trawa

Autor Wątek: Com X  (Przeczytany 9227 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tortur HabaHaba

Com X
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 13, 2005, 01:18:02 pm »
Com X
Dlaczego wszystko co człowiek wymyśli zostało wymyślone już wcześniej;)
ttp://artoftorturr.blogspot.com/
tortur.digart.pl
Acid Design Studio

Offline dismas

comx
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 10, 2005, 11:50:15 am »
4 numer ukazał się już na MFK kto ma to wie, jak wyszło. A moim skromnym zdaniem wyszło spox. Ogólnie czujemy się coraz lepiej w komiksach, choć czasami nadal cieknie nam z pod pióra (bez skojażeń...

5 numer pojawi się na WSK i poowali Was na kolana (przynajmniej w teorii). planujemy zrobic cos extra, bo w końcu 5 numer będzie jubileuszowy. Począwszy od okładki (piotrek janowczyk zaklepał sobie miejsce) po środek (wypas będzie, mamy kupe czasu na rysowanie i obmyślanie scenariuszy).

do 4 numeru niektóre komixy były robione szybko, byle by tylko zdążyć wydrukować. Mój do scen jagodzińskiego to przykład jak w 4 dni narysowac 7 stron (miało być 8, ale coś sie sypnęło i ogólnie wyszło tak sobie). Ale bądźcie wyrozumiali. Kochajcie nas i wspierajcie;) W końcu, jak to mawia czajnik, jestesmy młodzi, zdolni, genialni, a przede wszystkim skromni.

ps. w obronie czarnego kota, powiem, ze kiedy czajnik go rysował, chyba nie wiedział jeszcze. w którym miejscu dokładnie kobiety maja sutki, i jak są rozmieszczone.. Hiehiehie.
pzdro
ISMAStermindkiller

Offline KH

comx 4 (ever:)
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 14, 2005, 07:09:21 am »
Kupiłam sobie COmX 4 na konwencie w łodzi i jest zarąbisty :D
Przy stoisku siedziała ekipa ComXu i coś nadawała ciągle. Dostałam autografik - sliczny rysuneczek od czajnika, dismasa i kogoś jeszcze, ale nie mogę rozczytać podpisu;P Powiedzieli jeszcze, że są piękni i genialni i zainkasowali ode mnie 7 zł za numer (a chyba cena okładkowa i tak jest większa).
w kazdym bądź razie 4 numer jest REWELACYJNY!!! super jest malcolm xl, czerwony kapturek (na czym polega tradycyjna i nieoceniona pomoc dismas^^?) no i dismas i jagodziński też wyczesali super komix, nie wiem, czy nie najlepszy w całym numerze.. Z kwiatem tez fajne, ten z eurydyka nie bardzo zrozumiałam scenariusza, ale cóż...:)
ale nie było tej jedynej w ich szowinistycznym składzie kobiety. wyrzuciliście ja:)?

ogólnie super. tak trzymajcie, i następny numer napewno kupie.
pozdrówka:)

Offline Jaszcząb

Com X
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 14, 2005, 07:16:03 am »
Ja też dałem się nabrać na agresywny marketing ekipy ComX'u i zakupiłem nowy numer. Świetna okładka, w środku najmocniejszy chyba Malcolm. Zakupu nie żałuję. Nie wiem jak się prezentuje na tle poprzednich numerów bo ich nie czytałem ale jest gites.

Offline KH

ps
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 14, 2005, 09:05:22 am »
:) Jest jakas stronka magazynu COmX? Coś bym sobie poczytała. Prace janowiczyka sa na gildii, dismasa w esensji widziałam, ale czajnika i reszty nigdzie nie ma. buu

Offline dismas

Com X
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 14, 2005, 09:16:49 am »
http://www.magazynswiat.pl/comx/  ale beta versja raczej i czekamy aż szanowny pan wujekwlq ruszy 4 litery i zabierze się za aktualizację.

jedyba kobita w naszym szowinistycznym składzie została zjedzona i wymemłana przez jakiś dziwnych ludzi, gdzieś w Rumunii. Redektor naczelny prowadzi z nimi rozmowy, co by nam oddali jej szczątki w pudełq po butach, ale szczerze mówiąc marne szanse.. Bo jak wiadomo, w Rumunii ludzie chodzą raczej na bosaka i nigdzie pudełek po butach nie mają... Choc nigdy nic nie widomo.  

pozdro tysiąc pięćset czterdzieści osiem i pół
ISMAStermindkiller

Offline dismas

forum romanum ComXum
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 20, 2005, 08:11:04 am »
http://www.squizzz.alpha.pl/comx/forum/index.php
forum maniakalnych miłośnikow komisków.
ISMAStermindkiller

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Com X
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 02, 2006, 12:01:32 am »
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

 

anything