trawa

Autor Wątek: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)  (Przeczytany 929405 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kris1982

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2925 dnia: Październik 04, 2014, 11:46:38 am »
Kompletuję zamówienie z multiversum i mam pytanie do was czy w przelicznikach jest coś godnego uwagi co mógł bym dorzucić do koszyka?

Offline maximumcarnage

Odp: Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2926 dnia: Październik 04, 2014, 12:44:18 pm »
Kompletuję zamówienie z multiversum i mam pytanie do was czy w przelicznikach jest coś godnego uwagi co mógł bym dorzucić do koszyka?

http://multiversum.pl/p/1039/7397/x-men-by-claremont-and-lee-omnibus-vol-01-hc-przelicznik-netto-1-50--marvel-comics-tomy-sc-tpb-i-gn-oraz-hc.html

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2927 dnia: Październik 04, 2014, 12:47:14 pm »
Kompletuję zamówienie z multiversum i mam pytanie do was czy w przelicznikach jest coś godnego uwagi co mógł bym dorzucić do koszyka?
W przelicznikach może nie ma już wiele (poza tym co max podał powyżej), ale ja polecam:
http://multiversum.pl/p/1058/33882/fear-agent-library-edition-vol-01-hc-dark-horse-tomy-sc-tpb-i-gn-oraz-hc.html
480 stron takiej historii, w takim wydaniu (to jest większy format niż omnibusy) i za takie pieniądze to naprawdę zacny deal.

Offline Itachi

Odp: Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2928 dnia: Październik 04, 2014, 12:48:46 pm »
Ja skorzystałem i kupiłem: http://multiversum.pl/p/1014/53623/batman-vol-03-death-of-family-book-and-joker-mask-set-sc-new-52--dc-new-52-tomy-sc-tpb-i-gn-oraz-hc.html

Miałem w planach kupić, drugie wydanie z nową okładką, ale jak widać skorzystałem z innej oferty.

Offline dagobert

Odp: Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2929 dnia: Październik 04, 2014, 03:57:16 pm »
W przelicznikach może nie ma już wiele (poza tym co max podał powyżej), ale ja polecam:
http://multiversum.pl/p/1058/33882/fear-agent-library-edition-vol-01-hc-dark-horse-tomy-sc-tpb-i-gn-oraz-hc.html
480 stron takiej historii, w takim wydaniu (to jest większy format niż omnibusy) i za takie pieniądze to naprawdę zacny deal.
A czy mógłbyś trochę przybliżyć tą serię, bo wygląda dość ciekawie zarówno scenariuszowo, jak i w warstwie graficznej?

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2930 dnia: Październik 04, 2014, 04:58:32 pm »
A czy mógłbyś trochę przybliżyć tą serię, bo wygląda dość ciekawie zarówno scenariuszowo, jak i w warstwie graficznej?
Ten komiks to Rick Remender w najczystszej postaci. Z jednej strony mamy staroszkolne science-fiction - takie, które nie wstydzi się kosmitów z mackami, morderczych robotów, podróży w czasie, laserów i jetpacków. Z drugiej nigdy nie wiadomo co czai się w kolejnym zeszycie. Kosmiczni kowboje? Horror w klimatach postapokaliptycznych? Może jeszcze coś innego? Czytając łatwo zauważyć, że Remender bawi się świetnie, a mi jako czytelnikowi szybko udzielił się ten klimat. Historia opowiada o losach kosmicznego najemnika Heatha Hustona, który podaje się za ostatniego ocalałego członka ziemskiego ruchu oporu. I tylko tyle mogę powiedzieć, bo łatwo coś tu zaspoilerować. Fabuła jest świetna, akcja pędzi na złamanie karku, a jej zwroty zaskakują. Za rysunki odpowiadają znany polskim czytelnikom z pierwszego tomu Żywych Trupów Tony Moore, oraz równie dobry Jerome Opena.
przykładowa strona 1
przykładowa strona 2
Na poniższym filmiku można zobaczyć jak wygląda to konkretne wydanie:
youtube
Z tego co patrzę, to kolega z filmiku poleca jeszcze Black Science i Deadly Class - z czym oczywiście w pełni się zgadzam. :biggrin:

Offline adro

Odp: Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2931 dnia: Październik 04, 2014, 07:00:14 pm »
Tez polecam fear agenta, dobra rzecz no i ten zabojczy format.  :razz:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline dagobert

Odp: Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2932 dnia: Październik 04, 2014, 09:05:39 pm »
Ten komiks to Rick Remender w najczystszej postaci [...]
You had my curiosity. But now you have my attention. :wink:

Dzięki wielkie za polecankę! Zapewne się skuszę, a formatu się nie boję. Będzie się dobrze prezentowało obok Hellboya LE :wink:

Edit: Cóż, kto pierwszy ten lepszy... ktoś mnie ubiegł:(
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2014, 09:22:44 pm wysłana przez dagobert »

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2933 dnia: Październik 06, 2014, 07:00:39 pm »
No tak, ale nie ma Muchy, Taurusa czy innych wydawców, więc trochę lipa.
Egmont wydał tyle nowości, że to wręcz nieprawdopodobne, ale mówiąc szczerze bardziej oczekuję innych komiksów. Zamierzam na razie kupić All-Stara i Piotrusia Pana.

Offline maximumcarnage

Odp: Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2934 dnia: Październik 06, 2014, 07:02:07 pm »
Zamierzam na razie kupić All-Stara i Piotrusia Pana.

Dorzuć "Umowę z Bogiem".

Offline Itachi

Odp: Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2935 dnia: Październik 06, 2014, 07:02:57 pm »
Kupię, ale w późniejszym terminie. Poczekam do jakiś grudniowych wyprzedaży, niestety ale finansowo nie daję rady;)

Offline maximumcarnage

Odp: Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2936 dnia: Październik 06, 2014, 07:06:04 pm »
Ja mam jeszcze w planach na październik "Indiańskie lato" i "Autostradę słońca" i chyba pasuję jeśli chodzi o nowości. W listopadzie znowu będzie tego sporo.

Offline Itachi

Odp: Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2937 dnia: Październik 06, 2014, 07:11:59 pm »
A ja Indiańskie lato i Garaż hermetyczny.

Offline maximumcarnage

Odp: Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2938 dnia: Październik 06, 2014, 07:13:18 pm »
Garaż hermetyczny.

Dla mnie akurat ten komiks w kolorze to barbarzyństwo. Poza tym mam dwa "Feralne Majory" :smile:

Offline Itachi

Odp: Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2939 dnia: Październik 06, 2014, 07:13:49 pm »
A ja ani jednego, dlatego to mój zakup must have.