Autor Wątek: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)  (Przeczytany 587493 razy)

Offline juras9

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #3720 dnia: Listopad 01, 2017, 08:06:27 pm »

Czy nadchodząca seria Hellboy od Egmontu to będzie komplet? Czy warto brać coś co już jest w sprzedaży (czyt. nie będzie zawarte w serii), przykładowo Hellboy w piekle?

Nie mam nawet czasu aby samemu to sprawdzić, a seria mnie zainteresowała, choć kompletnie jej nie znam.

Offline LucasCorso

« Odpowiedź #3721 dnia: Listopad 01, 2017, 08:09:20 pm »
Dzięki bardzo, ludziska. Niestety to nie to...

Każdą chwilę kiedy nie byłem dziś na cmentarzu spędziłem na poszukiwaniach. Nawet znalazłem ten trop na Tvtropes (http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/GodsNeedPrayerBadly) i nic z tego co tam jest nie jest tym, co mi dzwoni w głowie...

Dochodzę do wniosku, że sobie to wymyśliłem, albo nie wiem co... Może mi się kilka rzeczy skleiło... Albo taki sen miałem kiedyś fantastyczny... Bo już nie wiem jak to inaczej wyjaśnić...

W każdym razie dzięki za poświęconą myśl i czas.
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline misiokles

« Odpowiedź #3722 dnia: Listopad 01, 2017, 08:29:03 pm »
Czy nadchodząca seria Hellboy od Egmontu to będzie komplet? Czy warto brać coś co już jest w sprzedaży (czyt. nie będzie zawarte w serii), przykładowo Hellboy w piekle?
Raczej tak. Co prawda w USA Hellboy in Hell w formacie Library Edition (a na podstawie tej wersji Egmont przygotowuje swoją) ukazał się parę tygodni temu, ale zanim Egmont skończy główną serię i jak dobrze się sprzeda to wypuści i przygody w Piekle.

Offline raj666

« Odpowiedź #3723 dnia: Listopad 01, 2017, 08:57:09 pm »
Dzięki bardzo, ludziska. Niestety to nie to...

Każdą chwilę kiedy nie byłem dziś na cmentarzu spędziłem na poszukiwaniach. Nawet znalazłem ten trop na Tvtropes (http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/GodsNeedPrayerBadly) i nic z tego co tam jest nie jest tym, co mi dzwoni w głowie...

Dochodzę do wniosku, że sobie to wymyśliłem, albo nie wiem co... Może mi się kilka rzeczy skleiło... Albo taki sen miałem kiedyś fantastyczny... Bo już nie wiem jak to inaczej wyjaśnić...

W każdym razie dzięki za poświęconą myśl i czas.
mało prawdopodobne że trafiłem ale był odcinek Twillight Zone z ostatniej serii który w paru punktach się zgadza z opisem. Wiki nie podaje za dużo info na temat "Azoth the Avenger Is a Friend of Mine" ale z tego co zapamiętałem to parę rzeczy by pasowało.

Offline LucasCorso

« Odpowiedź #3724 dnia: Listopad 01, 2017, 09:16:18 pm »
Na pewno sobie obejrzę ten odcinek (dzięki bardzo!) ale to nie może być to, bo nie oglądałem nigdy tego serialu (chociaż mam całe Twilight Zone na długiej liście)
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline clandestino

« Odpowiedź #3725 dnia: Listopad 04, 2017, 05:35:42 pm »
Panoramy są paskudne, a w kolekcjach znajdują się słabsze tomy, których można się bez żalu pozbyć. Szukam więc, żeby to wszystko dobrze wyglądało na półce, informacji na temat obwolut do WKKM/WKKDC. Są na ten temat wątki na tym forum albo na forach zagranicznych? A może ktoś takie robił i zechciałby się nimi podzielić?

szulig

• Gość
« Odpowiedź #3726 dnia: Listopad 04, 2017, 06:17:52 pm »
Panoramy są paskudne, a w kolekcjach znajdują się słabsze tomy, których można się bez żalu pozbyć. Szukam więc, żeby to wszystko dobrze wyglądało na półce, informacji na temat obwolut do WKKM/WKKDC. Są na ten temat wątki na tym forum albo na forach zagranicznych? A może ktoś takie robił i zechciałby się nimi podzielić?

poszukaj w wątku zdjęcia waszych komiksów, ktoś się chwalił obwolutami na wkkm i naklejkami na grzebiety, ale kiedy to było, nie jestem w stanie napisac

KukiOktopus

• Gość

Offline clandestino

« Odpowiedź #3728 dnia: Listopad 04, 2017, 09:33:16 pm »
Dzięki

Offline vision2001

« Odpowiedź #3729 dnia: Listopad 07, 2017, 07:34:00 am »
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline laf

« Odpowiedź #3730 dnia: Listopad 16, 2017, 08:02:42 am »
Mam gorącą prośbę do osób posiadających spore rabaty na Bonito (lojalnościowy + Karta Dużej Rodziny). Chodzi mi zamówienie Narodzin Demona wydanych w ramach DC Deluxe https://bonito.pl/k-1394789-batman-narodziny-demona. Obecnie jest rabat 35%, ale jeśli udało by się uszczknąć jeszcze większy rabat to byłbym niezmiernie wdzięczny.
Zainteresowanych moją dozgonną wdzięcznością  :smile: zapraszam na priva.

Offline LoganOldschool

« Odpowiedź #3731 dnia: Listopad 16, 2017, 09:16:05 am »
Takie pytanie, bo chciałem w końcu kupić tego klasyka (wiem że wychodzi w WKKM ale to mnie nie interesuje) i widzę że w edycji SC a HC pokrywa się tylko jeden zeszyt (dokładnie UNCANNY X-MEN (1963) #142) a cała reszta jest inna, gdy tytuł mamy ten sam:

- https://multiversum.pl/p/1039/47570/x-men-days-of-future-past-deluxe-hc-marvel-comics-tomy-sc-tpb-i-gn-oraz-hc.html
- https://multiversum.pl/p/1039/7410/x-men-days-of-future-past-sc-marvel-comics-tomy-sc-tpb-i-gn-oraz-hc.html

O co chodzi? Czemu tak? Kupić dwa wydania?

Offline LucasCorso

« Odpowiedź #3732 dnia: Listopad 16, 2017, 09:24:34 am »
Po pierwsze X-men #141 to to samo co Uncanny X-men #141 (była zmiana nazwy serii miedzy jednym zeszytem a drugim, i niektórzy nazywają tak, a niektórzy tak)

To SC to po prostu zbiór kolejnych numerów serii UXM (albo X-men/Uxm) z których tylko 2 (141 i 142) to DoFP, reszta to inne  historie

HC zaś to po prostu zbiór dwóch właściwych numerów DoFP + kila odcinków z lat późniejszych stanowiących naziwązania, rozwinięcia albo swego rodzaju kontynuacje tamtek klasucznej historii

Kupujesz jedno. Ale sam decydujesz co Cię interesuje: sama klasyczna historia + parę dodatkowcyh numerów naookoło, albo kalsyczna historia + rozwinięcia

Offline misiokles

« Odpowiedź #3733 dnia: Listopad 16, 2017, 09:24:38 am »
To wydanie tańsze, czyli to co w naszym wkkm to po prostu wycinek runu Claremonta. Samo DotFP ma dwa zeszyty. To wydanie droższe  zawiera napisane wiele później historie e jakiś sposób nawiązujące do tej historii i mogą być nieczytelne dla ciebie bo są wyrwane z kontekstu innych runów, chociaż bez przesady. Ogólnie kup droższe, a run Claremonta po kolei skompletuj np. w omnibusach.

Offline LoganOldschool

« Odpowiedź #3734 dnia: Listopad 16, 2017, 09:27:52 am »
No i wszystko jasne. Dziękuję Panowie.

anything