Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiks - tematy ogólne

Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)

<< < (2/794) > >>

wielebny:
no to kolejne pytanie - jezeli robicie sobie rysnki do kolorowana, a kolorujecie na kompie to jak przygotowujecie rysunek? (chodzi mi o czyszczenie z wszelkich "kropeczek" <-ewentualne; i  o to, czy dzielicie sobie calosc na strefy zakresu danych kolorow czy kolorujecie "na zywca")

aha, to nie jest pytanie w stylu "ankieta" tylko w stylu "poradźcie"  :wink:

Cujo:

--- Cytat: "wielebny" ---no to kolejne pytanie - jezeli robicie sobie rysnki do kolorowana, a kolorujecie na kompie to jak przygotowujecie rysunek? (chodzi mi o czyszczenie z wszelkich "kropeczek" <-ewentualne; i  o to, czy dzielicie sobie calosc na strefy zakresu danych kolorow czy kolorujecie "na zywca")
--- Koniec cytatu ---

Zakladam, ze uzywasz Photoshopa. Czyszczenie czarnobialego obrazka moze wygladac tak: dajesz rozdzke (magic wand) na niską toleranjcę, zaznaczasz selekcje i kasujesz tlo (majac ustawione na biel), albo wypelniasz na bialo, jezeli zabrudzen nie jest duzo - to lepiej sie pobawic po prostu gumka. Jezeli zabrudzen jest masa, mozna sie pobawic filtrami z sekcji "szum" - bardzo wygodna opcja.
Jezeli chodzi o kolorowanie na komputerze, to nie ma nic lepszego niz posiadac tablet + piorko, wtedy tylko selekcja na dany obszar i nawet najwiekszy partacz zrobi eye-candy ;)

grze.hu:
UWAGA KONKURS
na avatar dla grze.ha !!! :D czekaja nagrody -niespodzianki
podpowiedz: najwieksza szanse na wygrana maja prace zwiazane ze slowem , ktore zawsze pojawia sie w moich postach po lewej stronie .
(licze na Was chlopaki- zauwazylem, ze wszyscy na forum sa mili i uczynni, wiec mam nadzieje, ze pomozecie ("pomozemy " :D ), bo ja nie mam mozliwosci, by sobie go sprawic)

Cujo:
Grze.hu moze tutaj cos dla siebie znajdziesz
http://members.lycos.co.uk/giladhoch/Avatars.html

grze.hu:
nie moge sie tam dostac  :cry:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej