Autor Wątek: [WH40k] Space Wolfs 1800  (Przeczytany 4846 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wosho

[WH40k] Space Wolfs 1800
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 13, 2005, 06:30:29 am »
Normalnie grupa trzymająca władzę...
Dlaczego przedstawiciele Imperium nie mają swojego przedstawiciela ????

Tak trudno wystawić mu np szturmowców w Rhinosie z karabinami plazmowymi żeby nie cuzł się samotny ;)

Offline sokles

[WH40k] Space Wolfs 1800
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 13, 2005, 06:47:01 am »
Cytat: "Wosho"
Tak trudno wystawić mu np szturmowców w Rhinosie z karabinami plazmowymi żeby nie cuzł się samotny ;)


Hmm nie obraź się ale z nich to jeszcze więksi plewiarze i wgóle nie wiem co by mieli w tej rozpie robić...poza tym może jednak jeszcze ostatecznie kopne tego hazardziste na rzecz Wolf Guarda z fistem w scoutach 8)

Offline Wosho

[WH40k] Space Wolfs 1800
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 13, 2005, 06:58:32 am »
OK koniec tematu ;)
A za tych plewiarzy to Cie kiedyś ścigne na jakims turnieju :p

Offline sokles

[WH40k] Space Wolfs 1800
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 13, 2005, 07:01:36 am »
Cytat: "Wosho"
OK koniec tematu ;)
A za tych plewiarzy to Cie kiedyś ścigne na jakims turnieju :p


Spoko jestem do dyspozycji ;)

Jak jedziesz na Młotka do Wawy to możesz mnie ścignąć jak nic, zapraszam (choć póki co dysponuje tylko moimi Ironami, SW dopiero są w zbieraniu 8)  )

Offline Wosho

[WH40k] Space Wolfs 1800
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 13, 2005, 07:10:04 am »
Swoja armie bede miał gotowa mam nadzieje na nastepny sezon :)
Na młotka pojade jeśli ktoś będzie tak miłyi pożyczy mi armie... ;)

Offline sokles

[WH40k] Space Wolfs 1800
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 13, 2005, 07:13:31 am »
Cytat: "Wosho"
Swoja armie bede miał gotowa mam nadzieje na nastepny sezon :)
Na młotka pojade jeśli ktoś będzie tak miłyi pożyczy mi armie... ;)


Jak Cie nie przekreci od grania Bloodami to możesz pogadać z Emanem, on sedziuje a chyba bierze armie takze zamień z nim słówko moze sie uda ;)

A na nastepny sezon Wilczarnia też bedzie gotowa spoko zaszpilamy :D

Offline Wosho

[WH40k] Space Wolfs 1800
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 13, 2005, 07:26:00 am »
Nie przekręci ale wolałbym Inkwizycję ;)
Zobaczymy czy którys M sie nade mną zlituje ;)

Offline Maciej Skowronek

[WH40k] Space Wolfs 1800
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 13, 2005, 08:43:35 am »
A może inkiemu dorzycić psycannon i ze 2 kolegów (najtańszych do zbierania woundów) to jaieś 30 pkt ale masz dodatkowy ostrzał ustawiasz za jakims murkiem i masz 4+ cover (chyba się opłaci)
aciej "Szyszko" Skowronek
.
" Byłem tu - C'tan ! "

Offline sokles

[WH40k] Space Wolfs 1800
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 13, 2005, 08:46:43 am »
Cytat: "Maciej Skowronek"
A może inkiemu dorzycić psycannon i ze 2 kolegów (najtańszych do zbierania woundów) to jaieś 30 pkt ale masz dodatkowy ostrzał ustawiasz za jakims murkiem i masz 4+ cover (chyba się opłaci)


No fakt można i tak, tylko nie mam zupełnie pomysłu co z tej rozpy wyrzucić w tym problem...

Offline chrobry

[WH40k] Space Wolfs 1800
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 13, 2005, 09:34:10 am »
Duszek IMHO musi byc - chociaz na jednej pralce
Inki z PC mistykami i sagem jest jeszcze w miare tani, mozesz mu kupic jakis pestkowoz np, a dodatkowo na toorbobosciarzy i rozpedzona rade te 3 strzaly na 2+ moga miec znaczenie

Mi chodzi po glowie, ze moglbys przetestowac rozpe z cyklu 45 marinow (BloodClawsy+1 min.GH) w dropach(3fisty w skladzie, u GH jakas melta i plasm.pi), Veneryk shooti, Wolfpriest, Rune Priest na motorach, 4 spidery, lub cos tam usunac i jeszcze jednych skautow walnac

Offline sokles

[WH40k] Space Wolfs 1800
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 13, 2005, 09:39:05 am »
Cytat: "chrobry"
Duszek IMHO musi byc - chociaz na jednej pralce
Inki z PC mistykami i sagem jest jeszcze w miare tani, mozesz mu kupic jakis pestkowoz np, a dodatkowo na toorbobosciarzy i rozpedzona rade te 3 strzaly na 2+ moga miec znaczenie

Mi chodzi po glowie, ze moglbys przetestowac rozpe z cyklu 45 marinow (BloodClawsy+1 min.GH) w dropach(3fisty w skladzie, u GH jakas melta i plasm.pi), Veneryk shooti, Wolfpriest, Rune Priest na motorach, 4 spidery, lub cos tam usunac i jeszcze jednych skautow walnac


Może i musi, obaczymy w praniu, ale albo żaden albo trzy...

Może ale ja racze mysle czy nie kopnąć wogóle inkiego...

Mógłbym ale wogóle mi sie taka koncepcja nie podoba poza tym trza by to kupić...a Scouci tylko jedni potrafią odtylcowo działać także nie warto więcej niż jednego skałdu wystawiać...

Offline Cisza

[WH40k] Space Wolfs 1800
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 13, 2005, 10:46:56 am »
Cytat: "sokles"

Nie warto w chłopków inwestować mają być tani z założenia w końcu to zwykli Battle Leaderzy nie weirze w napakowanych herosów, a Frost Blady mają także jak dla mnie są okej, tylko szkoda ze trafianko na 3+ nie weszło ale to jusz trudno.

O spirytusie myslalem ale w kontekscie wywalenia scoutów  i dania wszystkim Vindykom, inaczej sie nie opłaca, ale na razie spróbuje tak.


Cos mi sie poprzestawiało i widziałem tam :shock: power fisty  :?:
Trafiać na 3+ przeważnie bedą, więc nie masz co się tak martwić.
Co do wywalenia Scotów na rzecz spirytusu ... coraz mniej będzie ta rozpa SW przypominała. Pozatym przydają się tacy wyłażący na plecy panowie.
rey and silent as death, it stood watching him. It was lean and powerful, tall as his shoulder and its grinning jaws and lolling tongue revealed row upone row of fangs the size of fighting knives.

Offline sokles

[WH40k] Space Wolfs 1800
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 13, 2005, 10:51:27 am »
Cytat: "Cisza"

Cos mi sie poprzestawiało i widziałem tam :shock: power fisty  :?:
Trafiać na 3+ przeważnie bedą, więc nie masz co się tak martwić.
Co do wywalenia Scotów na rzecz spirytusu ... coraz mniej będzie ta rozpa SW przypominała. Pozatym przydają się tacy wyłażący na plecy panowie.


Spoko pierwsza wersja zawierała fisty, więc pewnie to widziałeś ;)

Ta rozpa i tak nie przypomina SW i tak, także tym się akurat mało przejmował...bitwy pokażą co się bardziej opłaca, ale tak czy owak podobają mi się Ci scouci nawet jak nic nie robią :lol:

Offline chrobry

[WH40k] Space Wolfs 1800
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 13, 2005, 11:29:17 am »
Tacy skauci prawie zawsze cos zrobia (a tacy z fistem to juz wogole).
Mi chodzilo tylko o jeden sklad (wlasnie ten co na tylca wychodzi)

Pomysl z jednym  duszkiem nie jest moj (Micha), ale jemu sie genialnie sprawdzal. Ktoras pralka zawsze strzeli

Offline Wosho

[WH40k] Space Wolfs 1800
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 14, 2005, 06:48:02 am »
Niestety nic z tego..
Pan E juz pozyczyl armie ;) A Pan V bardzo chetnie ale ma niepomalowana a jest wymog pomalowanej...
Dzieki za dobre checi ;)