Autor Wątek: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)  (Przeczytany 942410 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Raquel

Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #1125 dnia: Październik 05, 2007, 08:22:50 pm »
Byłby ktoś chetny do rysowania mangi szukam ludzi którzy są wytrwali i dobrze rysują .Chcialbym narysowac cos w stylu naruto jeśli jest ktoś chetny to prosze napisac na 2831145 nr gg... ;)

Offline Rzenio

Unimil a komiks
« Odpowiedź #1126 dnia: Październik 13, 2007, 10:00:52 pm »
W maju padło tu ogłoszenie/info że "firma Unimil widzi konieczność propagowania i rozwoju branży komiksowej w Polsce, chce inwestować w komiks". Na razie robią o tym film ale może i coś więcej.
Czy ktoś coś wie moze na ten temat więcej i może uchylić rąbka..?
http://protektorzy.blogspot.com - kolejna seria, która odmieni rynek polskiego komiksu:)

Offline empro

Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #1127 dnia: Październik 24, 2007, 02:09:26 pm »
heloł :)

słuchajta, potrzeba mnie kogoś, kto ładną czcioneczkę by machnąc umiał, nie chodzi mnie o taka odręczna do komiksów ino raczej taką na tytuł (znaczy grubszą :) - nie znam się, ale to pewnie ma jakąs nazwę :)
oczywista robota to płatna

jeśli macie jakieś namiary, lub sami umiecie to zapraszam tutaj na forum, na prv lub na empro@empro.pl

:)

Offline 4-staczterdzieściicztery

Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #1128 dnia: Październik 30, 2007, 06:55:40 pm »
Spośród tytułów z przedświątecznej promocji Multiversum wybrałem sobie kilka t o których chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej. Interesują mnie konkretne opinie dlaczego warto ( lub nie warto ) po daną pozycje sięgnąć, mile widziane ( o ile są możliwe ) porównania do komiksów wydanych w Polsce.
Za wszelkie odpowiedzi z góry dziękuje.

DESTINY: A CHRONICLE OF DEATHS FORETOLD
FOUNTAIN
BLOOD A TALE
TELL ME, DARK
El Nino
Flood!
The Iguana
Isolation and Illusion
The Towers of Bois-Maury ( BABETTE i ELOISE DE MONTGRI )
Rodrigo ( na ile się zorientowałem jest to drugi tom kontynuacji "Wież Bois-Maury", czy zatem można go czytać jako oneshot w oderwaniu od reszty? )
"Życie to banda włóczących się razem komórek, mających wspólny cel."

Offline hellheim

Poszukuje komiksu
« Odpowiedź #1129 dnia: Listopad 03, 2007, 02:34:41 pm »
Jak w tytule, chodzi mi o komiks ktory kiedys przegladalem w empicu a niestety zapomnialem tytulu- po krotce fabula opowiada o facecie ktory jest jedynym czlowiekiem na ziemi- wokol szaleja wampiry, glowny bohater bunkruje sie w domu przed atakami krewnych Draculi dalej niestety nie doczytalem czasu braklo, komiks jest dosyc gruby, czarnobialy, jesli ktokolwiek wie o jaka pozycje mi chodzi bylbym wdzieczny za pomoc!
p.s. nie wiem czy juz jest jakis topic o poszukiwniach komiksu- chcialem sprawdzic w opcji szukaj ale wyszukiwarka nie dziala :) takze nie ciskac gromow! pozdrawiam
elcome to tijuana- tequila, sexo, marihuana!!!

Offline ljc

Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #1130 dnia: Listopad 03, 2007, 02:40:38 pm »
Richard Mathenson Jestem legendą - Steva Nilesa i Elmama Browna
tamtam!

Offline Anonimowy Grzybiarz

Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #1131 dnia: Listopad 03, 2007, 02:42:52 pm »
Może chodzi o Jestem Legendą?

A posty można chyb spokojnie przenieść do tematu Szukam.

/przeniesiono (mod.)/

Offline hellheim

Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #1132 dnia: Listopad 03, 2007, 02:44:43 pm »
merci!
elcome to tijuana- tequila, sexo, marihuana!!!

Offline norbs

Sprzedawanie Komiksów na Allegro
« Odpowiedź #1133 dnia: Listopad 09, 2007, 08:06:05 pm »
Witam. Chce parę rzeczy sprzedać na Allegro tylko w problem w tym ze nigdy tego wcześniej nie robiłem. Czy trzema miec konto bankowe, i takie dalej?

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #1134 dnia: Listopad 10, 2007, 12:33:52 am »
Cytat: "norbs"
Witam. Chce parę rzeczy sprzedać na Allegro tylko w problem w tym ze nigdy tego wcześniej nie robiłem. Czy trzema miec konto bankowe, i takie dalej?


konto bankowe zawsze się przydaje, ale nie jest wymagane, ktoś może wpłacić Ci kasę na adres pocztowy, tylko że wtedy "koszt wysyłki" się troszkę zwiększa i np mnie powstrzymuje od licytowania w takich aukcjach.

Jeżeli masz względnie stały dochód i zamierzasz mieć ciągle na koncie min 150 złotych to polecam Inteligo. Jeżeli spełniasz powyższy warunek (aczkolwiek musiałbyś doczytać jaka to jest dokładnie kwota) to w opłatach możesz się zamknąć w kwocie 99 groszy na miesiąc za korzystanie z tego konta (99 groszy to opłata za kartę bankomatową)

sam mam to konto, nie znam innego, mi tam odpowiada
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Sal

Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #1135 dnia: Listopad 19, 2007, 03:27:20 pm »
szukam rysownika komiksów

kreska musi być podobna do tej:

http://aquartzbead.net

s.

Offline JAPONfan

Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #1136 dnia: Listopad 19, 2007, 03:41:53 pm »
Cytat: "Sal"
szukam rysownika komiksów

kreska musi być podobna do tej:

http://aquartzbead.net

s.

a koko nie odpowiada czy taki zawalony robotą?

Offline yurek1

Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #1137 dnia: Listopad 22, 2007, 02:06:12 pm »
mam taką sprawę: ponieważ Black Dossier LoEG zasadniczo jest dystrybuowane jedynie w USA i nie da się go normalną drogą kupić w kraju, to czy ktoś z was zamierza sobie ten komiks jakoś sprowadzić? nie wiem, przez kogoś znajomego, czy po prostu kupując w necie? jeśli tak, to bardzo chętnie przyłączyłbym się do takiego zamówienia, oczywiście z opcją pełnego podziału kosztów itd. dolar wciąż słabiutki, więc to dobry moment na kupienie, a komiks zapowiadany był na 14 listopada, więc powinien już być.

uprzejmie proszę o kontakt, bardzo mi na tym zależy.
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline Grim Knight

Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #1138 dnia: Listopad 22, 2007, 03:45:06 pm »
Poszukiwany rysownik (lub rysowniczka) do tworzenia któtkich nowel w stylu noir, nieodpłatnie, miło widziany realizm i mrok w kresce.

Kontakt:

GG 7831378
to rzuca ten cień wysoki na świat i na bruk Paryża? Kto sponad dachów się zbliża, widmowy, szarooki? Fantomasie, czy to ty wydobywasz się zza mgły?

Offline dadon

SZUKAM PRACODAWCY x3
« Odpowiedź #1139 dnia: Listopad 22, 2007, 05:36:33 pm »
Szukam kogoś, kto da mi jakąś robote :) Nie koniecznie za pieniądze :) I zeby nie było zawaliście dużo rysowania, bo jeszcze jest taka głupia instytucja jak szkoła >.>
podejme chyba każdą robote :)

Mój numer gg: 6767077!

P.S. ja nie mam niewiadomo jakich technik (typu photoshop), ja mam tylko ołóweczek 2B (do szkiców) i czarny cienkopis ;)
&A Lover   c(^^,)o

 

anything