trawa

Autor Wątek: Vampire Princess Miyu-MANGA  (Przeczytany 7123 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Louise

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 546
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
Vampire Princess Miyu-MANGA
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 20, 2006, 09:28:48 pm »
Kreska to akurat rzecz gustu. Jakość wydania raczej nie podlega dyskusji ;)
Swoją drogą, ja do stylu Kakinouchi raczej zastrzeżeń nie mam. Co prawda nie jest to poziom Norihiro Yagi'ego, ale i tak godna uwagi :)

Offline Shirosama

Vampire Princess Miyu-MANGA
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 21, 2006, 07:42:13 am »
A odpowiesz mi na jedno pytanie?
Jak to się działo że jak tylko Miyu opuszczała szkołę to wszyscy o niej zapominali.
Lecz w tomie z Yumą to ona pamiętała Miyu ,a inna jej przyjaciółka już nie a to wyglądało trochę dziwnie.

Offline yumi_san

Vampire Princess Miyu-MANGA
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 16, 2006, 12:43:45 am »
Mimo, ze tytuł dosyć powszechnie spotyka się z krytyką mnie przypadł do gustu. Co prawda wolę wersję OAV, ale manga takze mnei urzekła. Ciekawa głowna bohaterka, wątek uczuciowy między Miyu a Lavą, a zresztą mangę warto mieć choćby dla podziwiania niebanalnych  rysunków pani Kakinouchi.
HI GA FUTARI WO WAKATSU MADE

Offline Frey Ikari

Vampire Princess Miyu-MANGA
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 16, 2006, 08:39:44 pm »
Dużo słyszałem ale mało widziałem... :? Może pewnego dnia uda mnie się zobaczyć całą serię żeby nie "strzelać" patrzałkami tylko...  :? ;)

Offline toczka22

Vampire Princess Miyu-MANGA
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 20, 2006, 10:20:42 am »
A ja bym z chęcią porozmawiał o tej mandze.
A szczególnie interesuje mnie tom 10 bo jakoś ciężko mi zrozumieć o co w nim chodzi(czyli mowa o zakończeniu).

Offline Kagy-chan

Vampire Princess Miyu-MANGA
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 29, 2007, 04:10:51 pm »
Wampire Princess Miyu jest niezła moim zdaniem mangą...Choć na bardzo wysokim poziomie.Lekko dołująca,dużo osób umiera.Jak np piosenkarke(nie pamiętam imienia,wybaczcie) która swoim śpiewem doprowadzała ludzi do samobójstwa,oczywiście przez Shinme..Jest tam szybki zwrot akcji i to mi sie bardzo podoba;)
Smutek zawsze jest pozostałością po przeszłości,
   Żal jest bólem pamięci"

Offline Shirosama

Vampire Princess Miyu-MANGA
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 29, 2007, 08:22:05 pm »
No fakt zarówno anime jak i manga są jednymi z najsmutniejszych tytułów jakie kiedykolwiek widziałem.

Offline Kagy-chan

Vampire Princess Miyu-MANGA
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 29, 2007, 08:30:54 pm »
Cytat: "anfan"
A odpowiesz mi na jedno pytanie?
Jak to się działo że jak tylko Miyu opuszczała szkołę to wszyscy o niej zapominali.
Lecz w tomie z Yumą to ona pamiętała Miyu ,a inna jej przyjaciółka już nie a to wyglądało trochę dziwnie.


ja też właśnie tego nie rozumiem :roll: może ktoś coś o tym wie?;P
Smutek zawsze jest pozostałością po przeszłości,
   Żal jest bólem pamięci"

Offline Shirosama

Vampire Princess Miyu-MANGA
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 29, 2007, 08:32:50 pm »
Kiedy to pytanie było zadane. Tyle czasu minęło. Ja już od dawna znam na to odpowiedź.

Offline Konował

Vampire Princess Miyu-MANGA
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 29, 2007, 08:53:42 pm »
Anime kiedyś oglądałem na Hyperze o ile dobrze pamiętam. Bardzo fajna seria godna uwagi i polecenia :)
Pamiętacie imię tej różowej kulki/królika (zwierzaka Miyu) co tam występował ?


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Shirosama

Vampire Princess Miyu-MANGA
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 30, 2007, 07:42:18 am »
Shina

Offline Shalaya

Vampire Princess Miyu-MANGA
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 28, 2007, 02:24:55 pm »
Uwielbiam VPM, za kreskę, za fabułę i nastrój oraz tematykę... Zauważyłam jedno, większość osób po przeczytaniu mangi współczuje istotom, które umarły (osobiście też im współczuję), ale nie zapominajmy o Miyu. Ona przecież nie chciała zostać strażniczką; przez to utraciła rodzinę, przyjaciół (nie licząc Larvy) i swoją miłość ;(
Serii TV nie miałam przyjemności oglądać (widziałam chyba jeden albo dwa odcinki), ale i tak dały mi dużo, bo dzieki nim zakupiłam mangę :)
Bardzo mi z resztą manga spasowała i za każdym razem czytam ją z przyjemnością, ajeszcze bardziej przypadła mi do gustu, bo za każdym kolejnym razem kiedy ją czytam zauważam nowe wątki, przemyślenia i odkrywam coś czego nie zauważyłam wcześniej...


Offline Shirosama

Vampire Princess Miyu-MANGA
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 29, 2007, 07:34:00 am »
Ja przeczytałem i sprzedałem gdyż i tak nie mógł bym tego ponownie czytać. Zbyt wzruszająca ta manga żeby do niej wracać a zresztą podobnie jak anime.

Offline Shalaya

Vampire Princess Miyu-MANGA
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 29, 2007, 11:34:22 am »
To prawda. Bardzo wzrusza, ale daje też do myślenia (nie wiem jak inni, ale ja czasami sama z siebie lubię doszukiwać się treści głębszych i musze powiedzieć, że z przyjemnością powracam do tej mangi :) A co do anime to mam nadzieję, że kiedyś uda mi się je obejrzeć :)