ani efektami, ani klimatem, do kina to jak dla mnie strata czasu, ale wtedy się uparłam :p Nie żałuję, bo to dawno było, tylko pzrestrzegam, jakem ciocia dobra rada \m/


A, co do jej biseksualności... coż, jej kochanka i przyjaciółka wygląda jak facet, może się pomyliła?  :badgrin:
Podpisy są wyświetlane na dole każdej normalnej i prywatnej wiadomości. W podpisie może być użyty kod BBC, jak i uśmieszki.

Offline Clayman_

Co ostanio oglądałeś beznadziejnego / czego unikać?
« Odpowiedź #498 dnia: Sierpień 27, 2007, 08:13:34 pm »
batman
tak naprawde to ostatni raz ogladalem ten film jakies 15 lat temu i nawet wtedy mi sie nie podobal wiec moje wysmiewanie tego filmu moglo byc troche przesadzone ale kilka dni temu obejrzalem go ponownie i okazalo sie ze rzeczywiscie jest beznadzieny,zaczynajac od keatona ktory w ogoile nie pasuje do batmana i cala jego rola polega na ciaglbym byciu nacpanym,inna sprawa ze jestem sklonny uwierzyc ze w filmie nie bylo kaskaderow odgrywajacych jakies bardziej ekstremalne sceny bo batman w tym filmie to chyba najbardziej koslawo walczacy bohater wszechczasow,dalej calkowicie zmarnowany nicholson,poza jedna scena("dobrze wygladasz jack,-nie pytalem o to") to moglby go zastapic jim carrey za czasow maski i byloby identycznie,zmarnowany potencjal,kim basinger to juz w ogole  porazka,wiekszosc jej kwesti to robienie "aaaaa" gdy ktos ja przestraszy
i to ma byc ta najbardziej mroczna czesc cyklu?wizerunek jockera i jego pomagierow to w najlepszym wypadku lata 60 w komiksie,scena gdy wchodza do restauracji i maluja po obrazach w takt muzyki prince'a to porazka na calej linii,chociaz nie,najbardziej absurdalna scena to gdy batman w swoim samolocie leci ponad chmury,zatrzymuje sie na tle ksiezyca i wraca
3/10,dodalem dwa punkty za nawiazanie do stylistyki noir
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline potworek

Co ostanio oglądałeś beznadziejnego / czego unikać?
« Odpowiedź #499 dnia: Sierpień 30, 2007, 07:37:57 am »
Evan Wszechmogący - Nie wyszło im to. Film jest robiony na siłę, wszystkie dowcipy sa strasznie naciągane, afroamerykańska sekretarka ze swoimi tekstami i "czarnym slangowym" zaciąganiem sylab nieprzeciętnie odrzuca. Główny bohater stara się gestami i zachowaniem trochę udawać Jima Carrego, co mu w ogóle nie wychodzi. Dodany jeszcze motyw rodzinny totalnie pogrąża produkcję.
Jedyny plus to Morgan Freeman w roli Boga.
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline Spajder

Co ostanio oglądałeś beznadziejnego / czego unikać?
« Odpowiedź #500 dnia: Sierpień 30, 2007, 08:52:21 pm »
Ale ta scena ze samolocikiem i księżycem to właśnie jest dobre!

Nie wiem, ale mnie się dwa pierwsze Batmany podobały, chociaż drugi bardziej. Jak na tamte czasy, to naprawdę było spoko i Michelle Pheipher (cholera, źle napisałem) wszystko ok, oprocz sceny z elektrycznym pocałunkiem. To słynne "Miau".

Ech, każdy ma swój gust, ja po prostu lubię styl Burtona.
ruga Mutująca Teczka ruszyła - www.nstm.w8w.pl

http://www.nowaps.za.pl

Offline Lieut. Col. Bill Killgore

Co ostanio oglądałeś beznadziejnego / czego unikać?
« Odpowiedź #501 dnia: Wrzesień 04, 2007, 10:45:18 am »
"captivity" tylko dlatego, ze nie mialem nic lepszego do obejrzenia. wyjatkowo zalosny obrazek. i potwornie nudny. nie ogladac nawet z ciekawosci.
ćpać i ruchać

Offline Kormak

Co ostanio oglądałeś beznadziejnego / czego unikać?
« Odpowiedź #502 dnia: Wrzesień 04, 2007, 11:06:34 am »
Elisha Cuthbert nawet nie pokazuje walorów?

Offline Lieut. Col. Bill Killgore

Co ostanio oglądałeś beznadziejnego / czego unikać?
« Odpowiedź #503 dnia: Wrzesień 04, 2007, 12:59:25 pm »
Cytat: "Kormak"
Elisha Cuthbert nawet nie pokazuje walorów?

film jest tak grzeczny jak tylko moze byc. nawet kawalek cycka nigdzie nie mignie. nie no, w ogole szkoda gadac. totalny szajs.
ćpać i ruchać

Offline Dr.Crane

Co ostanio oglądałeś beznadziejnego / czego unikać?
« Odpowiedź #504 dnia: Wrzesień 04, 2007, 01:24:06 pm »
pod tym wzgledem Girl next door byla duzo ciekawsza
ever see the sky, never touch the sun, nothing more left but run run run...

Offline Lieut. Col. Bill Killgore

Co ostanio oglądałeś beznadziejnego / czego unikać?
« Odpowiedź #505 dnia: Wrzesień 04, 2007, 01:27:43 pm »
Cytat: "Dr.Crane"
pod tym wzgledem Girl next door byla duzo ciekawsza

pod tym wzgledem to ciekawsza jest seria "american bukkake". no ale przeciez nie o golizne chodzi a o ogolny koncept (a raczej jego brak) i to jak film jest wykonany. a wszystko to zajezdza taka zenada, ze nawet kolejne czesci "saw" wydaja sie byc lepsze. a to juz cos znaczy.
ćpać i ruchać

Offline bagienny

Co ostanio oglądałeś beznadziejnego / czego unikać?
« Odpowiedź #506 dnia: Wrzesień 08, 2007, 09:10:58 pm »
X-Men 2 - drętwy o ile komiks jest przegadany tak tutaj zadziwiająco mało się dzieje w filmie. Ale nie powiem, rozbawił mnie w kilku miejscach ten film.
ałotny mówi helou
11. numer GNIOTA http://granice.info/
rysunki http://grafica.blox.pl
zdjęcia http://fragment.blox.pl

Offline Lieut. Col. Bill Killgore

Co ostanio oglądałeś beznadziejnego / czego unikać?
« Odpowiedź #507 dnia: Wrzesień 14, 2007, 06:57:49 pm »
wrong turn2: dead end - szajs jakich malo, jedyna pozytywna rzecz to henry rolnik w roli rambo.
the messengers - kolejna nuda o duchach. do zaorania.
ćpać i ruchać

 

anything