Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiks - tematy ogólne

Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)

<< < (794/794)

GSPdibbler:
Witam wszystkich komiksomaniakow. Jestem raczkującym kolekcjonerem. Na obecną chwilę posiadam Thorgala 3 pierwsze tomy ( nie przeczytane) i Jeremiah pierwszy. Chciałbym żebyście polecili mi jakieś komiksy o kolonizacji innych planet, jakieś dziwne biomy, inne światy równoległe itp. SF. Jeszcze bardzo mi siada postapo. Mangi odpadają. Z góry dziękuję za pomoc.
Valeriana trzeba czytać po kolei? Bo te pierwsze integrale to nie do zdobycia na chwilę obecną.

Josh1992:
Cześć wszystkim! Przepraszam, jeśli mój polski nie jest dobry, poniżej piszę po angielsku, ponieważ jest trochę lepszy. Jestem Włochem, a teraz podróżuję do Polski, bo szukam polskiego komiksu, a przynajmniej wiadomości na jego temat. Komiks nosi tytuł „Diabolik: napad na mennice”. Powinien ukazać się około 1990 roku. Czy ktoś coś o tym wie? Dziękuję

Hi!! Sorry for my bad polish but I'm italian and i don't speak it. At the moment i'm travelling across Poland looking for the comics: "Diabolik:napad na mennice". I think that it was published around 1990. Someone know something about it? I'm looking for it or for some news about it. Thanks in advance

eternelle:
Ja polecam z kremów na zmarszczki https://www.eternelle-dAy.pl, Co to jest dokładnie Éternelle?
Wiele kobiet martwi się o wygląd swojej skóry twarzy, mimo że nie dla wszystkich jest on ważny. W końcu to nasi przyjaciele, rodzina i współpracownicy są pierwszymi, którzy zwracają na to uwagę. W pewnym sensie nasza twarz jest wizytówką, pokazującą światu, czy odpowiednio o siebie dbamy, czy też nie.
https://eternelle-day.pl/wp-content/uploads/2022/01/Eternelle-Krem-na-Zmarszczki.png


Zmarszczki i inne problemy skórne są często poruszane w tego typu dyskusjach. Do ich powstania przyczynił się splot różnych czynników. Najważniejszym z nich jest upływ czasu, który nasila starzenie się tkanek.


Fakt, że długotrwały stres zmienia ruchy nerwów lub powoduje zaciskanie mięśni w obrębie twarzy, może pozostać niezauważony. Czy jest możliwe pozbycie się tego objawu starości za pomocą czegoś w rodzaju relaksacji? Absolutnie nie.

Odwodnienie naskórka, a także niedobór witamin mogą przyczynić się do powstawania zmarszczek z powodu zmniejszonego dotlenienia. W związku z tym kobiety, które odczuwają tego typu dolegliwości, często decydują się na zabiegi chirurgiczne. Istnieje jednak kilka wad ich stosowania.

Przede wszystkim jest to ogromna cena i, w wielu przypadkach, wynikająca z niej utrata atrakcyjności. Takim rozwiązaniem jest krem Eternelle, który jest wykonany w całości z ekstraktów organicznych. Szybko nawilża skórę, odmładza jej wygląd i w efekcie stopniowo minimalizuje zmarszczki.

Wszystkie składniki kremu są całkowicie naturalne i mogą być stosowane regularnie bez obaw o wystąpienie skutków ubocznych. Na czym polega metoda działania preparatu? Regeneracja skóry, nawilżenie i redukcja zmarszczek to główne cele zabiegu.

ZMARSZCZKI ZOSTAJĄ ZREDUKOWANE, A SKÓRA JEST WZMOCNIONA.

Dzięki swoim właściwościom nawilżającym i regenerującym krem wnika głęboko w tkanki. W rezultacie zmarszczki zostają zredukowane, a skóra jest zmiękczona i nawilżona. W rezultacie skóra zachowuje młody wygląd przez dłuższy czas i unika powstawania nowych zmarszczek.Antyoksydanty zawarte w balsamie pomagają usuwać ze skóry wolne rodniki. Wolne rodniki to cząsteczki, które szkodzą zdrowiu naszej skóry i przyspieszają starzenie się tkanek, co prowadzi do powstawania zmarszczek. Zwiększają także odporność skóry na działanie promieni słonecznych i innych potencjalnie szkodliwych czynników.


Już po jednym użyciu kremu Eternelle nasza skóra jest wyraźnie bardziej nawilżona i wygląda na bardziej nawilżoną. Staje się elastyczna i łatwa w dotyku. W wyniku tej terapii dochodzi do odmłodzenia zarówno powierzchniowych, jak i głębokich tkanek. Powoduje to uczucie "odmłodzenia".

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej