Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiks - tematy ogólne

Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)

(1/794) > >>

wielebny:
sluchajta: obrabialem sobie w corelu  skany z rysunkow (tuszem) i taki oto wyszedl z tego shit -> drukowane na kolorowym tuszu wyszly jakies bezsensownie szarawe, wiec wzialem jeszcze raz i zalozylem prog koloru 150 na czern  i juz bylo ok, a moje pytanie brzmi-> dlaczego komp nie "zauwazyl" ze ten czarny bez podkręcania jest na dobra sprawe szary?? czy zawsze skany trzeba traktowac progiem zeby po drukowaniu byly naprawde czarne??

Janek Pietkiewicz:
Hm, dziwne, bardzo dziwne... Ale może to dlatego, że używasz Corela. Ja w Szopie nigdy tego rodzaju kłopotów nie miałem, chociaż robiłem podobnie rzeczy.
Bo nie jest to chyba wina CMYK/RGB...

pookie:
Ok, people. Dla Waszej wygody utworzyłem temat, w którym możecie pisać o takich problemach, jak ten powyżej. Szukacie pomocy, scenarzysty, rysownika, jakiegoś komiksu, taniego towarzystwa na noc... Piszcie tutaj. Nie ma sensu tworzyć oddzielnych tematów dla pojedyńczych problemów. Nie wszystkim chce się przeglądać całe forum w poszukiwaniu adekwatnego topicu? Proszę bardzo "szukam..." jest przyklejony. Mam nadzieję, że to wyeliminuje "2-postowe" tematy, które niepotrzebnie zaśmiecały forum.

KoM@R:
szukam scenariusza do komiksu...
oraz skupije pierwsze numery tm-semicowego batmana, i poszukuje spiderman:ostatnie łowy K.

dnaoro:

--- Cytat: "KoM@R" ---szukam scenariusza do komiksu...
oraz skupije pierwsze numery tm-semicowego batmana, i poszukuje spiderman:ostatnie łowy K.
--- Koniec cytatu ---


ja zawsze daje ogloszenie na roznych stronach np na "giełdzie" na serwisie komiksowym. czesto tez jest na allegro duzo takich rzeczy, ale wtedy w mniejszych ilosiach i nie da sie potargowac ze sprzedawca ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej