Autor Wątek: Anime czy manga...?  (Przeczytany 7200 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Alix

Anime czy manga...?
« dnia: Marzec 31, 2005, 06:18:30 pm »
Widze, ze prawie wszyscy bardziej lubia anime niz mange. A ja twierdze, ze to wlasnie manga jest lepsza.. Chociazby dlatego, ze w anime brakuje swietnej gotyckiej atmosfery,ktora znalezc mozna w mandze. No i eliminacja takich osob jak Pip, czy tez cale Millenium zasluguje na potepienie :badgrin:
Co nie znaczy ze anime jest zle  ;)
adeszla era Kaczogrodu.

Offline graves

Re: Anime czy manga...?
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 31, 2005, 06:55:45 pm »
Cytat: "Alix"
Widze, ze prawie wszyscy bardziej lubia anime niz mange.

nie wiem skąd ten dziwny wniosek, chyba pomyliłeś forum. To nie jest Forum Mangi i Anime, to jest Forum Komiksu -i tutaj wszyscy mówią raczej o komiksie -nie wyłączając komiksu japońskiego, czyli mangi. :roll:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Clayman_

Anime czy manga...?
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 31, 2005, 07:49:05 pm »
dzieki swojemu blyskotliwemu umyslowi i niezwyklej spostrzegawczosci doszedlem do wniosku ze nasz francuski kolega w nieudolny sposob probowal nawiazac do dyskusji z tematu o hellsingu
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Alix

Anime czy manga...?
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 31, 2005, 08:14:57 pm »
Pierwsza rzecz: jestem dziewczyna, a nie chlopcem; Jesli mam takie imie to nie znaczy ze musi byc od 'Alex'
Druga: faktycznie, zarejestrowalam sie dzisiaj, wiec to normalne ze nieudolnie probuje sie wkrecic w forum o Hellsingu;
A co, nie wolno porownywac mangi i anime na forum komiksu/mangi? w takim razie bede wdzieczna jesli wskazesz mi wlasciwe forum. :oops:
adeszla era Kaczogrodu.

Offline Blekit

Anime czy manga...?
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 31, 2005, 08:36:56 pm »
a ja wolę anime :P

Offline burberry

Anime czy manga...?
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 31, 2005, 08:38:18 pm »
osochozi?
Bóg Cię kocha

Offline Gashu

Re: Anime czy manga...?
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 31, 2005, 09:21:52 pm »
Cytat: "Alix"
Chociazby dlatego, ze w anime brakuje swietnej gotyckiej atmosfery,ktora znalezc mozna w mandze.


Np. w "Oh! My Goddess" ?
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Offline 4-staczterdzieściicztery

Anime czy manga...?
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 31, 2005, 11:12:18 pm »
W sumie to mocna rzecz, założyć temat tak, aby trzeba się domyślać jakiego komiksu dotyczy. Jeśli to jakiś konkurs, to Clayman_ właśnie wygrał główną nagrodę ( ciekaw jestem co nią jest ).
"Życie to banda włóczących się razem komórek, mających wspólny cel."

Offline Alix

tak, tak, mowa o Hellsingu...
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 01, 2005, 04:46:37 pm »
Nieprawdaz?
adeszla era Kaczogrodu.

N.N.

  • Gość
Re: tak, tak, mowa o Hellsingu...
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 01, 2005, 05:02:44 pm »
Cytat: "Alix"
Nieprawdaz?


"Nieprawdaż" to bardzo efektowna i odpowiednia do rangi konkursu nagroda. Clayman powinien być zadowolony, 444 też...
Witamy na forum. ;)

Offline 4-staczterdzieściicztery

Re: tak, tak, mowa o Hellsingu...
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 01, 2005, 06:42:43 pm »
Cytat: "N.N."
Cytat: "Alix"
Nieprawdaz?


"Nieprawdaż" to bardzo efektowna i odpowiednia do rangi konkursu nagroda. Clayman powinien być zadowolony, 444 też...
Witamy na forum. ;)


Nagroda rzeczywiście zaskakująca i satysfakcjonująca. I jeszcze jedno mój login to "440 i 4", a nie "444".
"Życie to banda włóczących się razem komórek, mających wspólny cel."

N.N.

  • Gość
Re: tak, tak, mowa o Hellsingu...
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 01, 2005, 07:12:45 pm »
Cytat: "4-staczterdzieściicztery"
Nagroda rzeczywiście zaskakująca i satysfakcjonująca. I jeszcze jedno mój login to "440 i 4", a nie "444".

Wybacz, zawiniło humanistyczne wykształcenie. Mickiewicz pisze "czterdzieści i cztery", co wszyscy odczytują jako 44 (wykazując się przy tym umiejętnością dodwania).

Offline Alix

Oh my goddess...
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 01, 2005, 09:14:00 pm »
Wiesz, Oh my goddess i Hellsing troszenke sie roznia.. ale jak bardzo sie uprzec to moze dopatrzysz sie gotyckiej atmosfery :o[/quote][/code]
adeszla era Kaczogrodu.

Offline 4-staczterdzieściicztery

Anime czy manga...?
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 02, 2005, 12:35:24 am »
Cytat: "Alix"
Wiesz, Oh my goddess i Hellsing troszenke sie roznia.. ale jak bardzo sie uprzec to moze dopatrzysz sie gotyckiej atmosfery


No pewnie, wystarczy tylko przyjąć odpowiednią definicję gotyckości i wszystko będzie można podciągnąć.

Cytat: "N.N."
Wybacz, zawiniło humanistyczne wykształcenie. Mickiewicz pisze "czterdzieści i cztery", co wszyscy odczytują jako 44 (wykazując się przy tym umiejętnością dodwania).


Skojarzenie prawidłowe, login wziął się z połączenia Mickiewicza, numeru linii autobusowej w moim mieście i skojarzeń z liczbą bestii.
"Życie to banda włóczących się razem komórek, mających wspólny cel."

Offline Graf!

Anime czy manga...?
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 02, 2005, 11:32:22 am »
Manga czy anime ? to zalezy. mangi najczesciej maja wiecej watkow ktore zostaly pominiete w anime, natomiast anime ma (dobre) soundtracki, ktorych skolei  nie ma manga  ;)

Temat przesuwam na forum Mangi i Anime - tam pasuje bardziej. wilk