Autor Wątek: WHFB-Goboski-1350 WM  (Przeczytany 5007 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline QUASSIMODO

WHFB-Goboski-1350 WM
« dnia: Marzec 28, 2005, 07:54:49 am »
1 Goblin Big Boss @ 39 Pts
     General; Great Weapon

1 Night Goblin Big Boss @ 55 Pts
     Battle Standard

1 * Goblin Big Boss(extra) @ 90 Pts
     Great Weapon; Light Armour; Shield
     Guzzla's Backbone Brew [35]
     Wolf

11 Goblin Wolf Riders @ 162 Pts
     Spear; Light Armour; Shield; Standard; Musician;Champion


28 Goblins @ 132 Pts
     Spear; Light Armour; Shield; Standard; Musician;Champion

29 Night Goblins @ 113 Pts
     Net (x5); Shield; Standard; Musician,Champion
       1 Fanatic @ [25] Pts

30 Night Goblins @ 115 Pts
     Net (x5); Shield; Standard; Musician;Champion
     1 Fanatic @ [25] Pts

1 Goblin Chariot @ 67 Pts
     4 Goblin Crew @ [4] Pts
          Spear; Short Bow

1 Goblin Chariot @ 67 Pts
       4 Goblin Crew @ [4] Pts
          Spear; Short Bow

5 Goblin Wolf Riders @ 50 Pts

5 Goblin Wolf Riders @ 50 Pts

1 Goblin Spear Chukka @ 35 Pts

1 Goblin Spear Chukka @ 35 Pts

1 Goblin Chariot @ 67 Pts
 4 Goblin Crew @ [4] Pts
          Spear; Short Bow

1 Goblin Chariot @ 67 Pts
     4 Goblin Crew @ [4] Pts
          Spear; Short Bow

1 Giant @ 205 Pts

Casting Pool: 2

Dispel Pool: 2

Models in Army: 126


Total Army Cost: 1349

jedna z 3 armii jaka moglbym ewentualnie pograc na młotku
'm Gonna stomp'em to dust,I'm gonna grind their bones.I'm gonna burn down dere towns and cities.I'm gonna bash'eads,break faces and jump up and down on da bits dat are left.An'den I'm gonna get really mean.

JJ

  • Gość
WHFB-Goboski-1350 WM
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 28, 2005, 08:33:46 am »
Piechotne gobliny....  :shock:
A i oczywiście, żadne obrony przeciwmagicznej.....
Jak już to założenie przyjąć ... to w sumie, tak to musi wyglądać....

Blacklotos

  • Gość
WHFB-Goboski-1350 WM
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 28, 2005, 11:13:51 am »
Hehe. Rozpa przynajmniej zabawna. Jedyne, czego bym się w niej bał, to rydwanów i giganta. Ale z całego serca nie życze ci trafić na vampiry, demony, ogry, khemri i wszystko co wzdbudza strach. Chyba, że rzucasz wysoko na walke, a nisko na ld :). Gram gobbami wiele lat i wiem, że jedyny pewny sposób na te armie to fanatycy, strzelanie i magia, lub wystawienie orków w armi :D

Offline QUASSIMODO

WHFB-Goboski-1350 WM
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 28, 2005, 12:11:25 pm »
Black-wlasciwie to fanatycy sa ok...gdyby nie to ze oddzial mi sie robi drogi jak cholera
magia-na 2k mozna sie nia pobawic ale bez big waagh to nie ma co inwestowac w magusow
LD-coz...7 musi wystarczyc :p
strzelanie-kolejny zonk...bo albo rydwany albo strzelanie...a nawet jakbym wywalil giganta i zamiast tego wziol doom divera to niewiele zmienia-na szybkie armie bede mial gora 2 tury strzelania kosztem znacznego oslabienia
poza tym dzieki gigantowi mam juz 2 modele z 10 ld :D hehehe

Jacku-ost sobie dumalem nad lizzie i dochodze do wniosku ze to swietnia nieturniejowa armia...a przynajmniej nie na 1350-wszystkiego wychodzi za malo
'm Gonna stomp'em to dust,I'm gonna grind their bones.I'm gonna burn down dere towns and cities.I'm gonna bash'eads,break faces and jump up and down on da bits dat are left.An'den I'm gonna get really mean.

Blacklotos

  • Gość
WHFB-Goboski-1350 WM
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 28, 2005, 12:56:31 pm »
Sztandarowy powinien byc zwykłym goblinem - 1ld więcej, a nieraz się zdarzy, że będzie więcej niż 12 cali od generała, lub generał zginie.
Cytuj
1 Goblin Big Boss @ 39 Pts
General; Great Weapon

:D Wiem, że nie ma dla niego zbyt dobrego ekwipunku do wyboru, ale ja bym proponował wsadzić go na wilka i zrobić mu sejva na 2+ z przezutem. W wypadku zaproponowanym przez Ciebie ginie od szarży prawie wszystkiego.
Jak będziesz na młotku, a nie trafimy na siebie, mimo wszystko chciałbym z tobą zagrać :). Lubie wyzwania, a twoja armia jest dla mnie wyzwaniem. Pozornie nie jest jakaś super silna, ale tak naprawde niewiadomo jak z tym grać i posiada duży potencjał zaskoczenia. Wiem cos o tym :)

Offline QUASSIMODO

WHFB-Goboski-1350 WM
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 28, 2005, 03:09:35 pm »
black-jak go wsadze na wilka to bedzie jezdzil z wilczkami...a wtedy piechota ma 5/6ld...jednak wole te skromna 7
w pierwotnej wersji ten bsb byl common goblinem ale potrzeba bylo pktow wiec zostal sciety...no i jeszcze ma o 1 wiecej inicjatywy
stwierdzilem ze wziecie nawet la czy sh jest juz strata punktow...jak go cos zrani to i tak bez szans zeby to wybronil pancerzem
word podrozylby go prawie dwukrotnie...a tak to powala kosztem-35pkt...prawie tyle co jakis mag item na sterydzie  :lol:
i przyjmuje wyzwanie-juz probuje pozyczyc conieco tych goblinow...jak tylko sie uda to beda powoli juz pakowani do pudelek
'm Gonna stomp'em to dust,I'm gonna grind their bones.I'm gonna burn down dere towns and cities.I'm gonna bash'eads,break faces and jump up and down on da bits dat are left.An'den I'm gonna get really mean.

Blacklotos

  • Gość
WHFB-Goboski-1350 WM
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 28, 2005, 03:23:26 pm »
Jeżeli chodzi o gobliny to jestem w stanie pożyczyć (pomalowane, w zeszłym roku na młotku je obcięli, bo nie zdążyłem wszystkich szczegółów :)): 2*25 nocnych z 4 sieciami no i fanatykiem, goblina na wilku z dwurakiem, generała na piechote z dwurakiem, rydwany, spear chucki, giganta i fasty, z tym, że jeżeli chodzi właśnie o fasty, to oni mają muzyków, tarcze i speary, a nie bronie ręczne. Reszta wyswigu zgadza się z twoją armią. Więc jak chcesz to tyle gobów moge Ci pożyczyć.

Offline pingus

WHFB-Goboski-1350 WM
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 28, 2005, 03:26:45 pm »
Ile rydwanów.. to może ja pozyczę? ;)
Góralska teoria poznania mówi, że są trzy prawdy: Świenta prowda, Tyż prowda i Gówno prowda." - Józef Tischner.

Offline QUASSIMODO

WHFB-Goboski-1350 WM
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 28, 2005, 04:15:33 pm »
Black-thx...miejscowy Orc a przede wszystkim Krol Goblinow pozycza mi figsy...tylko musze jutro zobaczyc co bedzie jak pomalowane...jak juz to sie zglosze na priv
ale na bank gram gobasami-mam ciezkie 3 tyg na nauczenie sie tym grac(pierwsze proby grania goboskami)+przemodlenie sie do Gorka i Morka o zdawanie animozji :lol: ...moze zrobie soebiw w domku 1 sparing z moimi lizzie dziennie...wtedy poznam armie i skumam co sie jak je
'm Gonna stomp'em to dust,I'm gonna grind their bones.I'm gonna burn down dere towns and cities.I'm gonna bash'eads,break faces and jump up and down on da bits dat are left.An'den I'm gonna get really mean.

Blacklotos

  • Gość
WHFB-Goboski-1350 WM
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 28, 2005, 05:12:14 pm »
Co do animozji to nią się nie przejmuj - i tak ją będziesz zawsze oblewał ;). Bardziej bym się martwił fearem, terrorem i panikami :/

Offline QUASSIMODO

WHFB-Goboski-1350 WM
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 28, 2005, 06:39:40 pm »
terror-w sumie na <2k nie bedzie tego az tyle-gigancik,mantysia i maska z DE...no i kanapka,assarnil
z tego kanapke i assarnila watpie zebym spotkal

co do reszty-w sumie beasty tez by mialy kiepsko bo tez maja 7ld,regula bedzie 8ld,tylko krasie i elfy maja 9
faktem jest ze statystycznie polowa panik na 7 jest oblana -ale to dodaje smaczku graniu ta armia...i kazda wygrana moge polozyc na karb mojego kunsztu grania i kolosalnych bledow przeciwnika

ps.Black czy uwazasz ze lepsze sa 2chukki czy 1 rock lobber??
no i ostatnie pytanie-czy wypada wziasc speary na 1 nocnikach??oddzial drozszy ale wydaje mi sie ze moze probowac wtedy zadac jakies przebicia  :badgrin:  bo punkty na to sa w piwku schowane...
a tak i charakterek bedzie tanszy->z piwkiem kosztuje tyle co bsb i gienek razem wzieci
ps.2co do gienka goblinskiego...wg mnie nie oplaca sie mu dawac zadnego itema,lepiej trzymac go w piechocie tak zeby gora 1 model w niego lal;jakby mu dac jakis rozsadny sprzecik to nagle jego koszt wzrasta podwojnie
ale wszystko jest do dopracowania...wyjdzie w praniu
'm Gonna stomp'em to dust,I'm gonna grind their bones.I'm gonna burn down dere towns and cities.I'm gonna bash'eads,break faces and jump up and down on da bits dat are left.An'den I'm gonna get really mean.

Blacklotos

  • Gość
WHFB-Goboski-1350 WM
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 28, 2005, 06:51:29 pm »
2 czuki w armi to podstawa. Lobbe można wziąć zamiast 2 kolejnych czuk, więc w twoim wypadku jednak czuki są jak najbardziej na miejscu :).
A co do sperów na nocnikach to kwestia gustu. Ja osobiście zdecydowanie wole sejva na 5+ w walce

Offline QUASSIMODO

WHFB-Goboski-1350 WM
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 28, 2005, 07:34:13 pm »
musze to policzyc...jak cos na mnie wpadnie z 4 sily to za wiele sobie nie posavuje...jak z 3 to mozna probowac co 3 rane wylapac
'm Gonna stomp'em to dust,I'm gonna grind their bones.I'm gonna burn down dere towns and cities.I'm gonna bash'eads,break faces and jump up and down on da bits dat are left.An'den I'm gonna get really mean.

Offline Manfred

WHFB-Goboski-1350 WM
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 28, 2005, 08:03:39 pm »
gobo bez magów i z 2 fanolami chciałym z tym zagrać
łamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą

gratuluje tym którzy popierają kampannie przeciw Arabom
http://www.lgic.org/en/Israel-terrorism-on-lebanon.htm

Offline QUASSIMODO

WHFB-Goboski-1350 WM
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 28, 2005, 11:11:36 pm »
istnieje spora szansa  ze bedzie okazja na WM o czym wskazuje temat ;)
chociaz spokojnie da sie zlozyc prawie identyczna rozpe na 5 fanatykach
'm Gonna stomp'em to dust,I'm gonna grind their bones.I'm gonna burn down dere towns and cities.I'm gonna bash'eads,break faces and jump up and down on da bits dat are left.An'den I'm gonna get really mean.

 

anything