trawa

Autor Wątek: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)  (Przeczytany 904095 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ziemniakento

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #1365 dnia: Grudzień 29, 2008, 06:30:01 pm »
Ale mi chodzi o takie pełnokrwiste.
Tommy Guny, koszule z szelkami, lata 30 ;]

Offline Arieal

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #1366 dnia: Grudzień 29, 2008, 06:37:15 pm »
co do Ciebie znalazłem taki tytuł "100 Naboi Co ma wisieć nie utonie" chyba nie z lat 30 ale coś w tym jest ;)

Prócz tego jest jeszcze trochę z serii 100 Naboi.

Cytuj
Opis książki 100 Naboi Co ma wisieć nie utonie :
Życie to jebitwa... a potem się umiera. Lub przynajmniej ktoś umiera.
W ponurym świecie 100 NABOI umiera przeważnie całe mnóstwo ludzi. Właśnie o tym ma się przekonać młody człowiek o imieniu Loop. Z darem Agenta Gravesa- pistoletem i 100 nabojami nieidentyfikowalnymi przez żadne służby- spotka się z ojcem, którego nigdy wcześniej nie widział. Ma się przekonać na własnej skórze jak wygląda prawdziwe życie świata przestępczego...
Jest gorzej niż sobie kiedykolwiek wyobrażał.

:)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2008, 06:41:10 pm wysłana przez Arieal »

Offline Watchmen

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #1367 dnia: Grudzień 31, 2008, 02:20:36 pm »
Czytał ktos może "Opowiesci grozy"??Bo zastanawiam się nad kupnem,a nie wiem czy nie będzie to wyrzucenie pieniędzy w błoto.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2009, 02:18:48 pm wysłana przez Watchmen »

Offline alzarqawi

pytanie
« Odpowiedź #1368 dnia: Styczeń 02, 2009, 04:45:36 pm »
Czy mozecie podac liste najwiekszych komiksowych bialych krukow wydanych w polsce??
Jak rowniez ich przyblizone ceny.

Offline Death

pytanie
« Odpowiedź #1369 dnia: Styczeń 02, 2009, 05:03:15 pm »
Czy mozecie podac liste najwiekszych komiksowych bialych krukow wydanych w polsce??
Jak rowniez ich przyblizone ceny.

Kup sobie to  :)

Offline Ziemniakento

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #1370 dnia: Styczeń 02, 2009, 07:52:39 pm »
To to wychodzi jeszcze?  :shock:

Offline Verminard

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 357
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Liczenie stron biedakioskowych wydań to choroba
    • Motyw Drogi
Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #1371 dnia: Styczeń 02, 2009, 07:59:51 pm »
Czytał ktos może "Opowiesci grozy"??Bo zastanawiam się nad kupnem,a nie wiem czy nie będzie to wyrzucenie pieniędzy w błoto.
Raczej bawią, niż straszą.
"Może, gdyby tam były kolory i czytało się to w normalny sposób, to bym zmienił zdanie, tak mangi do komiksów nie zaliczam. . .
Że ja ignorantem? Może w sumie tak, ale wolę to nazywać "ściśle sprecyzowane poglądy na świat"
- Roy_v_beck

Offline BOUNCER

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #1372 dnia: Styczeń 02, 2009, 08:35:13 pm »
Czytał ktos może "Opowiesci grozy"??Bo zastanawiam się nad kupnem,a nie wiem czy nie będzie to wyrzucenie pieniędzy w błoto.
Kupiłem pierwszy album i  powiem, że bardzo się zawiodłem. Komiks był dla mnie tak nieciekawy, że z ledwością dobrnąłem do końca. Przypominał mi taki serial "opowieści z krypty" a był on dla mnie esencją kiczu wsród horrorów i tu właśnie esencja ta pokazana została w wersji obrazkowej. Jednym słowem - nie polecam. Myślę, że jest wiele ciekawszych komiksów które mógłbyś sobie zakupić, a wiele wyjdzie lada moment.

Offline krynio

POMOCY! CZYJA TO KRESKA?
« Odpowiedź #1373 dnia: Styczeń 07, 2009, 07:10:53 pm »
Witam,

przegladajac dodatki do Mrocznego Rycerza zobaczylem kadr z jakiegos komiksu o Batmanie i tak mi sie krecha spodobala, ze musze wiedziec co to za komiks albo kto go narysowal. cokolwiek. prosze o pomoc i z gory dziekuje.



link do tego kadru :arrow:  http://img512.imageshack.us/img512/678/batmanczyjetoqp1.jpg

ababa

Maciejaszek

  • Gość
Odp: POMOCY! CZYJA TO KRESKA?
« Odpowiedź #1374 dnia: Styczeń 07, 2009, 07:20:39 pm »
Tim Sale?

Offline Death

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #1375 dnia: Styczeń 07, 2009, 07:42:53 pm »
Rysunek skojarzył mi się od razu z Batman: Halloween czyli też obstawiam Sale`a  ;-)

Swoją drogą koleś rysuje pierwsza klasa ale na tym papierze Tm-semicowym nie wygląda to tak jak wyglądać powinno. Szkoda, że wydał to Tm-semic, komiks jest w sam raz na Obrazy Grozy, kredę i HC  ;-)


Jeśli już jesteśmy przy pytaniach to the Long Halloween to druga część samego "Halloween" czy też "Halloween" zawiera się w "długim"?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2009, 07:47:19 pm wysłana przez Death »

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #1376 dnia: Styczeń 07, 2009, 08:55:51 pm »
Death - ani tak, ani tak. "Halloween" to tak na prawdę "Haunted Knight", całkiem osobna historia, nie mająca z Long Halloween prawie nic wspólnego (nie licząc bohaterów i autorów).

A ten kadr to na 99% Sale. Chyba Dark Victory. Sprawdzę.

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Odp: POMOCY! CZYJA TO KRESKA?
« Odpowiedź #1377 dnia: Styczeń 09, 2009, 12:08:10 pm »
Witam,

przegladajac dodatki do Mrocznego Rycerza zobaczylem kadr z jakiegos komiksu o Batmanie i tak mi sie krecha spodobala, ze musze wiedziec co to za komiks albo kto go narysowal. cokolwiek. prosze o pomoc i z gory dziekuje.



link do tego kadru :arrow:  http://img512.imageshack.us/img512/678/batmanczyjetoqp1.jpg



Tim Sale
Batman: Dark Victory
Rozdział pierwszy

Krynio, jakie są dodatki w polskiej edycji DVD TDK? Jaką w ogóle masz wersję? Czy jest tam dokument analizujący z perspektywy psychologicznej Batmana i jego antagonistów?

Offline krynio

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #1378 dnia: Styczeń 11, 2009, 06:19:00 pm »
Już mam Dark Victory, dzięki wielkie ;)

Ja mam wersje dwupłytowa na Blu-ray'u. Pierwsza płytka to film i różne scenki zza kulis filmu (inscenizacje scen kaskaderskich itd.).
Na drugiej płytce znajdują się Technologie Batmana-gadżety nietoperza porównane z takimi prawdziwymi, wykorzystywanymi np. w armii, Gotham dziś: 6 premierowych epizodów, Galerie-szkice koncepcyjne, karty jokera, pomysly, zwiastuny, reklamy, Batman bez maski: Psychologia Mrocznego Rycerza-psychoanaliza Bruce'a Wayne'a  :D
ababa

Offline Roy_v_beck

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #1379 dnia: Styczeń 11, 2009, 07:18:53 pm »
Tak tylko jeszcze odnośnie wydania DVD tegoż filmu to nie ma tam nigdzie czegokolwiek analizującego antagonistów z filmu. W ogóle filmy o realizacji Mrocznego Rycerza do najciekawszych nie należą. Interesująco wypadł show 6-odcinkowy "Gotham Tonight" (na 3 różne sposoby przetłumaczony), no i niestety polskie napisy też nie zawsze najlepiej oddają angielski tekst. . .
I will make you hate me, cuz you ain't me.
http://rvb-arts.blogspot.com/

 

anything