trawa

Autor Wątek: Game of Thrones CCG  (Przeczytany 24016 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Targaryens_House

Game of Thrones CCG
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 13, 2005, 12:02:58 pm »
krude tylko ja nie wiem anwet gdzie jest to game station....:/bo zacząłem tu studiować dopiero....ale staram sie dowiedziec i odnaleźć:)...
in cere

Offline WinterIsComing

Game of Thrones CCG
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 28, 2005, 08:33:18 am »
sorry ze tak pozno pisze
game station jest zaraz przy dworcu
patrzac na glowne wejscie to po prawej stronie
wchodzi sie tak jak do komendy policji
(polecam poczytac ulotki informacyjne na ich pietrze)
game station jest na poddaszu tego budynku

http://www.gamestation.pl/
inter Is Coming ...

Offline rea

Game of Thrones CCG
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 28, 2005, 12:34:16 pm »
a wiadomo jak wyglada sprawa we wrocławiu?  chcialbym sie wkrecic znowu w jakas karcianke (czytaj got :D) ale nie wiem jak wyglada scena w mo8im miescie.sa tu jacys wrocławianie ,co by mnie poratowali?

Offline nekhomanta

Game of Thrones CCG
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 29, 2005, 09:32:34 am »
To moze zacznij grac w wampira (VTES) - niesamowicie klimatyczna gra z tradycjami :)

Offline Shadowmage

Game of Thrones CCG
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 11, 2006, 07:30:36 pm »
A jak sytuacja w Warszawie? Słyszałem, że ludzie grający spotykają się w paradoxie, ale jeszcze się tam nie wybrałem. I czy gdzieś w Wawie można kupić karty do tego? I pytanie - czy gdziekolwiek u nas w kraju można kupić podstawkę do Martellów?
I z innej beczki - co oznacza doomed na kartach?
url=http://www.katedra.nast.pl]Katedra[/url] - Twoje źródło informacji o literaturze fantastycznej :)

Offline Breaker

Game of Thrones CCG
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 12, 2006, 07:08:13 pm »
podstawka do martelli powinna byc w bardzie do kupienia

jesli nie bedzie to po prostu kup troche kart od ludzi- ja tak zrobilem

doomed na kartach oznacza, ze jesli 5 kart z doomem znajdzie sie dead pile'u (taki inny discard) to natychmiast przegrywasz gre  :)

a'propos grania martellami- przygotuj sie na ciezka orke na ugorze- poza greyjoyami to jest chyba najslabszy deck
his place is ready to recieve the gift of the eldar

Offline Shadowmage

Game of Thrones CCG
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 13, 2006, 09:54:52 am »
Trochę poszperałem i nigdzie nie znalazłem podstawki do Martellów - bo nie było ich w pierwszej edycji, a później chyba już podstawek nie wydawali.
Dzięki za info o doomed. A Deadly to jak rozumiem możliwość zabicia postaci po wygraniu wyzwania? Jak dokładnie to działa.

Na razie pograłem troszkę i nasuwa mi się taki wniosek, że lepiej wcale nie grać jako pierwszy...
url=http://www.katedra.nast.pl]Katedra[/url] - Twoje źródło informacji o literaturze fantastycznej :)

Offline Hida Yasu

Game of Thrones CCG
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 16, 2006, 02:18:59 pm »
Cytuj
Trochę poszperałem i nigdzie nie znalazłem podstawki do Martellów


O ile wiem nie ma podstawki do nich, choć fantasy flight games zapowiada ma marzec:
"This perfect entry point for new players features two pre-constructed decks. Includes cards from Winter Edition, key reprints from previous editions, and 10 brand-new cards!"
ale co tam bedzie to nie wiem...

Deadly to jak masz atakujacego bohatera z ta zdolnoscia w challange zabija automatycznie jednego z obronców. Nie ważne czy wygrasz czy przegrasz pojedynek

Cytuj
Na razie pograłem troszkę i nasuwa mi się taki wniosek, że lepiej wcale nie grać jako pierwszy...

Kwstia ustawienia deka - ja tam bardzo czesto gram pierwszy i sobie chwale
 find your lack of faith disturbing

Offline Breaker

Game of Thrones CCG
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 18, 2006, 07:38:48 pm »
@hida yasu- nie wprowadzaj kolegi w blad- deadly dziala tylko jak atakujesz i masz WIECEJ deadly niz przeciwnik

poza tym deadly dziala dopiero PO claimie (wiec mozna spokojnie zablokowac i zdjac z claima), wiec jest do kitu poza challengami na oko i korone

zaczynanie- jak gram martellami i nie zaczne jest niefajnie, ale np. targaryen wrecz nie powinien zaczynac, starkowie na defensie zawsze puszczaja przeciwnika przodem, starkowie na offens to wiadomo, greyjoy nie wiem, baratheon ma tyle + do inicjatywy, ze i tak zawsze zacznie...
his place is ready to recieve the gift of the eldar

Offline Hida Yasu

Game of Thrones CCG
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 19, 2006, 08:47:42 am »
Cytat: "Breaker"
wiec jest do kitu poza challengami na oko i korone (deadly)


No chyba ze przeciwnik wybroni na siekiere i nie ma deadly. wtedy jakby tez ci sie przydaje ta zdolnosć.

Czyli własciwie przydaje sie w kazdym rodzaju challange i mało w tej zdolnosci kitu (jak zreszta praktycznie w kazdej) - takie moje zdanie
 find your lack of faith disturbing

Offline chelcho

Game of Thrones CCG
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 22, 2006, 08:52:01 pm »
Ja tam radze wypróbować deadly w praniu czyli w deku - polecam dek Greyjoy idący na nieblokowane walki. Taki głupi common jak Damphair`s Chambers bywa masakrujący  :)
oje karty do aGoT i CoC na sprzedarz i wymiane: http://chelcho.republika.pl/

Offline QUASSIMODO

Game of Thrones CCG
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 20, 2006, 10:07:28 pm »
czesc chelcho!
niedlugo pewnie znowu bede robic zakupy ;)

deadly jest dziwne,trzeba dac opposed challange i dac sobie zabic jakas sierote
gram Targaryanami-czyli tureckim bazarem konceptow jest wiele i z zaczynaniem to jest roznie-czasami warto zaczac innym razem nie-od tego sie ma wybor plotow z inicjatywa(bonusow nie licze bo sam nie posiadam takowch)

martelli mozna fajnych zlozyc-albo na scorchingach i inicjatywie albo na rycerzach...daloby sie tez upychac jak najwiecej korony bo to ich boli najbardziej

generalnie po pol roku grania wiem ze najgorzej gra sieprzeciwko starkom...bija mocno,szybko
i maja mase imunitetow a to na skile a to na eventy albo na attachmenty co sprawia ze polowa zabawek w moim decku na nich nie dziala
'm Gonna stomp'em to dust,I'm gonna grind their bones.I'm gonna burn down dere towns and cities.I'm gonna bash'eads,break faces and jump up and down on da bits dat are left.An'den I'm gonna get really mean.

Offline chelcho

Game of Thrones CCG
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 23, 2006, 08:25:03 pm »
Próbowałem zrobić talie martelową na scorchingach, ale wg mnie nie jest zbyt efektywna gdy przciwnik ma sporo itca: baratheon zagrywa Renlego z kilkoma attachmentami + tourney grounds  i w 2 tury wygrywa gre, a ty za wolno zbierasz power.
Teraz scorchinga traktuje raczej jako pomoc, a nie główną karte.
Z koronami po winter edition raczej problemu nie ma - tylko każdy martelowy character z koroną kosztuje 3 i więcej.
oje karty do aGoT i CoC na sprzedarz i wymiane: http://chelcho.republika.pl/

Offline QUASSIMODO

Game of Thrones CCG
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 23, 2006, 10:19:24 pm »
w clasicu mialem deck ktory przez 3-4 tury zbieral mega ciegi i pozniej to ja przejmowalem inicjatywe i tak w 6-8 plocie konczylem
teraz sa kruki ktore znacznie przyspieszyly gre
no i jeszcze u mnie na stale zawitali turney magistrate-sa niezastapienie na takie rozne dziwne typki spod ciemnej gwiazdy
'm Gonna stomp'em to dust,I'm gonna grind their bones.I'm gonna burn down dere towns and cities.I'm gonna bash'eads,break faces and jump up and down on da bits dat are left.An'den I'm gonna get really mean.

Offline Hida Yasu

Game of Thrones CCG
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 08, 2006, 03:39:11 pm »
A Game of Thrones: A Song of Night
The Long Night begins in the final expansion for the Winter block of FFG's award-winning CCG!
Expected: May 2006
http://tzumainn.com/agot/cards/?set=ASoN
 find your lack of faith disturbing

 

anything