Autor Wątek: Warmakers Project  (Przeczytany 780 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JJ

  • Gość
Warmakers Project
« dnia: Marzec 29, 2005, 08:20:28 pm »
Tak jechaliśmy (i słusznie), Gava i SoC, że może samemu coś lepszego pomożemy zrobić?


http://warhammer.org.uk/PhP/viewtopic.php?t=5044


Do rozważenia moim zdaniem....

Offline Ghaundan Zauviir

Warmakers Project
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 29, 2005, 09:06:11 pm »
Jacku.... nie chcę się chwalić ale ten projekt to mój pomysł :) Na forum lizaków (TPV) zaczęliśmy rozprawiać o tym, że tak jak forum innych armii i my moglibyśmy zorganizować jakąś kampanię... miała to być kampania, w którą będzie zaangażowany chaos (cały) oraz lizaki i HE przede wszystkim. Kampania miała być o walce HE i Lizaków z Chaosem, jak za dawnych czasów, kiedy to Old One' zostali pokonani. Tak więc pomyślałem, dlaczego by nie zaangażować w to wszystkich ras. Pomysł przyją się, jednak nadal głównym tłem kampani miała być walka lizaków i he z chaosem. Był to nasz pomysł, który chcieliśmy zreazlizować. Zaczęliśmy kontaktować się z forami HE i chaosu no i przyszedł taki jeden typek ze strony HE, który można powiedzieć, że ukradł ten pomysł. Założył jakieś nędzne forum, zaciągnął pare osób i zrobił z siebie i paru innych wielkich szefów organizatorów, psując orginalne założenia, ponieważ chcą by każda armi na równi brała udział w tej kampanii.... Moim zdaniem jest to głupota bo jakieś podstawowe tło na którym będzie rozgrywała się reszta wydażeń powinno być, a walka między chaosem a lizakami i HE jest czymś wspaniałym, można powiedzieć swego rodzaju klasyką...

JJ

  • Gość
Warmakers Project
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 29, 2005, 09:43:58 pm »
Nigdy nie ufałem HE... Czego to się człek nie dowiaduje....

 

anything