Autor Wątek: Wojenny Mlotek 2005 - konstruktywne pytania (nie pogadanki)  (Przeczytany 53537 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline thurion

Wojenny Mlotek 2005 - konstruktywne pytania (nie pogadanki)
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 31, 2005, 07:53:03 am »
czy jak zafafram farbka i dokleje troche trawki na deseczke do przenoszenia armii, upcham figurki tak jak w zatloczonym autobusie ludzie sie upychaja po 15stej, to bedzie diorama pod armie ? :badgrin:

Offline Dalmar

Wojenny Mlotek 2005 - konstruktywne pytania (nie pogadanki)
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 31, 2005, 01:17:50 pm »
Cytat: "thurion"
czy jak zafafram farbka i dokleje troche trawki na deseczke do przenoszenia armii, upcham figurki tak jak w zatloczonym autobusie ludzie sie upychaja po 15stej, to bedzie diorama pod armie ? :badgrin:


Dioramy beda oceniane wg. regulaminu........
Czyli jesli przeniesiesz na niej figurki i podstawki Twojej armii beda pasowaly do samej dioramy to IMO spelniasz to kryterium.

Offline StoryTeller

Wojenny Mlotek 2005 - konstruktywne pytania (nie pogadanki)
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 31, 2005, 04:20:46 pm »
Mam pytanie: Czy w dioramie musza byc "dziury" ;) na regimenty? Czy moga po prostu stac lub ew. na brzegach regimentow zrobic takie traye :) nieodrywalne :) i to popiaskowac i potrawkowac??
i][...]można przeczytać, że w Raju Krat, tj. przepraszam,
w Kraju Rad ludzie żyją dłużej,
albowiem ich zdrowiu sprzyja świeże powietrze wolności;
[...][/i]

Offline Ermidius_

Wojenny Mlotek 2005 - konstruktywne pytania (nie pogadanki)
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 31, 2005, 04:50:59 pm »
Hej mam takei pytanie czy moj Stegadon zostanie dopuszczony na WM
i czy dostane zaniego dodtakowe punkty jako konwersja

http://www.powiat.mielec.pl/mkf/forum/album_pic.php?pic_id=80&sid=942201dfceb5de6eec5120ddccd403b1


Pozdro


Offline gogosy

Wojenny Mlotek 2005 - konstruktywne pytania (nie pogadanki)
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 31, 2005, 05:38:30 pm »
pytałem sie na stronie młotka czy moge wystawic hosty zrobione z wrightów z harleqina.niestety moje pytanie zosatło usuniete.rozumiem dlaczego - było juz kilka odpowiedzi gdzie mówiono ze nie mozna wystawiac innych figsów niz GW.ale czy niektóre konwersje (taka jak powyzej) to nie jest przypadkiem figsa nie z GW!! i czy jakbym wcale nie powiedzał ze to sa figsy nie z GW tylko bym nasciemniał ze to przekonwertowane szkielety to by było inaczej???
:)
All you bitches puts your hands in the air..."
System of A Down

gogosy = GĄSIOR :)
____
Klub Killing Blow!!!
www.killingblow.prv.pl

Offline StoryTeller

Wojenny Mlotek 2005 - konstruktywne pytania (nie pogadanki)
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 31, 2005, 06:26:17 pm »
Jak nie maja zdolosci do rzezbienia badz malowania to niech sobie orginalnego stedzia kupia a jezeli malowac nie umieja to niech komus zaplaca albo barziej sie staraja ;/.
Ponawiam moje pytanie!!
Czy w dioramie musza byc "dziury"  na regimenty? Czy moga po prostu stac lub ew. na brzegach regimentow zrobic takie traye  nieodrywalne  i to popiaskowac i potrawkowac??
i][...]można przeczytać, że w Raju Krat, tj. przepraszam,
w Kraju Rad ludzie żyją dłużej,
albowiem ich zdrowiu sprzyja świeże powietrze wolności;
[...][/i]

Offline trojek84

Wojenny Mlotek 2005 - konstruktywne pytania (nie pogadanki)
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 31, 2005, 11:43:09 pm »
I jeszcze wazna kwestia: ocena malowania, move traye etc. to wszystko jest punktowane, ale jest dla graczy. milej i latwiej sie gra z WYSIWYG i z pomalowanymi zkonwertowanymi figurkami. Ale wymaganie od graczy aby targali traye pod piatki wilkow/koni lekkich kawalerii to zparzeczenie temu wszystkiemu. Malo kto uzywa traye do grania, ludzie wezma je tylko na niedziele, czy to ma sens?? Juz lepiej brzmia traye pdo skirmish bo to moze cos ulatwic...
am, tak samo jak ty,
Miasto moje a w nim:
Najpiękniejszy mój świat
Najpiękniejsze dni
Zostawiłem tam, kolorowe sny
Kiedyś zatrzymam czas
I na skrzydłach jak ptak
Będę leciał co sił
Tam, gdzie moje sny,
I warszawskie kolorowe dni

Offline Dalmar

Wojenny Mlotek 2005 - konstruktywne pytania (nie pogadanki)
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 01, 2005, 01:18:53 am »
Panowie prosilem o pytania dotyczace samego turnieju a przez ostatnie 2 strony sa pogadanki nie na temat......Jankielu...Blessie prosba o przeniesienie tych postow do drugiego tematu na temat WM, bo ten tamat staje sie nieczytelny.

Offline Ermidius_

Wojenny Mlotek 2005 - konstruktywne pytania (nie pogadanki)
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 01, 2005, 07:10:01 am »
Cytat: "trojek84"

Panowie!! Jestesmy doroslymi ludzmi, jak bylem dzieckiem to slyszalem ze laurka dla babci jest sliczna i najwazniejsze ze sam zrobilem, teraz mierzy sie to innymi miarami - obiektywnymi. Kuba moze i przesadzil z komentarzem, ale prawda jest taka ze ten stedzio nie ma wysiwyg, nie jest chyba na podstawce dobrej, nie jest zbytnio zadbany i wogole... no ja sie nie znam, ale najlepiej nie wyglada - zgoda  ktos sie uczy malowac, popieram takie akcje, dlatego przegial - ale domaganie sie za proxa punktow za konwersje moze rozzloscic....


Pewne sptostowanie pierwsza czesc mojego pytana dotyczyla czy ta figurka zostanie dopuszona do turneju bo jak nie to nie mam po co jechac a (btw dalej nie dostalem jasnej odpowiedzi) a druga czesc bylo Zapytanie czy dostane za to jakeis dodatkowe punkty nie  DOMAGANIE SIE , pomiedzy pytaniem a domaganiem chyba jest lekka roznica prawda  . Stegadon ma wyamrowa podstawek .


Offline kolastikk

Wojenny Mlotek 2005 - konstruktywne pytania (nie pogadanki)
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 01, 2005, 07:32:43 am »
Cytat: "Kensiorek"
prostych skrotow myslowych nie rozumiesz to dlatego  a pozatym w warpie nie ma zadnych drzewek natomias napewno znajdzie sie tam rozowy slonik sympolizujacy wplyw imaterium na nasz swiat i nieprawdopodobienstwa ktore tam wystepuja


Na poczatek rzeczowo, zeby nie bylo, ze sie czepiam: jakim Chaosem grasz (wybacz, ze nie staje mi od razu przed oczami Twoja armia z trzema zrobionymi od podstaw regimentami)? Ludzkim? Demonicznym? Bestyjkowym?
Jak potege wybrales na przewodnia? Wojne? Zepsucie? Zaraze? Wielkiego Pajaka Losu?
Co masz w armii? Czy sa jakies modele, ktore warto wyeksponowac?

To podstawowe wytyczne, jakie moglyby pokierowac wysilkami stworzenia displayki pod chaotyczna armie. Ale z dyskusji wynika, ze chyba Ci to wisi czym grasz  :roll:

I odnoszac sie do cytatu na poczatku: to co udowodniles, to przemadrzalosc i niedojrzalosc do prowadzenia sensownej i kulturalnej dyskusji. Sprobuj prosze wypowiadac sie z wiekszym szacunkiem do rozmowcow, "a zawsze i wszedzie dobrze Ci bedzie" jak mawial sliczny wierszyk o dobrym wychowaniu.

Uczyli go w przedszkolu, wiesz?
ajdłuższa podróż....Najtrudniejsza z dróg....Przeznaczenie.
Check www.diredestiny.com
Darmowy komiks on-line aktualizowany dwa razy w tygodniu!

Gentleman will walk but never run

Offline gogosy

Wojenny Mlotek 2005 - konstruktywne pytania (nie pogadanki)
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 01, 2005, 08:05:50 am »
Cytat: "Dalmar"
Panowie prosilem o pytania dotyczace samego turnieju a przez ostatnie 2 strony sa pogadanki nie na temat......Jankielu...Blessie prosba o przeniesienie tych postow do drugiego tematu na temat WM, bo ten tamat staje sie nieczytelny.


szkaoda ze chyba wszystkiego nie czytasz...
:)
Cytuj
pytałem sie na stronie młotka czy moge wystawic hosty zrobione z wrightów z harleqina.niestety moje pytanie zosatło usuniete.rozumiem dlaczego - było juz kilka odpowiedzi gdzie mówiono ze nie mozna wystawiac innych figsów niz GW.ale czy niektóre konwersje (taka jak powyzej) to nie jest przypadkiem figsa nie z GW!! i czy jakbym wcale nie powiedzał ze to sa figsy nie z GW tylko bym nasciemniał ze to przekonwertowane szkielety to by było inaczej???
All you bitches puts your hands in the air..."
System of A Down

gogosy = GĄSIOR :)
____
Klub Killing Blow!!!
www.killingblow.prv.pl

Offline Hohonus

Wojenny Mlotek 2005 - konstruktywne pytania (nie pogadanki)
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 01, 2005, 08:55:05 am »
Witam.
Mam zasadnicze pytanie.
Czy używanie Harpii do DE (oczywiście pokonwertowanych, żeby wyglądały demonicznie) jako Furii w armii Bestii jest zgodne z zasado no-proxy, full-wyswig?
Po konwersji będą miały rogi ogony i trójzęby... A zależy mi na ich "kobiecości", jako że drugi oddział demonów też jest żeński.
Jak ma się to potem do oceny hobbystycznej?
Z góry dzięki za odpowiedź.
Pozdro.
 co się stanie jak uderzę w tą Dużą Lśniącą Błyskawicę? - pijany (a jak) Lord Runów Thungni

Offline trojek84

Wojenny Mlotek 2005 - konstruktywne pytania (nie pogadanki)
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 01, 2005, 09:28:44 am »
WYdawalo mi sie ze juz pytalem, ale nie ma tego nigdzie w temacie wiec: czy oby pomysl wymagania tray pod fasty byl sluszny?? Przeciez tak naprawde wiekszosc ludzi bedzie ej trzymala w walizce i wyjmie na ocene malowania, a przeciez to ma byc dla graczy a nie odczuc estetycznych sedziow...
am, tak samo jak ty,
Miasto moje a w nim:
Najpiękniejszy mój świat
Najpiękniejsze dni
Zostawiłem tam, kolorowe sny
Kiedyś zatrzymam czas
I na skrzydłach jak ptak
Będę leciał co sił
Tam, gdzie moje sny,
I warszawskie kolorowe dni

Offline Dalmar

Wojenny Mlotek 2005 - konstruktywne pytania (nie pogadanki)
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 01, 2005, 08:43:11 pm »
Cytat: "Hohonus"
Witam.
Mam zasadnicze pytanie.
Czy używanie Harpii do DE (oczywiście pokonwertowanych, żeby wyglądały demonicznie) jako Furii w armii Bestii jest zgodne z zasado no-proxy, full-wyswig?
Pozdro.


Tak jak najbardziej mozesz uzywac takich figurek jak opisujesz (tylko pamietaj o wymiarowych podstawkach - Furie maja 25x25).
Mysle ze za taki regiment na pewno dostaniesz punkty za konwersie i to nie malo.
Pozdrawiam

Offline Ermidius_

Wojenny Mlotek 2005 - konstruktywne pytania (nie pogadanki)
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 01, 2005, 09:46:56 pm »
Sorry ze tak mecze ale porsze napiszcie mi jasneo bo chce wiedziec czyw ogle zlateiac kase na WM czy bede mogl uzywac teog stegaodna czy nie bo jak nie to nie mam poco jechac:/